باقری: همکاری‌های دفاعی ایران با چین در حال توسعه است

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران تصریح کرد که همکاری‌های دفاعی این کشور با چین در حال توسعه است. - خبرگزاری آناتولی

11.09.2019سرلشکر محمد باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران که به چین سفر کرده است، در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: همکاری‌های دفاعی با چین همپای روابط سیاسی و اقتصادی در حال توسعه است.

به گزارش خبرگزاری «ایرنا»، باقری با بیان اینکه چین یکی از کشورهای مهم آسیا و جهان است، گفت: روابط ایران و چین از سال 2016 به سطح روابط راهبردی ارتقا یافته و برنامه جامع توسعه همکاری های میان دو کشور تدوین و مبادله شده است. وی همچنین از برگزاری کمسیون‌های مشترک فنی، صنعتی و نظامی ایران و چین خبر داد و افزود: در کمیسیون فنی و صنعتی مسائل صنایع دفاعی ایران و چین و در کمیسیون مشترک نظامی مسائلی مانند آموزش ها، رزمایش ها و مباحث نظامی مطرح و بررسی خواهد شد.

پیش بینی می‌شود رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران از یک پایگاه دریایی و تجهیزات دریایی نیروهای مسلح چین در شانگهای دیدن کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمریکا: عدم همکاری ایران با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی قابل قبول نیستآمریکا روز سه شنبه ۱۹ شهریور در بیانیه‌ای اعلام داشت عدم همکاری کامل ایران با تحقیقات آژانس بین المللی انرژی اتمی در زمینه برنامه هسته‌ای این کشور، غیرقابل پذیرش است.\r\n به گزارش رویترز، آمریکا در عین
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نیروهای دفاعی و امنیتی افغان دو ولسوالی دیگر بدخشان را از کنترل طالبان آزاد کردندوزارت دفاع ملی افغانستان چهارشنبه 11 سپتامبر 2019 با نشر اعلامیه‌ای از کنترل کامل نیروهای دفاعی و
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

دستگیری یک نظامی سابق ارتش ترکیه به ظن همکاری با گروه ترور اردوغان
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ادعای اسرائیل در مورد سایت آباده؛ ظریف نتانیاهو را چوپان دروغگو نامیدنخست وزیر اسرائیل گفته بود ایران به صورت مخفیانه در حال توسعه سلاح‌های هسته‌ای در سایتی در آباده بوده و سپس آن را خراب کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

چین: آمریکا از سیاست فشار حداکثری دست بکشدسخنگوی وزارت خارجه چین: از دیدگاه چین ریشه مشکلات هسته‌ای فعلی ایرانی‌ها، فشارهای حداکثری آمریکا است. آمریکا باید از گام اشتباهش در خصوص اعمال تحریم‌های یک‌جانبه و فشار حداکثری علیه ایران بازگردد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

برنامه موشکی ایران؛ گفت‌و‌گوی یورونیوز با حسین علایی و فواد ایزدیبرخی در تهران، واشنگتن و هم‌پیمانانش در خاورمیانه را دلیل توسعه برنامه موشکی ایران می‌دانند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »