باغ پروانه‌های گرمسیری قونیه ترکیه؛ تجلی رویا

15/06/1398 04:20:00 ب.ظ

باغ پروانه‌های گرمسیری قونیه ترکیه به عنوان بزرگترین باغ پروانه‌های اروپا مورد توجه گسترده گردشگران قرار گرفته است. - خبرگزاری آناتولی

باغ پروانه‌های گرمسیری قونیه ترکیه به عنوان بزرگترین باغ پروانه‌های اروپا مورد توجه گسترده گردشگران قرار گرفته است. - خبرگزاری آناتولی یک میلیون و 501 هزار و 568 گردشگر داخلی و خارجی از باغ پروانه‌های گرمسیری قونیه ترکیه که بزرگترین باغ پروانه‌های گرمسیری اروپا به شمار می‌رود از زمان افتتاح آن در سال 2015 تا کنون بازدید کرده‌اند.

باغ پروانه‌های گرمسیری از جاذبه‌های بی نظیر شهر قونیه بوده که با زیبایی منحصر به فرد خود بازدیدکنندگان را مسحور ساخته و در رویا فرو می‌برد.

در این باغ 8 تا 12 هزار پروانه از گونه‌های مختلف زیست کرده و 195 گونه گیاه در آن پرورش می‌یابد. در این باغ که حدود 1600 متر مربع مساحت دارد، دهها گونه پروانه و گیاه گرمسیری یافت می‌شود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

۱۸ باغ تاریخی شیراز در آستانه نابودی

ویدئو؛ پانداهای تازه متولد شده در باغ وحش برلینپانداهای دوقلو روز دوشنبه متولد شدند. آنها هنگام تولد ۱۸۶ و ۱۳۶ گرم وزن داشتند.

اظهارات اوکتای درباره موج جدید مهاجرت از سوریهاوکتای: ترکیه نگهبان هیچ کشوری نیست، پناهگاه مهاجران آنها هم نیست و نباید هزینه بحران‌هایی که ایجاد می کنند را ترکیه پرداخت کند - خبرگزاری آناتولی اوکتای در ارتباط با اظهارات اخیر رئیس جمهور اردوغان درباره باز کردن مرزها برای عبور پناهجویان گفت: این نه یک تهدید است نه یک بلوف؛ این یک واقعیت است. معاون رئیس جمهور ترکیه در مورد پیشنهاد پوتین برای حضور آنکارا در گروه هفت گفت: ترکیه به این موضوع از زاویه بلوک های غرب و شرق نگاه نخواهد کرد، بلکه از بُعد منافعش به آن می نگرد.

ویدئو؛ پانداهای تازه متولد شده در باغ وحش برلینپانداهای دوقلو روز دوشنبه متولد شدند. آنها هنگام تولد ۱۸۶ و ۱۳۶ گرم وزن داشتند.

سازمان ملل خواهان همبستگی جامعه جهانی با ترکیه شدرئیس کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد بر لزوم حمایت جامعه جهانی از کشورهای میزبان پناهجویان از جمله ترکیه تاکید کرد. - خبرگزاری آناتولی

صادرات شیشه و محصولات شیشه‌ای ترکیه به 164 کشور جهان