باکو دو راننده کامیون ایرانی را آزاد کرد

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی وزارت خارجه ایران گفته است که دو راننده کامیون ایرانی که در باکو بازداشت شده بودند، آزاد شده‌اند. «سعید خطیب‌زاده»، روز ۲۹ مهر ۱۴۰۰، گفته است که این دو نفر تحویل سفارت ایران شده‌اند. اخبار_ایران تهران

استان‌وایرـ سخنگوی وزارت خارجه ایران گفته است که دو راننده کامیون ایرانی که در باکو بازداشت شده بودند، آزاد شده‌اند.با شبکه خبر صداوسیما، ضمن اعلام این خبر گفته است که این دو نفر تحویل سفارت ایران شده‌اند.

بنا به گزارش ایسنا، این دو راننده کامیون، در پی بالا گرفتن تنش بین ایران و آذربایجان، در مناطق «تازه آزاد‌شده» آذربایجان که پیش از جنگ اخیر قره باغ، جزیی از ارمنستان بود، بازداشت شده بودند. چند روز پس از برگزاری این رزمایش، کامیون‌های ایرانی به مقصد ارمنستان با محدودیت‌های بیشتر و عوارض گمرگی بالاتر در مقایسه با گذشته مواجه و دو راننده ایرانی نیز بازداشت شدند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اتحادیه اروپا: لبنانی‌هایی را که مانع اصلاحات و یا انتخابات می‌شوند، تحریم می‌کنیمسخنگوی اتحادیه اروپا امروز (سه‌شنبه) اعلام کرد که این اتحادیه لبنانی‌هایی را که مانع اصلاحات و یا انتخابات می‌شوند، تحریم می‌کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

با میلیاردهایی که باشگاه فوتبال خریده‌اند آشنا شوید | DW | 20.10.2021در سال‌های اخیر نظر میلیاردرهای جهان به باشگاه‌های فوتبال جلب شده و تلاش‌های زیادی برای خرید آن‌ها صورت می‌گیرد. در این گزارش تصویری میلیاردرهایی که باشگاه‌های فوتبال را خریده‌اند معرفی می‌کنیم.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

قضات از توهینی که به آنها شده ناراحت هستندمعاون اول قوه قضاییه: *قضات از توهینی که به آن‌ها شده ناراحت هستند *از مجلس انقلابی انتظار است مصوباتش پخته و قابل دفاع باشد *خروجی این مصوبه آن است که قضات باید بعد از بازنشستگی و برای کار وکالت بعد از این دوران، آزمون دهند توهین شده؟ یعنی کسی که میره آزمون وکالت میده آدم حقیریه؟ منافع آخوند در خطر افتاده !!! داره مجلس انقلابی را به توپ می بنده ! تا سقف مجلس را پایین نیاوردند هر چی خواستند بدهید !!!! توهینی که با برخورد ناشایست قضات در دادگاه با مردم میشه رو کی میخواد جبران کنه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وال‌ستریت ژورنال: ایران تا زمانی که به سلاح اتمی نرسد دست بردار نخواهد بود«وال‌ستریت ژورنال» در مقاله‌ای با اشاره به «امیدهای واهی» دستگاه سیاست خارجی دولت آمریکا در خصوص برنامه هسته‌ای ایران و ادعای نادرست سازمان‌های اطلاعاتی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

اندرو واتسون: 'تأثیرگذارترین' فوتبالیست سیاه‌پوستی که فراموش شد - BBC News فارسیاندرو واتسون یکی از پیشگامانی بود که نقشی بزرگ در شکل گرفتن فوتبال به صورتی که ما امروزه شاهد آن هستیم، داشت. اما نام این فرد تاثیرگذار برای دهه‌ها در تاریخ گم شده بود.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

با میلیاردرهایی که باشگاه فوتبال خریده‌اند آشنا شوید | DW | 20.10.2021در سال‌های اخیر نظر میلیاردرهای جهان به باشگاه‌های فوتبال جلب شده و تلاش‌های زیادی برای خرید آن‌ها صورت می‌گیرد. در این گزارش تصویری میلیاردرهایی که باشگاه‌های فوتبال را خریده‌اند معرفی می‌کنیم.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »