بانک برای ارائه ۲۲۰ میلیون درهم تسهیلات کپی شناسنامه هم نگرفته است

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

رئیس شعبه اول دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلالگران و مفسدان اقتصادی: بانک ملت برای ارائه ۲۲۰ میلیون درهم تسهیلات حتی کپی شناسنامه از متهم فلاحتیان نگرفته است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

حجت الاسلام محمد موحدی آزاد روز سه شنبه در سومین جلسه رسیدگی به اتهامات ۹ متهم اقتصادی از مهدی فلاحتیان متهم ردیف دوم پرسید"آیا هنگام دریافت تسهیلات از شما کپی شناسنامه گرفتند؟" که متهم گفت"نمی دانم ولی حتما شناختی از من داشتند."

قاضی با کنایه به متهم گفت: شما از دیواندری و سعادتی تشکر کردی که حتی کپی شناسنامه نخواستند و مشکلت را حل کردند؟! وی افزود: شما به قدری آدم خوبی می شوید که چنین مبلغ کلانی را سخاوتمندانه از بیت المال در اختیار شما قرار می دهند و حتی کپی شناسنامه نمی خواهند!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ارائه طرح 'اشتغال و آموزش برابر برای همه' به هیأت رئیسه مجلس | DW | 30.09.2019محمود صادقی از ارائه طرح 'قانون الزام به رعایت حق بر اشتغال و آموزش برابر برای همه ایرانیان' با امضای ۵۳ نماینده به هیأت رئیسه مجلس خبر داد. وزیر آموزش و پرورش اخیرا تحصیل پیروان 'ادیان غیررسمی' را ممنوع اعلام کرده بود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

یک نماینده مجلس از ارائه طرحی برای ممنوعیت «ضبط و پخش اعترافات تلویزیونی» در ایران خبر داد♦️یک نماینده مجلس از ارائه طرحی برای ممنوعیت «ضبط و پخش اعترافات تلویزیونی» در ایران خبر داد ⚡️همزمان با فشار بر خانواده مسیح علینژاد، برای اعتراف علیه دخترشان در تلویزیون، یک نماینده مجلس از ارائه طرح «ضبط و پخش اعترافات تلویزیونی» به مجلس خبر داد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

علت عدم تفکیک زندانیان سیاسی، ناتوانی در تأمین اعتبار برای سازمان زندان‎هاستتهران- ایرناپاس- نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی می‌گوید عدم تفکیک بند زندانیان با جرایم مختلف، به‎خاطر ناتوانی دولت در تأمین اعتبار برای سازمان زندان‎هاست، چراکه دولت باید منابع مالی را فراهم کند تا سازمان زندان‎ها بتواند زندان جدید بسازد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

عمران‌ خان: بیشترین تلاشم را برای رفع تنش بین ایران و آمریکا انجام می‌دهمنخست وزیر پاکستان: *بیشترین تلاشم را برای رفع تنش بین ایران و آمریکا انجام می‌دهم *کسانی هستند که برخلاف میل رئیس جمهور آمریکا وی را برای جنگ تحت فشار قرار می‌دهند *اگر چنین چیزی اتفاق بیفتد بسیار بد خواهد بود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

عادل الجبیر: تلاش برای راضی نگاه داشتن ایران سبب تقویت رفتارهای خصمانه این کشور شدعادل الجبیر، وزیر مشاور در امور خارجه پادشاهی عربی سعودی، در گفتگو با شبکه فاکس‌نیوز آمریکا تاکید
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

تشابه استراتژی قاچاق‌چیان انسان به قاچاق‌چیان مواد مخدر برای عبور از کانال مانش
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »