باقری: همکاری‌های دفاعی ایران با چین در حال توسعه است

11/09/2019 10:52:00 ق.ظ

باقری: همکاری‌های دفاعی #ایران با چین در حال توسعه است

چین, سرلشکر محمد باقری

باقری: همکاری‌های دفاعی ایران با چین در حال توسعه است

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران تصریح کرد که همکاری‌های دفاعی این کشور با چین در حال توسعه است. - خبرگزاری آناتولی

11.09.2019استانبول/خبرگزاری آناتولیسرلشکر محمد باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران که به چین سفر کرده است، در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: همکاری‌های دفاعی با چین همپای روابط سیاسی و اقتصادی در حال توسعه است.به گزارش خبرگزاری «ایرنا»، باقری با بیان اینکه چین یکی از کشورهای مهم آسیا و جهان است، گفت: روابط ایران و چین از سال 2016 به سطح روابط راهبردی ارتقا یافته و برنامه جامع توسعه همکاری های میان دو کشور تدوین و مبادله شده است.

وی همچنین از برگزاری کمسیون‌های مشترک فنی، صنعتی و نظامی ایران و چین خبر داد و افزود: در کمیسیون فنی و صنعتی مسائل صنایع دفاعی ایران و چین و در کمیسیون مشترک نظامی مسائلی مانند آموزش ها، رزمایش ها و مباحث نظامی مطرح و بررسی خواهد شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

شرق

🔺در نشست اساتید دانشگاه تهران چه گذشت؟ 🔹محمدجواد ظریف، علی مطهری، ابراهیم متقی، حدادعادل، محمود نیلی احمدآبادی، تقی آزاد ارمکی، صادق زیباکلام و پیروز حناچی در این نشست سخنرانی کردند. @sharghdaily sharghdaily.com ادامه مطلب >>

آمریکا: عدم همکاری ایران با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی قابل قبول نیستآمریکا روز سه شنبه ۱۹ شهریور در بیانیه‌ای اعلام داشت عدم همکاری کامل ایران با تحقیقات آژانس بین المللی انرژی اتمی در زمینه برنامه هسته‌ای این کشور، غیرقابل پذیرش است.\r\n به گزارش رویترز، آمریکا در عین

نیروهای دفاعی و امنیتی افغان دو ولسوالی دیگر بدخشان را از کنترل طالبان آزاد کردندوزارت دفاع ملی افغانستان چهارشنبه 11 سپتامبر 2019 با نشر اعلامیه‌ای از کنترل کامل نیروهای دفاعی و

دستگیری یک نظامی سابق ارتش ترکیه به ظن همکاری با گروه ترور اردوغان

ادعای اسرائیل در مورد سایت آباده؛ ظریف نتانیاهو را چوپان دروغگو نامیدنخست وزیر اسرائیل گفته بود ایران به صورت مخفیانه در حال توسعه سلاح‌های هسته‌ای در سایتی در آباده بوده و سپس آن را خراب کرده است.

چین: آمریکا از سیاست فشار حداکثری دست بکشدسخنگوی وزارت خارجه چین : از دیدگاه چین ریشه مشکلات هسته‌ای فعلی ایرانی‌ها، فشارهای حداکثری آمریکا است. آمریکا باید از گام اشتباهش در خصوص اعمال تحریم‌های یک‌جانبه و فشار حداکثری علیه ایران بازگردد

برنامه موشکی ایران؛ گفت‌و‌گوی یورونیوز با حسین علایی و فواد ایزدیبرخی در تهران، واشنگتن و هم‌پیمانانش در خاورمیانه را دلیل توسعه برنامه موشکی ایران می‌دانند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران تصریح کرد که همکاری‌های دفاعی این کشور با چین در حال توسعه است.اشتراک مشاهده نظرات چاپ آمریکا روز سه شنبه ۱۹ شهریور در بیانیه‌ای اعلام داشت عدم همکاری کامل ایران با تحقیقات آژانس بین المللی انرژی اتمی در زمینه برنامه هسته‌ای این کشور، غیرقابل پذیرش است.امنیتی افغان بر ولسوالی‌های کران و منجان بدخشان خبر داد.نظامی سابق که گفته می شود مهمات گروه ترور رئیس جمهور ترکیه در شب اقدام به کودتای گروه تروریستی تامین کرده بود، دستگیر شد.

11.09. آمریکا در بیانیه‌ای که برای یک نشست دوره‌ای شورای حکام آژانس صادر کرده است، می‌گوید عدم همکاری کامل ایران با آژانس درباره فعالیت‌های احتمالی اعلام نشده هسته‌‌ای تهران و یا مواد هسته‌‌ای گزارش نشده، سوالاتی بسیار جدی را در این زمینه مطرح می‌کند.2019 استانبول/خبرگزاری آناتولی سرلشکر محمد باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران که به چین سفر کرده است، در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: همکاری‌های دفاعی با چین همپای روابط سیاسی و اقتصادی در حال توسعه است.همچنان مواضع و مخفی گاه‌های مستحکم تروریست‌ها نابود شده‌اند. به گزارش خبرگزاری «ایرنا»، باقری با بیان اینکه چین یکی از کشورهای مهم آسیا و جهان است، گفت: روابط ایران و چین از سال 2016 به سطح روابط راهبردی ارتقا یافته و برنامه جامع توسعه همکاری های میان دو کشور تدوین و مبادله شده است. وی همچنین از برگزاری کمسیون‌های مشترک فنی، صنعتی و نظامی ایران و چین خبر داد و افزود: در کمیسیون فنی و صنعتی مسائل صنایع دفاعی ایران و چین و در کمیسیون مشترک نظامی مسائلی مانند آموزش ها، رزمایش ها و مباحث نظامی مطرح و بررسی خواهد شد..

پیش بینی می‌شود رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران از یک پایگاه دریایی و تجهیزات دریایی نیروهای مسلح چین در شانگهای دیدن کند. قابل ذکر است که پیش از این، نیروهای دفاعی و امنیتی افغانستان ولسوالی‌های وردوج و یمگان بدخشان را نیز از کنترول طالبان آزاد کردند. .