بانک جهانی کمک 12 میلیارد دلاری برای ساخت واکسن کرونا را تصویب کرد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بانک جهانی از تصویب اعطای کمک 12 میلیارد دلاری به کشورهای در حال توسعه برای مقابله و عرضه واکسن ویروس کرونا خبر داد.

بانک جهانی اعلام کرد که هیئت اجرایی این بانک طرح اعطای کمک 12 میلیارد دلاری به کشورهای در حال توسعه برای مقابله و درمان ویروس کرونا و همچنین عرضه واکسن این بیماری را تصویب کردند.همچنین در این بیانیه آمده‌است:"باید شهروندان کشورهای در حال توسعه به واکسن ایمن و موثر ویروس کرونا دسترسی داشته باشند. بسته کمک مالی با هماهنگی شرکای بین‌المللی برای اجرای طرح واکسیناسیون شهروندان کشورهای در حال توسعه توزیع خواهد شد".

دیوید مالپاس، رئیس بانک جهانی در این زمینه اظهار داشت:" دسترسی به واکسن‌های ایمن و موثر، کلید تغییر روند شیوع بیماری پاندمی کرونا است. اختصاص این بودجه کمک می‌کند تا کشورهایی که به لحاظ اقتصادی آسیب زیادی متحمل شده‌اند به سمت بهبود وضعیت حرکت کنند".

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رئیس بانک مرکزی ایران برای پیگیری مطالبات تهران به عراق رفترئیس کل بانک مرکزی ایران برای پیگیری مطالبات کشورش راهی عراق شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رئیس سازمان بهداشت جهانی 'ایمنی جمعی' را غیراخلاقی خواند | DW | 13.10.2020رئیس سازمان بهداشت جهانی نسبت به در پیش گرفتن راهبرد 'مصونیت گله‌ای' برای مقابله با همه‌گیری کرونا هشدار داد. تدروس آدهانوم می‌گوید دست یافتن به ایمنی جمعی در برابر بیماری کووید۱۹ باید از طریق واکسن حاصل شود. ایمنی جمعی چی میگه؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

چاووش اوغلو: جامعه جهانی بر خروج ارمنستان از اراضی اشغالی آذربایجان تاکید کند◀️وزیر امور خارجه ترکیه: اگر علاوه بر درخواست آتش‌بس٬ شاهد فراخوان جامعه جهانی برای خروج ارمنستان از اراضی اشغال شده آذربایجان باشیم٬ آن وقت نیت واقعی آنان برای حل مساله (قره‌باغ) را باور خواهیم کرد وزیر امور خارجه شما با کل ترکیه گوه خور
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا؛ رئیس سازمان بهداشت جهانی مصونیت گله‌ای را 'غیراخلاقی' دانست - BBC News فارسیتدروس آدهانوم گِبرِیِسوس رئیس سازمان بهداشت جهانی رویکرد مصونیت گله‌ای (ایمنی جمعی) را برای مقابله با همه‌گیری کرونا مردود دانست. بعضی کارشناسان این بحث را مطرح کرده‌اند که در نبود واکسن کرونا، باید اجازه داد ویروس شیوع طبیعی در جمعیت پیدا کند. این آدم رو باید بفرستن دادگاه بخاطر عدم مدیریتش توو این بحران. کاش این سازمان بهداشت جهانی WHO در کنار همه تلاشها برای ساخت واکسن کرونا، به صورت موازی بررسی هایی انجام میداد تا با تغییراتی، ویروس نتونه ۱۴ روز در افراد ناقل مخفی بمونه و زودتر علائمی نشون بده.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

سازمان جهانی بهداشت: تاکید بر رویکرد ایمنی جمعی برای مقابله با کرونا «غیراخلاقی» استتدروس آدانوم، رئیس سازمان جهانی بهداشت رویکرد ایمنی جمعی (گله‌ای) را که برخی کشورها برای مقابله با بیماری همه‌گیری کووید۱۹ در پیش گرفته‌اند، «کاملا غیراخلاقی» توصیف کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

خبر مهم همتی/ایران و عراق برای آزادسازی منابع ارزی به توافق رسیدند- اخبار پول | ارز | بانک - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnimایران و عراق برای آزادسازی_منابع_ارزی به توافق رسیدند رئیس کل بانک مرکزی ایران: با بانک مرکزی و بانک تجارت عراق بر سر آزاد کردن منابع مالی کشورمان به توافق رسیده است ایران در نتیجه صادرات برق و گاز به عراق، منابع مالی چشمگیری در بانک‌های عراق دارد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »