بالا گرفتن اعتراضات به هتک حرمت قرآن مجید در سوئد- اخبار اروپا - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

27/01/1401 02:38:00 ب.ظ

اعتراض‌ها به هتک حرمت علیه قرآن در سوئد به دنبال اقدامی گروهی افراطی در هتک حرمت قرآن مجید در سوئد، این کشور شاهد درگیری معترضان با پلیس بوده است رهبر حزب راست گرای افراطی در دانمارک اقدام به سوزاندن قرآن در یکی از محله‌ها در سوئد کرده است Quran

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ، شبکه تلویزیونی تی‌آرتی ورلد تصاویری را منتشر کرد که نشان می‌دهد فردی در سوئد با هتک حرمت قرآن...

، شبکه تلویزیونی تی‌آرتی ورلد تصاویری را منتشر کرد که نشان می‌دهد فردی در سوئد با هتک حرمت قرآن کریم در حال به آتش کشیدن این کتاب مقدس است. بر اساس این گزارش، «راسموس پالودن» رهبر حزب راست‌گرای افراطی در دانمارک اقدام به سوزاندن قرآن در یکی از محله‌ها در سوئد کرده است. او قبل از این کار در یک اقدام توهین‌آمیز دیگر اقدام به پرتاب قرآن کریم کرد.

راسموس پالودن رهبر حزب راست افراطی ضدمهاجرت دانمارک، این کتاب مقدس را در محله‌ای در سوئد که بیشتر جمعیت آن را مسلمانان تشکیل می‌دهند، سوزاند. راسموس پالودن با همراهی پلیس روز پنجشنبه به یک فضای عمومی باز در جنوب لینکوپینگ رفت و کتاب مقدس مسلمانان را به‌‌روی زمین گذاشت و در حالی که اعتراض افراد را نادیده گرفت، آن را سوزاند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

وقوع زلزله 6.5 ریشتری در منطقه هندوکش افغانستان

زلزله‌ای به قدرت 6.5 ریشتر در منطقه هندوکش افغانستان رخ داد. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

تجمع در سوئد برای سوزاندن قرآن منجر به درگیری و زخمی‌شدن ماموران پلیس شددرگیری در حاشیه یک تجمع اعتراض‌آمیز در شهر لینکوپینگ واقع در سواحل شرقی سوئد که قرار بود در آن قرآن سوزانده شود، منجر به مجروح شدن سه پلیس و بازداشت دو نفر از معترضان شد. بر... روزی رو میبینم که توو اروپا بخاطر روزه‌خواری شلاق‌تون بزنن این فرد را هم باید مثل سلمان رشدی مرتد اعدام کرد سوزاندن گناه دارد و به محیط زیست خسارت می زند و گازهای ناسالم تولید می کند، اما مثلا کاغذ توالت باز هم خدمتی به انسانیت می کند.

محاکمه مردی در برلین به اتهام ''جنایت جنگی'' در دمشق | DW | 14.04.2022با اعلام دادستانی فدرال آلمان، مردی که متهم است در سال ۲۰۱۴ با نارنجک‌انداز ضدتانک به سوی مردم دمشق شلیک کرده و هفت غیرنظامی را به کشتن داده، به ''قتل'' و ''جنایت جنگی'' متهم شده است. این فرد در برلین بازداشت شده بود.

کاهش دما به زیر صفر در ۱۳ استان/ احتمال خسارت به محصولات کشاورزیکاهش دما به زیر صفر در ۱۳ استان سازمان هواشناسی با صدور هشدار زرد رنگ از نفوذ توده هوای نسبتا سرد، کاهش نسبی دما تا ۶ درجه سلسیوس و افت دمای کمینه تا زیر صفر درجه و خسارت به محصولات کشاورزی خبر داد.

تظاهرات در بغداد، نجف و کربلاء در اعتراض به تأخیر در تشکیل دولت- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimتظاهرات در بغداد، نجف و کربلاء در اعتراض به تأخیر در تشکیل دولت عراق معترضان با سر دادن شعارهایی خواستار پایان دادن به اختلافات سیاسی و خروج از بن‌بست سیاسی شدند

افزایش یا ایستایی بستری‌های کرونا در ۲۵ استان / افزایش فوتی‌ها در تهرانافزایش یا ایستایی بستری‌های کرونا در ۲۵ استان افزایش فوتی‌ها در تهران در هفته اخیر، ۱۲ استان افزایش بارز بستری‌های ناشی از کرونا داشتند و در عین حال کاهش موارد مثبت متوفی نیز در ۱۴ استان گزارش شده است. مدارس باید با ((لج بازی)) مسئولین آموزش و پرورش باز میشد؟؟ !! همه چیز آرومه مدرسه ها باز شده همه با خوشحالی از سفر برگشتند كرونا عادی و فوتی ها نرماله !

ابراز نگرانی‌های بین‌المللی نسبت به تشدید خشونت‌ها در قدسسازمان همکاری اسلامی و اتحادیه عرب در دو بیانیه‌ جداگانه‌ای ضمن محکومیت حمله نیروهای اسرائیلی به نمازگزاران در مسجد الاقصی آن را اقدامی در جهت جریحه‌دار اسرائیل❤❤❤🇮🇱🇮🇱🇮🇱❤❤❤