بالاترین رقم ابتلای روزانه به کرونا در اردن ثبت شد

22/07/1399 09:31:00 ب.ظ

بالاترین رقم ابتلای روزانه به کرونا در اردن ثبت شد

وزارت بهداشت اردن از ثبت بالاترین رقم ابتلای روزانه به ویروس کرونا در این کشور خبر داد. - خبرگزاری آناتولی 13.10.

2020 امان/ ليث الجنيدی/ خبرگزاری آناتولی وزارت بهداشت اردن امروز سه‌شنبه اعلام کرد: طی 24 ساعت گذشته 2054 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا ثبت شده که این رقم، بیشترین آمار ابتلای روزانه از ابتدای شیوع کرونا در کشور به شمار می‌رود.

بدین ترتیب شمار کل مبتلایان به این ویروس به 25 هزار و 439 نفر و تعداد بهبودیافتگان نیز به 6766 نفر رسیده است. تاکنون 225 نفر نیز بر اثر ابتلا به این ویروس فوت کرده‌اند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

شمار جان‌باختگان کرونا در ایران به‌ رقم بی‌سابقهٔ ۲۷۲ نفر در ۲۴ ساعت«دولت ایران برای نزدن ماسک مبلغ ۵۰ هزار تومان و برای خروج فرد مبتلا به کرونا از خانه ۲۰۰ هزار تومان جریمه تعیین کرده است.»

کرونا در ایران رکورد شکست؛ طی یک روز 272 نفر جان باختندبا فوت 272 بیمار کرونایی طی شبانه‌روز گذشته در ایران، رکورد شمار بیشترین قربانیان روزانه ویروس کرونا در این کشور شکسته شد. - خبرگزاری آناتولی

ابتلای 220 نفر از پرسنل یک بیمارستان در تهران به کرونامدیر بیمارستان مدرس تهران اعلام کرد تا به امروز قریب به 220 نفر از کادر درمان و نیروهای پشتیبانی ما درگیر کرونا شده‌اند. - خبرگزاری آناتولی

شمار جان‌باختگان کرونا در ایران به‌ رقم بی‌سابقهٔ ۲۷۲ نفر در ۲۴ ساعت«دولت ایران برای نزدن ماسک مبلغ ۵۰ هزار تومان و برای خروج فرد مبتلا به کرونا از خانه ۲۰۰ هزار تومان جریمه تعیین کرده است.»

رکورد شکنی دوباره کرونا / فوت ۲۷۲ بیمار در شبانه‌رو گذشتهمدیر کل امور دارو سازمان غذا و دارو گفت: هر فرد برای سه کد ملی می‌تواند واکسن آنفولانزا دریافت کند و امیدواریم بتوانیم از قاچاق معکوس آن جلوگیری کنیم.

برای اولین بار در آمریکا؛ ابتلای مجدد به کرونا در کمتر از دوماه آنهم با تشدید علائم بیماریاین مرد برای بار اول در ۱۸ آوریل ۲۰۲۰ و سپس دوباره در ۵ ژوئن ۲۰۲۰ مبتلا به ویروس کرونا شده است و تجزیه و تحلیل‌های ژنتیکی ویروسی، تفاوت‌های قابل توجهی بین نوع اول و نوع دوم را مرتبط با میزان عفونت نشان می‌دهد جالبه این خبر دقیقا روش کار شد بعد از گفتن پرزدنت ترامپ که بدنش مقاوم شده در برابر این ویروس بوسیله گلوبالیست‌ها و بازوی مطبوعاتی متحدین تاریخی اشان مثل مطبوعات تحت کنترل ملایان که شما جزئی از ساختارش هستید وگرنه تا قبل از این کسی درباره مجدد گرفتنش حرف نمیزد. همه خبرگزاری‌ها جمع شدن که در انتخابات آمریکا دخالت کنند. هرچی خودتون را پاره کنید بازهم ترامپ انتخاب خواهد شد.