بانک مرکزی ترکیه: شکل‌گیری قیمت‌های ناسالم در بازارهای ارز غیرواقعی و کاملاً دور از مبانی اقتصادی است

02/09/1400 06:45:00 ب.ظ

- خبرگزاری آناتولی

- خبرگزاری آناتولی خبرگزاری آناتولی .

خبرگزاری آناتولی .

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویری از جشن پیروزی اردوغان و حامیانش در کاخ ریاست جمهوری در آنکارا

ویدیوها : رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهوری ترکیه روز یکشنبه ۲۸ مه در دور دوم انتخاباتی تاریخی و در یکی از بزرگترین چالش‌های دوران رهبری‌اش توانست بار دیگر پیروز شود و بر کرسی ریاست جمهوری تکیه زند. ادامه مطلب >>

سوسیته ژنرال: ترکیه نرخ بهره را «به شکل اضطراری» بالا می‌برد🔺 پیش‌بینی سوسیته ژنرال: ترکیه نرخ بهره را «به شکل اضطراری» بالا می‌برد ▪ این شرکت فرانسوی فعال در زمینه خدمات مالی و بانکداری می‌گوید که انتظار دارد بانک مرکزی ترکیه در سال ۲۰۲۲ نرخ بهره را از ۱۵ درصد به ۱۹ درصد افزایش دهد. ⬇ بیشتر بخوانید:

وضعیت قرمز ۱۶ ایستگاه کیفیت هوای تهرانوضعیت قرمز ۱۶ ایستگاه کیفیت هوای تهران در حالی که کیفیت هم‌اکنون هوای پایتخت ۱۰۵ و در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس است، کیفیت هوا در ۱۶ ایستگاه در شرایط قرمز قرار دارد.

انتشار کتاب شهرزاد القانیان؛ نوه صنعتگر مشهور یهودی که پس از انقلاب ایران اعدام شد🔺 شهرزاد القانیان عکاس‌خبرنگار و‌ نوه حبیب‌الله القانیان، یکی از شناخته‌شده‌ترین صنعت‌گران ایرانی و سازنده ساختمان پلاسکو از نخستین ساختمان‌های مدرن ایران در چهارراه استانبول تهران، است. ⬇ بیشتر بخوانید:

رشد ۳۲ درصدی کودک‌همسری در ایران؛ ثبت ازدواج ده‌هزار دختر ۱۰ تا ۱۴ ساله در سه ماهه اول سال▪️بر اساس تازه‌ترین گزارش منتشر شده از مرکز آمار ایران، مقایسه آمارهای فصلی دو سال گذشته، ازدواج_کودکان افزایش یافته و تنها در بهار گذشته ازدواج نزدیک به ۱۰ هزار دختربچه ۱۰ تا ۱۴ ساله ثبت شده است. کودک همسری یکی از جنایات مسلمین است.

موج جدید کرونا نظام درمانی ضعیف اوکراین را از پا در آورده است؛ شیفت‌های ۴۲ ساعته کادر درماندر حالی که اروپای شرقی به طور کلی از نظر واکسیناسیون از دیگر کشورهای اروپایی عقب مانده، اوکراین از جمله کشورهایی است که کمترین درصد واکسیناسیون را در منطقه داشته است.

ترکیه ۳۰ درصد اقتصاد سوریه را گرفته، ایران ۳ درصد!نایب رییس اتاق بازرگانی ایران: سهم ایران از اقتصاد سوریه تنها ۳٪ است اما ترکیه ۳۰٪ تجارت این کشور را در اختیار گرفته، این نشان دهنده ضعف ما در دیپلماسی اقتصادی است اگر قصد تغییر داریم، باید نخستین گام‌ها را در این حوزه برداریم تو چی چی ضعف نداریم مگه یه مورد بگو نا کارامدی کلی موج میزنه