بایدن: حملات سایبری به آمریکا می‌تواند به جنگ واقعی ما با یک قدرت بزرگ بیانجامد | DW | 28.07.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بایدن، رئیس جمهور آمریکا 'جنگ واقعی با یک قدرت بزرگ' پس از حملات سایبری را 'بیش از احتمال' دانست. بایدن این سخنان را در جریان بازدید از اداره اطلاعات ملی آمریکا (ODNI) بیان کرد که بر ۱۷ سرویس اطلاعاتی آمریکا نظارت دارد.

بایدن، رئیس جمهور آمریکا"جنگ واقعی با یک قدرت بزرگ" پس از حملات سایبری را"بیش از احتمال" دانست. بایدن این سخنان را در جریان بازدید از اداره اطلاعات ملی آمریکا بیان کرد که بر ۱۷ سرویس اطلاعاتی آمریکا نظارت دارد.

بایدن تاکید کرد که اگر جنگی اتفاق بیافتد دلیلش حملات سایبری است. رئیس جمهور آمریکا قبلا نیز درباره حملات سایبری و باج‌افزاری به نهادهای دولتی آمریکا و شرکت‌های خصوصی این کشور هشدار داده بود.بایدن گفت، شی جین‌پینگ، رئیس جمهور چین در مورد تبدیل شدن به قدرت‌مندترین قدرت نظامی جهان و بزرگ‌ترین و مهم‌ترین اقتصاد جهان تا سال ۲۰۴۰ مصمم است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بایدن و الکاظمی توافق‌نامه پایان ماموریت جنگی آمریکا در عراق را امضا کردندرئیس‌جمهوری آمریکا و نخست وزیر عراق توافق‌نامه‌ای را با محوریت پایان ماموریت جنگی نیروهای آمریکایی در عراق تا پایان سال 2021، امضا کردند.جو بایدن،
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

بایدن پایان مأموریت‌ رزمی آمریکا در عراق را اعلام کرد | DW | 27.07.2021جو بایدن، رئيس‌ جمهوری آمریکا با اعلام پایان رسمی 'مأموریت رزمی' در عراق در پایان سال جاری میلادی گفت، 'مرحله‌ جدیدی' در مناسبات کشورش با بغداد شروع می‌شود. در حال حاضر حدود ۲۵۰۰ سرباز آمریکایی در عراق حضور دارند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

استقبال شبه‌نظامیان مورد حمایت ایران از خروج آمریکا از عراقپس از اعلام آمریکا مبنی بر اینکه نیروهای نظامی‌اش به زودی خاک عراق را ترک خواهند کرد، شماری از گروه‌های شبه‌نظامی مورد حمایت حکومت ایران در این کشور از
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا حملات حوثی‌ها به سعودی را محکوم کردوزارت خارجه ایالات متحده آمریکا، حملات شبه‌نظامیان حوثی مورد حمایت ایران در یمن علیه پادشاهی عربی سعودی را پس از مدتی آتش‌بس طی روزهای عید قربان، محکوم کرد
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

خروج آمریکا از عراق؛ هدیه‌ای به حکومت ایراندر حالی که ایالات متحده مدت‌هاست تلاش می‌کند تا خود را از آنچه جو بایدن «جنگ‌های بی‌پایان» در خاورمیانه نامیده بیرون بکشد، این رویکرد خلاء قدرتی در منطقه شک نکن! بایدن سیاست خوبی پیش گرفته خفه شید بزارید کارش رو بکنه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

حمله با کوکتل مولوتف به سفارت کوبا در فرانسه؛ هاوانا آمریکا را متهم کرددر این حمله سه کوکتل مولوتف به سمت سفارت کوبا در فرانسه پرتاب شده که دو مورد آن به ساختمان اصابت کرده است. نیروهای آتش‌نشانی با حضور در محل توانستند آتش حاصله از این حملات را خاموش کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »