بایدن: هنوز زمان ترک مذاکرات وین نرسیده است | DW | 20.01.2022

30/10/1400 09:26:00 ق.ظ

رییس جمهوری آمریکا در کنفرانس مطبوعاتی به مناسبت سالگرد شروع کارش در این مقام گفت: «هنوز زمان آن نرسیده که مذاکرات بازگشت به توافق اتمی سال ۲۰۱۵ را ترک کنیم.»

رییس جمهوری آمریکا در کنفرانس مطبوعاتی به مناسبت سالگرد شروع کارش در این مقام گفت: «هنوز زمان آن نرسیده که مذاکرات بازگشت به توافق اتمی سال ۲۰۱۵ را ترک کنیم.» بایدن درباره مذاکرات بازگشت به برجام که در وین در حال انجام است، گفت: «هنوز زمان ترک این مذاکرات نرسیده است.» او تاکید کرد"پیشرفت‌هایی در این مذاکرات حاصل شده است" و گفت: «گروه پنج به علاوه یک با هم توافق دارند اما باید صبر کرد و دید چه پیش می‌آید.»

بایدن درباره مذاکرات بازگشت به برجام که در وین در حال انجام است، گفت: «هنوز زمان ترک این مذاکرات نرسیده است.» او تاکید کرد"پیشرفت‌هایی در این مذاکرات حاصل شده است" و گفت: «گروه پنج به علاوه یک با هم توافق دارند اما باید صبر کرد و دید چه پیش می‌آید.»

مذاکرات بازگشت به توافق اتمی برجام میان ایران و چهار کشور آلمان، بریتانیا، فرانسه، روسیه و چین و با حضور غیرمستقیم آمریکا از فروردین ماه آغاز شده و هشتمین دور آن در حال حاضر در وین در حال برگزاری است. آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا

هفته گذشته گفت تنها چند هفته برای نجات توافق اتمی فرصت باقی مانده و تاکید کرد در صورت شکست مذاکرات، ایالات متحده برای"سایر گزینه‌ها" آماده است. هدف مذاکرات وین بازگشت جمهوری اسلامی به تعهدات برجامی‌اش است که در پی خروج یک طرفه دولت ترامپ از این توافق، آنها را گام به گام لغو کرده است. headtopics.com

مگه الان تو مذاکرات حضور دارن که بخوان ترکش کنن... یارو از الان منتظر خروج بعد از وروده ...

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

شرکت آلمانی آبجویی ابداع کرد که در خانه و با ترکیب پودر و آب درست می‌شود

با نزدیک شدن فصل تابستان و گرمای هوا، بازار فروش آبجو بار دیگر رونق گرفته است. اکنون یک شرکت آلمانی می‌گوید با آبجوسازی در خانه می‌خواهد این صنعت را متحول کند. ادامه مطلب >>

تجمع اعتراضی آتش‌نشانان در تهران در اعتراض به وضعیت بد معیشتیگزارش‌ها در شبکه‌های اجتماعی حاکی از اجتماع صدها آتش‌نشان مقابل شهرداری تهران در اعتراض به بی‌توجهی مقام‌های مسئول به مشکلات شغلی آنها است.

امیرعبداللهیان: سفر رئیس‌جمهور به روسیه نقطه عطفی در سیاست حُسنِ همسایگی و نگاه به شرق استوزیر امور خارجه در آستانه سفر رییس جمهور به روسیه نگاه راهبردی ایران و روسیه به مناسبات خارجی را نقطه اتکای روابط جدید دانست. من کاری به نگاه شرق و غرب ندارم وضع مملکت رو درست کنید حرومزاده ها یادتون رفته میگفتین نه شرقی نه غربی حالا چی شده از کون شرق و غرب میخورین؟؟ آخوند حرومزاده برای حفظ حکومتش دست به همه کاری میزنه سفر رییس جمهور ۵ کلاس سواد نقطه شروع بدبختی و مستعمره شدن ایران است .

رودخانه‌ها به صورت خروشان به سمت جازموریان در حرکت هستنداستاندار کرمان: اکنون رودخانه ها به صورت خروشان به سمت جازموریان در حرکت هستند و از درون شهر رودبار می‌گذرند اما تا این لحظه به شهر خسارتی وارد نشده است

ابراز نگرانی نسبت به سفر محسن رضایی به نیکاراگوئه در دیدار وزیران خارجه آمریکا و آرژانتینآنتونی بلینکن وزیر خارجه ایالات متحده با وزیر خارجه آٰرژانتین دیدارگفت‌وگو کرد و دو طرف نگرانی خود را از سفر اخیر محسن رضایی، معاون رئیس جمهوری ایران که تحت تعقیب پلیس بین‌المللی، اینترپل، است، ابراز کردند. دو طرف همچنین بر تقویت همکاری برای اجرای عدالت در مورد پرونده بمب‌گذاری آمیا، تاکید کردند. همینکه چند سالیست که هر تحرکی از سوی ایران عزیز شما جنایتکاران را نگران میکنه باعث خوشحالیه بیشرف ها فقط ابراز نگرانی میکنند یا لفظی محکوم میکنند اما در عمل فقط مونده تیم بایدن خواهر و مادرشون رو تقدیم اخوندها کنند 'ابراز نگرانی' در سیاست یعنی قرار نیست از ما بخاری بلند بشه کسی برای اقدام رو ما حساب نکنه ! واکنش دموکراتها به توسعه تروریست توسط شیعه سانان فقط ابراز نگرانی ست !

حمله به ابوظبی، تاوان تغییر اوضاع به ضرر حوثی‌ها در یمنیادداشتی از علی افشاری: ترکش‌های حمله موشکی حوثی‌ها به فرودگاه ابوظبی و حمایت کشورهای غربی از دولت امارات متحده عربی می‌تواند فضا را بر خلاف محاسبات جمهوری‌اسلامی ایران تغییر دهد.

محاکمه ۴ مخالف اردوغان در سوئيس به اتهام تهدید به قتل رئيس جمهوری ترکیهاین چهار نفر چهار سال پیش در تظاهراتی مقابل پارلمان سوئیس که علیه رجب طیب اردوغان سازماندهی شده بود شرکت داشتند.