باقری به وین بازگشت

18/12/1400 11:43:00 ق.ظ

باقری به وین بازگشت علی باقری، رییس هیات مذاکره کننده ایران که به منظور مشورت با مقامات ارشد ایران در سفری کوتاه به تهران بازگشته بود، صبح روز چهارشنبه برای ادامه مذاکرات به وین بازگشت.

علی باقری، رییس هیات مذاکره کننده کشورمان که به منظور مشورت با مقامات ارشد کشورمان در سفری کوتاه به تهران بازگشته بود، صبح روز چهارشنبه برای ادامه مذاکرات به وین بازگشت.

به گزارش ایسنا، به گفته مقامات ایران و ۱+۴، مذاکرات احیای برجام به مرحله نهایی رسیده است و دو طرف باید درباره چند موضوع باقی مانده تصمیم سیاسی بگیرند..به گزارش ایسنا، گفته می‌شود، جلسات کارشناسی و رایزنی‌های غیررسمی در وین همچنان ادامه خواهد داشت..مهم‌ترین خبرهای ایران و جهان.این پژوهش که نتایج آن در مجله علمی «نیچر» منتشر شد نشان می‌دهد که بیش از سه چهارم از این مناطق جنگلی قابلیت احیای صدمات ناشی از خشکسالی و آتش‌سوزی و بازگشت به سلامت طبیعی خود را از دست داده است..

انتهای پیام..

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

رفرمیسم یا ملحد | فرخ نگهدار

گفت‌وگو با فرخ نگهدار به پیش از اعتراضات اخیر بازمی‌گردد و زمانی برای انتشار آماده شد که فضای عمومی جامعه ملتهب بود و در چنین فضایی بعید به نظر می‌رسید این‌گونه مطالب مخاطبی داشته باشد. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

بازگشت باقری به تهرانعلی باقری، مذاکره‌کننده ارشد کشورمان در مذاکرات هسته‌ایی وین، در چارچوب رایزنی‌های معمول در جریان مذاکرات، امشب سفر کوتاهی به تهران خواهد داشت. دوباره بازار دلار صعودی شد خواستنش ی کلکی سوارکنند

باقری به تهران بازگشت؛ مورا: زمان پایان مذاکرات برجام تا چند روز آینده فرا رسیده استبا بازگشت مذاکره‌کننده ارشد ایران در مذاکرات وین به تهران برای مشاوره، هماهنگ‌کننده اتحادیه اروپا در مذاکرات وین روز دوشنبه ۱۶ اسفند با انتشار توئیتی اعلام کرد زمان پایان... مثلا تا چند روز آینده؟؟؟!!!چند روز آینده شما هم مثل بیست و پنج سال آینده اوناست... مهدی هاشمی تو مگر آدمی؟فکر نکنم.میدونیم تو معتادی اونم به تریاک طالبان.

پژوهشگران: صدمات به جنگل‌های آمازون به مرحله «غیرقابل بازگشت» نزدیک می‌شودیک گروه پژوهشی بین‌المللی روز دوشنبه ۱۶ اسفند هشدار داد که صدمات ناشی از حدود دو دهه خشکسالی در جنگل‌های آمازون و زیست بوم این منطقه به مرحله خطرناک و غیرقابل بازگشت نزدیک شده است.

مورا: زمان آن رسیده که تصمیمات سیاسی به مذاکرات وین خاتمه بدهندهماهنگ‌کننده اتحادیه اروپا در مذاکرات وین، در توییتی تصریح کرد که دیگر گفت‌وگوهای کارشناسی جهت احیای برجام در وین انجام نمی‌گیرد. بگور پدر همتون وحشی های کراواتی برو‌💩 بخور شما وحشی های غربی

کاخ سفید: تحریم‌های روسیه ربطی به هدف مشترک در مذاکرات وین نداردسخنگوی‌ کاخ سفید در یک کنفرانس خبری با اشاره به این که مذاکرات وین پیش‌رفت زیادی داشته است، موضوع تضمین‌دهی آمریکا به روسیه در زمینه تاثیر تحریم‌های مسکو بر همکاری‌اش با ایران را موضوعی بی‌ربط به مذاکرات وین تلقی کرده و آن را رد کرد.

نرگس محمدی، فعال مدنی، برای بازگشت به زندان احضار شدتقی رحمانی، همسر نرگس محمدی، به رادیو فردا گفت: بازگشت به زندان، به وکیل خانم محمدی اعلام شده است و طبق نظر مسئولان قضایی، این فعال مدنی باید برای تحمل کیفر به بدترین زندان برگردد. باید به شرف وغیرت وهویت ومرزوبوم ملت وکشوری ریـــــــــــــــد💩💩💩که 44سال یک مشت ملای کثافت تن لش شپشو خونخوارکون پاره هشری تخم صیقه عرب متعفن شکم واره زن ستیز شادی کش غم گستر متوحش متحجرکوسکش واپسگرانجاست خرافه گرا ناموس جنده کونی حکومتش باشه وایران وایرانی رابه نابودی کشاندن