بایدن و سندرز در مناظره‌ای مجادله آمیز بر سر بهترین راه شکست پرزیدنت ترامپ به مقابله پرداختند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺بایدن و سندرز در مناظره‌ای مجادله آمیز بر سر بهترین راه شکست پرزیدنت ترامپ به مقابله پرداختند ⚡️دو نامزد باقیمانده در رقابت های درون حزبی دموکرات ها برای ریاست جمهوری آمریکا یکشنبه شب در مناظره ای پر شور بر سر طیفی از مسائل به مقابله پرداختند.

صدای آمریکا - دو نامزد باقیمانده در رقابت های درون حزبی دموکرات ها برای ریاست جمهوری آمریکا یکشنبه شب در مناظره ای پر شور بر سر طیفی از مسائل به مقابله پرداختند.

هر دو رقیب دموکرات نحوه برخورد ترامپ با شیوع ویروس کرونا را به باد انتقاد گرفتند. سندرز او را به «تضعیف جایگاه دانشمندان» متهم کرد و بایدن دولت ترامپ را برای عدم پذیرش تست های آزمایشی از دیگر کشورها در مراحل اولیه شیوع کرونا مقصر دانست.دو نامزد دموکرات هر دو وعده دادند سیاستمداری زن را به عنوان یار انتخاباتی برای معاونت ریاست جمهوری خود معرفی کنند.

بایدن در بخشی از مناظره خطاب به سندرز که بر ضرورت بیمه درمانی دولتی تاکید می گذاشت با اشاره به چالش های ویروس کرونا در اروپا گفت: «در ایتالیا نظام بیمه درمانی دولتی وجود دارد و کارآیی نداشته است.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Viva Bernie

اینا هنوز فرق بین سارس و کرونا و ایبولا رو نمیدونم کلا گیجن بعد میخوان یک کشور بزرگ رو اداره کنن اصلا بعید میدونم بدونن تو چه سالی هستیم

به قول یکی امید داشتن به دموکراتها شرط بستن روی اسب بازنده است

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دعوای آلمان و آمریکا بر سر مالکیت شرکتی که در جستجوی واکسن کروناست«باید به هرشکل ممکن، جلوی فروش انحصاری هرگونه واکسن احتمالی را به آمریکا گرفت. کاپیتالیزم هم حدی دارد.» دعوا نکنید ما در حوزه علمیه این واکسن را کشف کردهایم فقط نمیدانیم چگونه ثبت کنیم ببین چه پولی توشه چقدر ابله اند این جماعت... پس چرا سرِ پنبهءآغشته به روغنِ بنفشه دعوا نمی کنند؟!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ثبت نخستین مورد مرگ بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در بحرینثبت نخستین مورد مرگ بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در بحرین
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

در خانه بمانید/مناطق حاشیه مشهد به‌شدت در معرض ابتلا به کروناستهشدار شهردار مشهد: *در خانه بمانید *مناطق حاشیه مشهد به‌شدت در معرض ابتلا به کروناست *فرصت طلایی را از دست داده‌ایم *به مرحله همه‌گیری ویروس کرونا رسیده‌ایم *شرایط سختی داریم *کادر درمانی مشهد بسیار فرسوده شده‌اند newseijiro خدایی یعنی حرم امام رضا و حرم حضرت معصومه از خود مسجد الحرام و کعبه مهمتر هستن که عربستان مسجدالحرام و کعبه رو تعطیل کرد ولی شما تعطیل نکردید؟!🤔🤔🤔🤔
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شمار افراد مبتلا به کرونا در ترکیه به 47 نفر رسیدوزیر بهداشت ترکیه اعلام کرد تاکنون 47 در کشورمان به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در لبنان به 99 نفر افزایش یافت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمار مبتلایان به ویروس کرونا در افغانستان به 16 نفر رسیدوزارت صحت عامه (بهداشت) افغانستان یکشنبه 15 مارس اعلام کرد که آمار مبتلایان به ویروس کرونا در کشور
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »