بانک مرکزی ترکیه نرخ بهره را کاهش داد

29/07/1400 02:23 ب.ظ

بانک_مرکزی_ترکیه نرخ_بهره را به 16 درصد کاهش داد

- خبرگزاری آناتولی کمیته سیاست‌های پولی بانک مرکزی ترکیه نرخ بهره یک هفتگی تامین منابع پولی توسط بانک‌های داخلی از بانک مرکزی (رپو) را به 16 درصد کاهش داد.

بانک مرکزی ترکیه: به دلیل عوامل جانبی طرف عرضه، فضای محدودی تا پایان سال برای اصلاح نزولی نرخ سیاستی باقی مانده است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

تا 2023 همگام با شروع توسعه شهرجدید استانبول باید ببره زیر 8درصد دلار تا پایان ماه میلادی 10 لیر خواهد شد.

ادامه بارش‌ها در ۶ استان / کاهش محسوس دما در مناطقی از کشورادامه بارش‌ها در ۶ استان کاهش محسوس دما در مناطقی از کشور رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا، ضمن اعلام ادامه بارش‌ها در برخی نقاط کشور، در عین حال از پایداری جوی طی روزهای آینده خبر داد.

کشورهای اروپایی آزمایش موشکی کره شمالی را محکوم کردند | DW | 21.10.2021چند کشور اروپایی آزمایش‌های موشکی تازه کره شمالی را در شورای امنیت سازمان ملل متحد محکوم کردند. در این نشست بیانیه‌ای داده نشد. کره شمالی گفته است این آزمایش‌ها برای تقویت توانایی دفاعی این کشور است.

کدام کشورهای اروپایی بالاترین و کم‌ترین قیمت برق و گاز را دارند؟در یکسال منتهی به نیمه نخست سال ۲۰۲۱، قیمت گاز طبیعی در ۲۰ کشور عضو اتحادیه اروپا افزایش یافته ولی قیمت برق خانگی در ۱۶ کشور عضو اتحادیه اروپا بالا رفته است.

شهرداری تهران، ساختمان بورس را پلمب کرد

ایران مجددا اروپا و آمریکا را به خلف وعده در توافق هسته‌ای متهم کردمحمد اسلامی، رئیس سازمان انرژی اتمی ایران بار دیگر با متهم کردن طرف‌های اروپایی و آمریکا به خلف وعده در مذاکرات هسته‌ای مدعی شد که تنها ایران برای مدت

اسرائیل ایران را به «وقت‌کُشی» برای دستیابی به بمب اتم متهم کردنماینده اسرائیل در سازمان ملل متحد حکومت ایران را متهم کرد که از روند مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای 2015 موسوم به «برجام» در وین، برای «وقت‌کشی» به دقیقا کاری که نظام اشغالگر و تروریست پرور ملاها در حال انجام دادن است و از مماشات گران بسا فایده می برد انحلال_سپاه_پاسداران baran08724759 اتهام اثبات شده یست! روسیه و چین که متاسفانه با مرتجعترین رژیم که سرکرده تروریسم جهانیست هم محورشده اند وغرب هم که بامماشات این پا و آن پا میکند تا توسط این رژیم تروریست با بمب اتم به گروگان گرفته شود فاجعه ای بسا نابودکننده تر از نازیسم ایران RegimeChangeinIran iran_policy

خبرگزاری آناتولیبانک مرکزی ترکیه: شورای سیاست پولی بدون تغییر در اهداف اصلی سیاست‌های پولی کشور به حمایت از اقدامات مالی پایدار بلند مدت ادامه خواهد داد

کمیته سیاست‌های پولی بانک مرکزی ترکیه نرخ بهره یک هفتگی تامین منابع پولی توسط بانک‌های داخلی از بانک مرکزی (رپو) را به 16 درصد کاهش داد.

بانک مرکزی ترکیه: به دلیل عوامل جانبی طرف عرضه، فضای محدودی تا پایان سال برای اصلاح نزولی نرخ سیاستی باقی مانده است.

بانک مرکزی ترکیه: در حالی که انتظار می‌رود بهبود موجودی حساب جاری ادامه یابد، اما برای ثبات قیمت باید این روند همچنان تقویت شود.