بایدن: پوتین تصمیم به اشغال اوکراین گرفته است

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد که به نظر من ولادیمیر پوتین تصمیم گرفته است اوکراین را اشغال کند. - خبرگزاری آناتولی

19.02.2022جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا در نشست خبری خود در کاخ سفید به سوالات خبرنگاران پیرامون آخرین تحولات بحران اوکراین پاسخ داد.

وی ضمن اشاره به اینکه در روزهای اخیر شاهد نقض جدی آتش‌بس توسط نیروهای تحت حمایت روسیه بوده‌ایم، گفت که این نیروها حملات دونباس را به گردن اوکراین می‌اندازند. بایدن در ادامه افزود که روسیه نیز کمپین سیاه‌نمایی راه انداخته، که همه این‌ها را به‌ عنوان بهانه‌ای برای حمله به اوکراین به کار می‌برد. وی با اشاره به اینکه روسیه در حال حاضر 150 هزار سرباز در مرز اوکراین و بلاروس و در دریای سیاه دارد، گفت: ما دلایلی داریم که به این باور برسیم که روسیه در هفته‌های آینده حمله خواهد کرد. به نظر ما که پایتخت اوکراین که محل زندگی 2.8 میلیون انسان بی‌گناه است، نیز هدف قرار خواهد گرفت.

رئیس‌جمهور آمریکا در پاسخ به سوال یک خبرنگار مبنی بر اینکه، آیا معتقدید پوتین تصمیم به اشغال اوکراین گرفته است، گفت: بله، من معتقدم که پوتین در حال حاضر این تصمیم را گرفته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جو بایدن: روسیه تصمیم گرفته است به اوکراین حمله کند؛ نیروی نظامی به اوکراین اعزام نمی‌کنیم🔺جو بایدن: روسیه تصمیم گرفته است به اوکراین حمله کند؛ نیروی نظامی به اوکراین اعزام نمی‌کنیم ▪رئیس جمهوری ایالات متحده گفت: «با اطمینان می‌‌گویم اگر روسیه این برنامه را دنبال کند، مسئول جنگی فاجعه‌بار، عمدی و غیرضروری است.» ⬇️ بیشتر بخوانید: پوتین اگر میخواست حمله کند یکساعته اوکراین را میگرفت اون با این کار اول هزینه زیادی راتون تراشید دوم جنگ افزارهاتون را رصد کرد سوم خواب برای همه شما را حرام کرده خوب رودست خوردید . شما جنگ درست میکنید آقای بایدن
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بایدن: مطمئنم پوتین تصمیم حمله به اوکراین را گرفته استجو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا در نشست خبری درباره بحران اوکراین ضمن هشدار به اینکه «پوتین گزینه جنگ را در پیش گرفته است» گفت: «ایالات متحده و هم‌پیمانان آن
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

بایدن: پوتین تصمیم گرفته به اوکراین حمله کندجو بایدن رئیس جمهوری ایالات متحده روز جمعه ۲۹ بهمن گفت، او متقاعد شده که ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه تصمیم گرفته است به اوکراین حمله کند. جو بچه باز مغزش عیب داره. مشنگه؟؟؟؟ تو گثافت در هر گشور کارداری در هفته قبل هم گفته بودی که چهارشنبه حملی میکند دروغگویی
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

روند آزاد سازی سواحل در استان های ساحلی کشور به نحو مناسبی انجام گرفته استوزیر کشور در نشست مشترک با استانداران استان های ساحلی شمال و جنوب کشور: فرایند آزادسازی سواحل کشور به طول ۶۰ متر با روند بسیار مناسبی اجرایی شده و تلاش داریم با محوریت شهرداران سواحل آزاد شده هر چه سریعتر در اختیار مردم برای استفاده قرار گیرد. بازنده وعده‌ها: بورس_۳روزه، اقتصاد، ... نیازمند دستاوردسازی است، حتی به نابودی_مصالح_ساختمانی و ثروت_ملی خامنه ای با این حرفش ثابت کرد دوحالت بیشتر وجود نداره یا خودش سردرسته دزدها هست و با همه مچه یا اصلا تو باغ نیست و از اتاق بغلیش هم خبر نداره... میگم الان شش ماه از تشکیل دولت جدید گذشته یعنی ۵۰۰هزارتا مسکن ساخته شده؟؟
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

جو بایدن می‌گوید احتمال حمله روسیه به اوکراین «بسیار بالا» استجو بایدن می‌گوید احتمال حمله روسیه به اوکراین «بسیار بالا» است رئیس جمهوری آمریکا در مورد نامه ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه گفت این نامه در اختیار سفارت آمریکا در مسکو است و هنوز او محتوای آن را نخوانده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

هشدار بلینکن: روسیه آماده حمله به اوکراین «طی روزهای آینده» است؛ مسکو: عملیات عقب‌نشینی ادامه داردآنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه ایالات متحده، روز پنجشنبه ۱۷ فوریه (۲۸ بهمن) در شورای امنیت سازمان ملل متحد هشدار داد که مسکو در حال آماده شدن برای حمله به همسایه خود «طی روزهای آینده» است. این در حالی است که مسکو گفته است عقب‌نشینی نیروها را با خارج کردن یک کاروان دیگر ادامه داده است. اگر کسی بخواهد از جایی پرش داشته باشد اول عقب نشینی می کند تا بهتر بپرد تئاتر......
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »