بانوی اول آمریکا: پرزیدنت ترامپ از جهان خواست به اذیت و آزار مذهبی پایان دهد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 56 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 26%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بانوی اول آمریکا: پرزیدنت ترامپ از جهان خواست به اذیت و آزار مذهبی پایان دهد ملانیا ترامپ، بانوی اول آمریکا، در سخنرانی خود که به صورت زنده از باغ رز کاخ سفید برای مجمع ملی حزب جمهوریخواه ایراد شد، بر مهمترین دستاوردهای دولت پرزیدنت ترامپ تاکید کرد.

ملانیا ترامپ، بانوی اول آمریکا، در سخنرانی خود که به صورت زنده از باغ رز کاخ سفید برای مجمع ملی حزب جمهوریخواه ایراد شد، بر مهمترین دستاوردهای دولت پرزیدنت ترامپ تاکید کرد.

او خاطرنشان کرد که چگونه پرزیدنت ترامپ از جهان خواسته است به آزارهای مذهبی پایان دهد. او گفت: «دولت شوهرم در جهت تلاش برای ایجاد تغییر در مسائل نژادی و مذهبی در این کشور کار کرده است. او اولین رئیس جمهوری است که در یک نشست ویژه مجمع عمومی سازمان ملل سخنرانی کرد و از کشورهای سراسر جهان خواست به آزار مذهبی پایان دهند و حق هر فرد برای عبادت کردن به هر صورتی که می‌خواهد را محترم بشمارند.»

بانوی اول آمریکا اضافه کرد: «او عاشق این کشور است و می‌داند چه طور کارها را پیش ببرد. ما در طول پنج سال گذشته دریافته‌ایم که او یک سیاستمدار سنتی نیست. او فقط حرف نمی‌زند. او خواستار عمل است و به نتيجه مى رسد. آینده کشور ما همواره برای او بسیار مهم بوده است. و این چیزی است که من همیشه آن را تحسین کرده‌ام.»

او گفت: «من این جا هستم، برای این که ما نیاز داریم که شوهرم به مدت چهار سال دیگر رئیس جمهوری و فرمانده کل قوای ما باشد. او برای کشور ما بهترین است.» ملانیا ترامپ در پایان گفت: «دونالد ترامپ می‌خواهد خانواده شما را امن نگه دارد، او می خواهد به خانواده شما کمک کند که موفق باشند. برای او مهمترین چیز موفیت کشور است و او با سیاست‌بازی وقت تلف نمی‌کند.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سودان:‌ عادی‌سازی رابطه سودان با اسرائیل از اهداف سفر پمپئو به خارطوم استتهران-ایرنا- خبرگزاری رسمی سودان روز دوشنبه اعلام کرد که یکی از اهداف سفر مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا به سودان بررسی روابط خارطوم با اسرائیل است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

نامه نمایندگان زن مجلس افغانستان به کنگره آمریکا؛ 'از روند صلح نگرانیم' - BBC News فارسیکمیسیون حقوق بشر، جامعه مدنی و امور زنان و همچنین گروه پارلمانی زنان افغانستان با ارسال نامه به کنگره آمریکا از روند صلح این کشور ابراز نگرانی کرده‌اند. ناهید فرید یکی از نمایندگان مجلس افغانستان گفته که در گذشته زنان افغان قربانی جنگ بوده و اکنون نباید قربانی صلح شوند. شبکه زنان افغان نیز با نشر خبرنامه‌ای خواستار مشارکت بیشتر زنان در روند صلح شده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

از برج ترامپ تا کاخ سفید، زندگی رئیس جمهوری جنجالی آمریکا - BBC News فارسیامروز گردهمایی حزب جمهوری خواه آمریکا در آستانه انتخابات ریاست جمهوری شروع می‌شود. قرار است دونالد ترامپ رئیس جمهوری فعلی یک بار دیگر نامزدی این حزب را رسما بپذیرد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

نورون‌های مبتلایان به اوتیسم پیش از تولد با سایرین متفاوت استتهران- ایرنا- محققان دانشگاه کالج کینگز لندن با همکاری محققان دانشگاه کمبریج دریافتند با وجود اینکه ابتلا به اوتیسم معمولا قبل از ۱۸ ماهگی تشخیص داده نمی‌شود، این بیماری در ابتدایی‌ترین مراحل شکل‌گیری مغز جنین و در سطح سلولی آغاز می‌شود.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

طرح تحریم تسلیحاتی ایران؛ اسرائيل از اروپا 'ناخشنود است' | DW | 25.08.2020وزیر خارجه اسرائيل به همتای بریتانیایی‌اش گفته است که کشورش از آلمان، فرانسه و بریتانیا ناخشنود است، زیرا آنها در شورای امنیت از تحریم تسلیحاتی ایران حمایت نکرده‌اند. وزیر خارجه بریتانیا با محمود عباس نیز گفت‌وگو می‌کند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

وزیر خارجه آمریکا با یک «پرواز تاریخی» مستقیم از اسرائیل به سودان رفتوزیر خارجه آمریکا با یک «پرواز تاریخی» مستقیم از اسرائیل به سودان رفت وزارت خارجه آمریکا می گوید آقای پمپئو علاوه بر صحبت از روابط سودان و اسرائیل درباره «ادامه حمایت ایالات متحده از دولت غیرنظامی انتقالی سودان» هم گفتگو خواهد کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »