بایدن درباره اوکراین به پوتین هشدار داد

16/09/1400 11:48:00 ب.ظ

رئیس جمهور آمریکا به پوتین در خصوص اوکراین و تحریم مسکو هشدار داد. - خبرگزاری آناتولی

بایدن, پوتین

بایدن درباره اوکراین به پوتین هشدار داد جو بایدن ، رئیس جمهور آمریکا در گفت‌وگو با ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه که از طریق ویدیو کنفرانس صورت گرفت، به رئیس جمهور روسیه در خصوص اوکراین و تحریم مسکو هشدار داد.

رئیس جمهور آمریکا به پوتین در خصوص اوکراین و تحریم مسکو هشدار داد. - خبرگزاری آناتولی

07.12.2021واشنگتن/ خبرگزاری آناتولیجو بایدن، رئیس جمهور آمریکا در گفت‌وگو با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه که از طریق ویدیو کنفرانس صورت گرفت، به رئیس جمهور روسیه در خصوص اوکراین و تحریم مسکو هشدار داد.کاخ سفید طی بیانیه‌ای اعلام کرد بایدن در این مکالمه که به دمت 2 ساعت طول کشید، تاکید کرد که درصورت تشدید تنش نظامی در اوکراین «تدابیر قوی نظامی و دیگر» اتخاذ خواهند کرد.

طبق بیانیه فوق بایدن ضمن اعلام نگرانی آمریکا و متحدان اروپایی آن نسبت به افزایش حضور نظامی روسیه در مناطق نزدیک به مرز با اوکراین، تاکید کرد که اگر روسیه تنش‌های نظامی در اوکراین را تشدید کند، ایالات متحده و متحدانش با اقدامات اقتصادی و سایر اقدامات قوی پاسخ خواهند داد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

ناآرامی‌های ایران؛ گزارش‌ها از تیراندازی به سمت معترضان در زاهدان

آخرین اخبار و گزارش‌های مرتبط با رویدادهای ایران در روز جمعه چهارم آذر (۲۵ نوامبر) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

سفارت آمریکا در توکیو نسبت به «پیش‌داوری نژادی» پلیس در ژاپن هشدار داد🔺 سفارت آمریکا در توکیو نسبت به «پیش‌داوری نژادی» پلیس در ژاپن هشدار داد ▪ سفارت آمریکا می‌گوید: «شهروندان ایالات متحده باید مدارک مهاجرتی به همراه داشته باشند و در صورت بازداشت، درخواست کنند که اطلاع‌رسانی کنسولی شود.» ⬇ بیشتر بخوانید: بالاخره صدای آمریکایی ها هم درآمد.

هشدار نارنجی هواشناسی نسبت به افزایش آلودگی هواهشدار نارنجی هواشناسی نسبت به افزایش آلودگی هوا سازمان هواشناسی با صدور هشدار نارنجی‌رنگ از افزایش آلودگی هوای سه کلانشهر خبر داد و نسبت به اجتناب از تردد در فضای باز توصیه کرد.

خطیب‌زاده می‌گوید تمرکز ایران بر رفع تحریم‌ها است؛ هشدار غرب نسبت به شکست مسیر دیپلماسی🔺خطیب‌زاده می‌گوید تمرکز ایران بر رفع تحریم‌ها است؛ هشدار غرب نسبت به شکست مسیر دیپلماسی خطیب‌زاده مدعی شد: «طرف‌های مقابل هیچ ایرادی بر متون ایران در برجام نگرفتند و تنها از بررسی و عدم تامین همه آن سخن گفتند.» ⬇️ بیشتر بخوانید: هيچ ايرادي نگرفتند و گفتند خوبه ، فقط يك كمي نميتونيم همشو تامين كنيم ، يك كمي نميتونيم تحريم ها رو برداريم ، يك كمي هم غني سازي متوقف بشه ، خوشم میاد پوزتون رو زدن حسابی!خوب رودستی ازشون خوردین.فکر میکردین میرین اونجا میچرین و همه رو سر کار میزارین.اونها بیشتر از شما نمیخواستن مذاکره ی مسخرتون به جایی برسه.از الان به بعد باید فقط تو‌گُه خودتون غلت بخورین، دنیا هم تماشاتون کنه و حال کنه.تله خوبی بود شُل کردن تحریم‌ها!

لو رفتن گواهینامه جعلی واکسن کرونا اعضای یک خانواده آلمانی را به کشتن دادکارفرمای همسرِ این مرد متوجه جعلی بودن گواهی واکسیناسیون می‌شود و این مسئله هر دو آنها را به وحشت می‌اندازد. ایکاش دنیای متمدن به همین شکل جلوی حکومتهای فاسد و دیکتاتور و عوامل آنها بایستد حکومتها نباید در مورد جنایات خود احساس امنیت کنند

رئیس جمهور: باید نظام ناهماهنگ پرداخت را به نظام هماهنگ تبدیل کنیمرئیس جمهور تاکید کرد: با وجود رسالت سنگینی که بر عهده مدیران است باید اقدامات مؤثری برای اصلاح در نظام اداری کشور انجام شود. چشم

خطیب‌زاده: چیزی به نام توافق گام به گام مطرح نیست | DW | 06.12.2021سخنگوی وزارت خارجه ایران گفت طرح توافق موقت یا گام به گام اصلا مطرح نیست. به گفته او ایران پیشنهادات دقیقی را در وین مطرح کرده و منتظر پاسخ طرف اروپایی است.

رئیس جمهور آمریکا به پوتین در خصوص اوکراین و تحریم مسکو هشدار داد.ژاپن متحد آمریکا به شمار می‌رود.به گزارش ایسنا سازمان هواشناسی با صدور هشدار نارنجی‌رنگ آورده است: سکون نسبی در جو همراه با افزایش غلطت آلاینده‌ها و کاهش کیفیت هوا فردا (۱۶ آذرماه) برای شهرهای تهران و کرج و چهارشنبه و پنجشنبه (۱۷ و ۱۸ آذرماه) برای تهران، کرج و اصفهان توصیه می‌شود.خطیب‌زاده مدعی شد: «طرف‌های مقابل هیچ ایرادی بر متون ایران در برجام نگرفتند و تنها از بررسی و عدم تامین همه آن سخن گفتند.

07.12. هیروکازو ماتسونو، سخنگوی ارشد دولت ژاپن، در پاسخ به سوالی درباره هشدار سفارت ایالات متحده تنها گفت که پلیس افراد مشکوک را بر اساس عوامل مختلف مورد بازجویی قرار می دهد، و گفت این تصمیمات بر اساس قومیت یا ملیت افراد نیست.2021 واشنگتن/ خبرگزاری آناتولی جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا در گفت‌وگو با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه که از طریق ویدیو کنفرانس صورت گرفت، به رئیس جمهور روسیه در خصوص اوکراین و تحریم مسکو هشدار داد. هشدار نارنجی برای آماده‌باش دستگاه‌های مسئول برای مقابله با یک پدیده خسارت‌زا صادر می‌شود. کاخ سفید طی بیانیه‌ای اعلام کرد بایدن در این مکالمه که به دمت 2 ساعت طول کشید، تاکید کرد که درصورت تشدید تنش نظامی در اوکراین «تدابیر قوی نظامی و دیگر» اتخاذ خواهند کرد. کاواهارا درباره دوست آمریکایی سیاه‌پوست خود که چند سال پیش ژاپن را ترک کرد به رویترز گفت که او در طول شش سالی که در اینجا زندگی می کرد بیش از ۳۰ بار توسط پلیس بازجویی شد که در برخی مواقع جلوی خانه‌اش بود، زمانی که با سگش پیاده‌روی می‌کرد. طبق بیانیه فوق بایدن ضمن اعلام نگرانی آمریکا و متحدان اروپایی آن نسبت به افزایش حضور نظامی روسیه در مناطق نزدیک به مرز با اوکراین، تاکید کرد که اگر روسیه تنش‌های نظامی در اوکراین را تشدید کند، ایالات متحده و متحدانش با اقدامات اقتصادی و سایر اقدامات قوی پاسخ خواهند داد. آنتونی بلینکن با بیان این که تهران در روزهای آینده باید تصمیمات بسیار مهمی بگیرد، گفت اگر مسیر پیروی متقابل به بن‌بست برسد، گزینه‌های دیگر را دنبال خواهیم کرد.

رئیس جمهور آمریکا با تاکید بر حمایت خود از حاکمیت و تمامیت ارضی اوکراین، خواستار کاهش تنش و بازگشت دیپلماسی شده است. .