بالاترین رقم قربانیان روزانه کرونا در اردن ثبت شد

05/08/1399 07:39:00 ب.ظ

بالاترین رقم قربانیان روزانه کرونا در اردن ثبت شد

وزارت بهداشت اردن از ثبت بالاترین رقم قربانیان روزانه ویروس کرونا در این کشور خبر داد. - خبرگزاری آناتولی 26.10.

2020 امان/ ليث الجنيدی/خبرگزاری آناتولی وزارت بهداشت اردن طی بیانیه‌ای اعلام کرد: طی 24 ساعت گذشته 45 نفر از بیماران کرونایی فوت کرده اند، که این رقم، بیشترین آمار قربانیان روزانه از ابتدای شیوع کرونا در کشور به شمار می‌رود.

بدین ترتیب آمار کل قربانیان کرونا در اردن به 624 نفر افزایش یافته است. همچنین با تشخیص 1968 مورد جدید ابتلا به کرونا شمار مبتلایان به 55 هزار و 55 نفر و تعداد بهبودیافتگان نیز به 7909 نفر رسیده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

شمار موارد روزانه ابتلا به کرونا در فرانسه به بالاترین میزان از آغاز اپیدمی رسیداداره بهداشت عمومی فرانسه از ثبت بالاترین موارد روزانه ابتلا به کرونا از آغاز همه‌گیری جهانی این بیماری تاکنون در این کشور خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

ثبت رکورد تازه در شمار مبتلایان روزانه کرونا در کشور/۲۹۶ تن دیگر جان باختندسخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۵۶۸ هزار و ۸۹۶ نفر رسید، گفت: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲۹۶ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۳۲ هزار و ۶۱۶ نفر رسید. ایشالله خامنه ای هم‌جزو این آمار باشه... آمییییییین اگر من بخواهم تلگرامم وواتس اپم کنترل بشود. برای امنیت خودم و خانواده ام برای افرادی که مزاحم شدند از تیم حسن روحانی. باید باچه کسی صحبت کنم. اگر من بخواهم شکایت کنم از تیم حسن روحانی از تهران تا خارج کشور که برعلیه من هستند با تهمت و تحقیر و ازار. باچه کسی درسپاه باید صحبت کنم. با اقای رییسی چه جوری صحبت کنم.

کرونا در آمریکای لاتین روزانه صدها قربانی می‌گیرد

شمار قربانیان کرونا در ایران به 32 هزار و 616 نفر رسیدشمار قربانیان کرونا در ایران به 32 هزار و 616 نفر رسید

شمار قربانیان کرونا در آمریکا از 229 هزار نفر فراتر رفت

شمار قربانیان کرونا در آمریکا از 230 هزار نفر فراتر رفت