بایدن: پوتین جنایتکار جنگی است

25/12/1400 11:02:00 ب.ظ

📌رئیس جمهور آمریکا، ولادیمیر پوتین را «جنایتکار جنگی» خواند

رئیس جمهور آمریکا ولادیمیر پوتین را «جنایتکار جنگی» خواند. - خبرگزاری آناتولی 16.03.2022 واشنگتن/ خبرگزاری آناتولی جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا پس از امضای فرمان کمک جدید دفاعی به اوکراین در کاخ سفید در جمع خبرنگاران حضور یافت.

بایدن در پاسخ به سوال یک خبرنگار مبنی بر اینکه پس از همه چیزهایی که دیدیم، آیا حاضرید پوتین را جنایتکار جنگی خطاب کنید، ابتدا «نه» گفت و از اتاق بیرون رفت.

با این حال، بایدن سپس به سالن بازگشت و درباره پوتین گفت: او یک جنایتکار جنگی است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

شرکت آلمانی آبجویی ابداع کرد که در خانه و با ترکیب پودر و آب درست می‌شود

با نزدیک شدن فصل تابستان و گرمای هوا، بازار فروش آبجو بار دیگر رونق گرفته است. اکنون یک شرکت آلمانی می‌گوید با آبجوسازی در خانه می‌خواهد این صنعت را متحول کند. ادامه مطلب >>

پوتین: عملیات نظامی روسیه تا خلع سلاح اوکراین متوقف نخواهد شدولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه با تاکید بر این که عملیات نظامی روسیه در اوکراین تا به آخر ادامه خواهد داشت، خاطر نشان ساخت که از تمامی راهکارهای اوکراین WeStandWithUkraine - خود پوتین هم میداند که دارد پرت وپلا میگوید . - جهان اهرمهای متعدد در اختیار دارد که کشوری را کنترل ویا خلع سلاح بکند . نه اینکه پوتین بعد ازنشستن با ولی فقیه جلاد ایران - خامنه ای خون آشام - به فکر خلع سلاح اوکراین بیفتد .

سنای آمریکا قطعنامه انجام تحقیقات درباره «جنایات جنگی» پوتین را تصویب کرد🔺سنای آمریکا قطعنامه انجام تحقیقات درباره «جنایات جنگی» پوتین را تصویب کرد ▪️ با این که قطعنامه سنا دارای ضمانت اجرایی نیست، اما نمونه دیگری از حمایت سیاسی کنگره از دولت بایدن برای اتخاذ مواضعی سخت‌تر در برابر تجاوزهای پوتین است. ⬇️ بیشتر بخوانید: 🌄 در تاریخ خواهند نوشت سوریه با داعش ، اوکراین با کمدین هر دو مدل آمریکایی ویران کردند!! کی یف 👤 h.babaei 🇮🇷به کانال توییترـمقاومت بپیوندید: 🌄 کاریکاتوری از کارتونیست معروف برزیلی کارلوس لاتوف ( هم پیمان کردن نئونازی‌ها با داعش در اوکراین توسط آمریکا ) 👤 ابن الرضا(جوان)🌱 🇮🇷به کانال توییترـمقاومت بپیوندید: 🌄 حقوق بشری که عربستان از اعضای اصلی هیٸت رٸیسه ان هست،حقوق بشر نیست حقوق جنگله 👤 Reza De 🇮🇷به کانال توییترـمقاومت بپیوندید:

دادستانی روسيه برای الکسی ناوالنی، منتقد پوتین، ۱۳ سال زندان درخواست کردالکسی ناوالنی که هم اکنون حکم دو سال و نیم زندان را در یکی از زندان‌های امنیتی حومه مسکو سپری می‌کند در دادرسی جدید به کلاهبرداری و سرپیچی از حکم دادگاه متهم شده است.

گفتگوی پوتین و پادشاه بحرین درمورد بحران اوکراین و روابط دوجانبهرئیس جمهوری روسیه امروز (سه شنبه) تماس تلفنی با پادشاه بحرین برقرار ساخته و دلایل و اهداف عملیات نظامی کشورش در اوکراین را تشریح کرد.

دعوت ایلان ماسک از پوتین برای مبارزه تن به تن بر سر اوکراین | DW | 15.03.2022صاحب خودروسازی تسلا از رییس جمهوری روسیه دعوت کرده تا بر سر اوکراین با او نبرد تن به تن کند. رییس جمهوری چچن که بسیار به پوتین نزدیک است به ماسک گفته بهتر است وارد این نبرد نشود چون 'هم‌وزن' پوتین نیست. 😂😂👌 . جالب اش اینه که مسابقه/ مبارزه با پوتین دو سر برده . چه مسابقه رو ببره و چه ببازه ، از نظر اکثریت قاطع دنیا ،قهرمان کسی هست که در مقابل پوتین ایستاده. خاک بر سر رهبر چچن 🤣🤣🤣🤣 چه خبره توی دنیا واقعا؟

جنگ اوکراین؛ بایدن از ارسال تسلیحات دفاعی بیشتر به ارزش ۸۰۰ میلیون دلار به اوکراین خبر دادبایدن: پوتین جنایتکار جنگی است جزئیات بیشتر را در صفحه پوشش زنده خبرهای حمله روسیه به اوکراین در وب‌سایت یورونیوز بخوانید: کدام احمقی در شهری که هر روز بمباران میشه میره تو تئاتر شهر میمونه؟ تئاتر شه معمولا در مرکز شهره و ساختمان بزرگ و به سادگی آسیب پذیر در جنگ. کدام احمقی مردم را در آنجا اسکان داه؟ اگر عمدی نبوده؟ پوتین: بایدن گوزو است.