باهنر: برخی برایشان مهم نیست با نردبان «مصباح» وارد مجلس شوند یا «عارف»

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

باهنر: *برخی برایشان مهم نیست با نردبان «مصباح» وارد مجلس شوند یا «عارف» *بالای ۸۰ درصد از نامزدهای مجلس نمی‌دانند وکالت مجلس چیست *۸۰ درصد نمایندگان فعلی رای نمی‌آورند *رأی‌دهندگان عموما از اختیارات نماینده خبر ندارند

به گزارش ایسنا، محمدرضا باهنر طی سخنانی در نشست ماهانه جامعه اسلامی مهندسین با اشاره به لزوم وحدت اصولگرایان در انتخابات مجلس یازدهم، اظهار کرد: در این دوره جامعه روحانیت قرار نیست به طور مستقل لیست بدهد بلکه در پی وحدت‌بخشی به اصولگرایان است و در سطح کشور فعالیت می‌کند.

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین ادامه داد: در دوره گذشته نفر شصتم که عضو لیست ما بود، با نفر شصت‌ویکم فاصله‌ ۲۰۰ هزار رأیی داشت؛ در حالی که افراد مشهوری بودند. پس در تهران حرف آخر را لیست‌ها می زنند و افراد خارج لیست رأی نمی‌آورند. باهنر با تأکید بر این که بالای ۸۰ درصد از نامزدهای مجلس نمی‌دانند وکالت مجلس چیست و حتی رأی‌دهندگان هم عموما از اختیارات نماینده خبر ندارند، تصریح کرد: برخی نماینده‌ها حتی بعد از انتخاب پشیمان می‌شوند و سال آخر که می‌شود یا تکلیف شرعی‌شان جنب و جوش پیدا می‌کند یا اطرافیان اصرار می‌کنند و مجددا ثبت‌نام می‌کنند و از این افراد بالای ۶۰ درصد رأی نمی‌آورند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

چهره واقعی اشغالگران جنایتکار اسلامی آخوندی در ایران. فرقه_تبهکار میدان_میلیونی نظام_رفتنی_است

جنابعالی هم که وکالت مادام العمر داری،!؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گزارش امنیتی یا غیرامنیتی در انتخابات شورایاری‌ها نداشته‌ایمفرمانده یگان حفاظت شهرداری تهران تاکید کرد: تا لحظه انتشار این خبر هیچ گونه گزارش امنیتی و غیر امنیتی در جریان برگزاری پنجمین دوره انتخابات شورایاری‌های شهر تهران وجود نداشته و گزارش نشده است. کلا ی ۲۰۰، ۳۰۰ نفری رفتن رای دادن، نصفشونم فک و فامیل بودن، باقی هم خودشون کاندید چ تخلفی عمو
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بیش از 99 درصد تبلیغات در حوزه پزشکی و دارویی غیرقانونی یا فاقد مجوزند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اقدام سپاه پاسداران به توقیف نفتکش بریتانیایی، دزدی دریایی یا اقدام امنیتی؟ايران اينترنشنال با سرعت زیاد داره گوی سبقت رو در ماله کشی از بی بی سی فارسی و رادیوفردا میرباید. تبریک.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

مصائب سیاهان در آلمان نازیدر دوران آلمان نازی، بین سال‏های ۱۹۳۳ تا ۱۹۴۵، هزاران آفریقایی- آلمانی‏ در این کشور زندگی می‏کردند. این یک تجربه همگانی نبود اما با گذشت زمان برقراری رابطه با سفیدپوستان، تحصیل و فعالیت در برخی مشاغل برای آن‎ها قدغن شد، عده‎ای از آن‏ها را عقیم کردند و برخی دیگر را به اردوگاه‎های کار اجباری فرستادند. دلتون برا همه عالم و آدم میسوزه جز مسلمونای یمن و فلسطین و سوریه يهوديان ثروتمند و هاليوودي انچنان خودشان را تنها قربانيان هيتلر در فيلمها و موزه ها و رسانه ها به تصوير كشيدند كه كوليان و سياهان و اسلاوها و بقيه فراموش شدند چون نه ثروتي داشتند نه رسانه اي نه نفوذي در هاليوود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

انتقاد آیت الله استادی‌ از صداوسیما‌آیت الله استادی عنوان کرد: هرچه بگوییم دفتر تبلیغات و سپاه و نیروی انتظامی و سایرین کار می‌کنند تمام این کارها یک صدم کارهای صداوسیما هم نمی‌شود؛ مردم دو سه ساعت در روز تلویزیون نگاه می‌کنند و صداوسیما مستمع میلیونی دارد لذا اساس کار در ترویج سبک زندگی، صداوسیما است. احسنت به این تیز هوشی و نکته بینی، باریک الله когда сам Читаешь лучше понимаешь. 😂😂😂😂😂
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فرانسه: توافق فعلی برکسیت بهترین است و مهلت تعیین شده تمدید نمی شودنخست وزیر ایرلند نیز طی روزهای گذشته اعلام کرد که اگر بوریس جانسون راه حل مشکل مرزی با ایرلند شمالی را که از آن به عنوان «بک استاپ» یا تور امنیتی نام برده می شود، نپذیرد هیچگونه توافقی بر سر برکسیت و یا پیمان تجاری با بریتانیا در کار نخواهد بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »