باقری: قراردادهای خرید تسلیحاتی با روسیه را پیگیری می‌کنیم

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران در سفر به مسکو، پیگیری قراردادهای خرید تسلیحاتی و موضوع افغانستان را از اهداف این سفر عنوان کرد. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران در سفر به مسکو، پیگیری قراردادهای خرید تسلیحاتی و موضوع افغانستان را از اهداف این سفر عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، وی با بیان اینکه حوادث افغانستان قطعا بر کشورهای منطقه و جمهوری فدراتیو روسیه و دیگر کشورها تاثیر دارد و در این سفر درباره آنها صحبت خواهیم کرد، افزود: ما در همکاری‌های نظامی دوجانبه در حوزه‌های آموزش، مسابقات نظامی، تبادل تجربیات و همچنین ادامه همکاری‌ها در مسیر امنیت کامل کشور سوریه و همچنین در صنایع دفاعی با یکدیگر همکاری‌هایی داشته و داریم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

افزایش ۲۳.۸ درصدی هزینه خرید خانه در تهرانافزایش ۲۳.۸ درصدی هزینه خرید خانه در تهران طبق آمار رسمی هزینه خرید خانه در تهران نسبت به پارسال ۲۳.۸ درصد افزایش داشته است. این آمار کاملاً دروغه و گرانی مسکن و مایحتاج دیگه خیلی بیشتر از اینهاست، علتش هم اینست که آخوند و سپاهی بدرد حکومتداری نمیخورند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کاهش قدرتِ خرید مردم و گرفتار شدن در مالیاتِ تورمی/ تخم‌مرغ؛ نان و برنج خارج از استطاعت کم‌درآمدها ایستاده‌اندقیمت دستوری دلار بیش از دو برابر حقیقی، افزایش ۵۰ درصدی قیمت جهانی مواد غذایی، خشکسالی و حذف ارز ترجیحی و در سوی دیگر سرکوب دستمزدها بحران اقتصادی را عمیق‌تر و تورم را افزون کرده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تکذیب خرید سهمیه مرزنشینی توسط واردکنندگان/ واردات تعاونی‌های مرزنشینان کاملا قانونی است/ تنها ۵ درصد از سهمیه خود استفاده کردیمرییس کمیسیون مرزنشینان اتاق تعاون ایران اظهار داشت: مرزنشینان واردات را در مقابل صادرات انجام می‌دهند و کالای وارداتی تعاونی مرزنشینان باید از مبادی رسمی و گمرکی انجام شود و حتی نمی‌توانند از بازارچه‌ها واردات انجام شود. بنابراین این ادعا کالاها قاچاقی از سر بی‌انصافی است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

وزیر دفاع آمریکا وارد گرجستان شدلوید آستین، وزیر دفاع آمریکا با هدف تقویت روابط واشنگتن با سه کشور حاشیه دریای سیاه که «مورد فشار و تجاوز روسیه هستند»، سفری به این کشورها آغاز کرد جزئیات بیشتر🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

توضیح مقتدی صدر درباره تعامل دولت جریان متبوعش در عراق با آمریکارهبر جریان صدر هفت نکته برای خروج عراق از 'سرسپردگی و وابستگی به هر کسی' را مطرح کرد و در عین حال اطمینان داد، تعامل با آمریکا در صورت تحویل گرفتن دولت آینده در سطح تعامل 'دولت با دولت' خواهد بود. ای صدر ناخلف
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دیدار سفیر روسیه در ایران با نماینده ویژه اتحادیه اروپا در امور افغانستانسفیر مسکو در تهران، با نماینده ویژه اتحادیه اروپا در امور افغانستان در محل سفارت روسیه در ایران دیدار و رایزنی کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »