باقری: اولویت اصلی ما رفع همه تحریم‌های غیرقانونی و ظالمانه است

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

باقری: اولویت اصلی ما رفع همه تحریم‌های غیرقانونی و ظالمانه است معاون سیاسی وزیر خارجه ایران تحریم‌ها علیه این کشور را غیرقانونی و ظالمانه خوانده و تاکید کرد که هدف اصلی آنها رفع این تحریم‌ها است.

معاون سیاسی وزیر خارجه ایران تحریم‌ها علیه این کشور را غیرقانونی و ظالمانه خوانده و تاکید کرد که هدف اصلی آنها رفع این تحریم‌ها است.علی باقری کنی، معاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران در گفت‌وگو با شبکه «پرس‌ تی‌وی» در خصوص روند مذاکرات هسته‌ای اظهار داشت:"در مذاکرات وین اولویت اصلی ما رفع همه تحریم‌های غیرقانونی و ظالمانه است که علیه ملت ایران طی سال‌های گذشته اعمال شده است".

باقری کنی با بیان اینکه آمریکا به دلیل خروج از برجام پشیمان است، گفت: به جز ایران دیگر اعضای 1+4 و حتی دولت جدید آمریکا اذعان می‌کنند که دولت پیشین آمریکا با خروج از برجام کار اشتباهی انجام داده است؛ بنابراین دولت جدید می‌خواهد از این اشتباه بازگردد و می‌خواهند به توافق 2015 ملحق شوند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

موسوی: از هنرمندان عذرخواهی می‌کنمموسوی، نماینده اردبیل با اشاره به جنجال «هر که نمی‌خواهد از ایران برود»: *از هنرمندان عذرخواهی می‌کنم *صحبت‌هایم تحریف شد *نباید با هر خبرنگاری مصاحبه کنیم *مظلوم واقع شدم *تعجبم از صدا و سیماست *به کل مجلس توهین شده است ببند در اون گاله رو کثافت گ و ه خورد تحریف آفت خبرنگاری شده
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

باقری: پیشرفت خوبی در مذاکرات محقق کردیمباقری: *پیشرفت خوبی در مذاکرات محقق کردیم *این پیشرفت می‌تواند زمینه سریعی برای مذاکرات جدی را فراهم کند *همراهی روسیه و چین با موضع ایران روشن است و اختلاف با طرف غربی است *ایران با اراده خود بر سر میز مذاکرات حاضر شد و مجبور به این کار نبود جناب باقری عملا با دستان خالی و کون خیس از وین برگشت.... نه تو که از خون مردم تغذیه می‌کنی مجبور به کاری نیستی خود گویی خود خندی
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

لایحه بودجه 1401 ایران؛ منتقدان چه می‌گویند؟در بحبوحه مذاکرات دشوار در وین و سرنوشت نامعلوم آن برای احیای توافق هسته‌ای برجام و همچنین در سایه ادامه تحریم‌های اعمال شده برای مقابله با جاه‌طلبی‌های
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

کنترل تورم و افزایش قدرت خرید مردم بهتر از افزایش حقوق ظاهری است/ بودجه نهادهایی که کارشان در اولویت نیست، به موارد ضروری اختصاص یابدعضو هیات رئیسه مجلس، گفت: هم بازنشستگان و هم شاغلان دیدگاه‌شان این است که کنترل تورم و افزایش قدرت خرید بهتر از این است که عدد افزایش حقوق از لحاظ شکلی و ظاهری عدد بالایی باشد اما توان و قدرت خرید کاهش پیدا کند. در واقع همین ۱۰ درصد هم می‌تواند، میزان افزایشی که لازم است را محقق کند، مشروط به اینکه قدرت خرید مردم و از جمله کارکنان و بازنشستگان افزایش پیدا کند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

درگیری ارتش لیبی و شبه‌نظامیان حفتر در شرق این کشورنیروهای ارتش لیبی و شبه‌نظامیان غیرقانونی وابسته به خلیفه حفتر در شهر سبها در جنوب این کشور با هم درگیر شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

چهار درویش زندانی: حق مسلم آزادی از همه ما دریغ شده و سپهر حقوقی کشور در هم شکسته است▪️چهار درویش محبوس در زندان‌های تهران بزرگ و عادل آباد شیراز در پیامی شنیداری نسبت به صدور حکم زندان برای لیلا_حسین‌زاده، فعال دانشجویی، واکنش نشان دادند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »