باغچه‌لی: اردوغان نامزد ائتلاف جمهور برای انتخابات 2023 خواهد بود

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رهبر حزب حرکت ملی ترکیه گفت که رجب طیب اردوغان، نامزد ائتلاف جمهور برای انتخابات ریاست جمهوری 2023 خواهد بود.

دولت باغچه‌لی، رهبر حزب حرکت ملی‌ ترکیه طی بیانیه‌ای کتبی اعلام کرد: نامزد ریاست‌جمهوری ائتلاف جمهور برای سال 2023 مشخص است. نامزد محترم‌مان جناب رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور کشورمان است.

وی درباره تاریخ برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و مجلس ترکیه نیز تصریح کرد: انتخابات ریاست جمهوری و بیست و هشتیمن دوره انتخابات مجلس ژوئن 2023 برگزار خواهد شد. کسی نباید اندیشه دیگری در سر داشته باشد. باغچه‌لی در بخش دیگری از این بیانیه با اشاره به تحولات اخیر مدیترانه شرقی، اظهار داشت: تلاش یونان برای جستجوی آینده‌ای برای خود زیر سایه اقدامات غیرقانونی و به ناحق به مثابه اوباش‌گری و قلدری است.

وی با انتقاد از رویکرد اتحادیه اروپا بویژه فرانسه در رابطه با تحولات مدیترانه شرقی نیز گفت: دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا به ویژه آلمان باید در مقابل رویکرد و سیاست‌های خصمانه فرانسه بایستند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

«تنهاترین فیل دنیا» پس از ۳۵ سال به طبیعت بازگردانده می‌شودیک فیل در باغ‌ وحشی در پاکستان که به نماد مشهوری برای فعالان حقوق حیوانات بدل شده بود، پس از ۳۵ سال اجازه یافت به طبیعت بازگردد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

برخی چهره‌های اصولگرا برای مطرح شدن خود در انتخابات، فعال شده‌اند/ عده‌ای تصور می‌کنند روحیه کار جهادی، در یک رئیس‌جمهور نظامی بیشتر است/ ائتلاف اصولگرایان هنوز تشکیل نشده استترقی در گفت‌وگو با ایلنا: برخی چهره‌های اصولگرا برای مطرح شدن خود در انتخابات، فعال شده‌اند/ عده‌ای تصور می‌کنند روحیه کار جهادی، در یک رئیس‌جمهور نظامی بیشتر است/ ائتلاف اصولگرایان هنوز تشکیل نشده است
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

گفتگوی پادشاه عربستان و ترامپ؛ رابطه با اسرائیل بدون تشکیل کشور فلسطینی عادی نمی‌شودملک سلمان در این گفتگوی تلفنی ضمن استقبال از تلاش‌های ایالات متحده برای حمایت از صلح در منطقه اعلام کرده که عربستان سعودی همچنان خواستار به اجرا گذاشته شدن طرح صلح عربی پیشنهاد شده از سوی ریاض است که به زعم وی ضامن دست یابی به یک راه حل عادلانه و پایدار برای مساله فلسطین خواهد بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دانش‌آموزان 'عاملِ چرخش ویروس' بین خانواده‌ها خواهند شد/ رعایت پروتکل‌ها توسط کودکان انتظار بی‌جایی است/ بخش اطفال در بیمارستان نداریمرئیس بیمارستان سینا در رابطه با بازگشایی مدارس و حضور دانش‌آموزان در کلاس درس گفت: این موضوع بیش از اینکه برای خود کودکان خطرناک باشد، برای والدین آنها پرخطر خواهد بود و حتی باعث چرخش این ویروس از طریق بچه‌ها بین خانواده‌های مختلف می‌شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

جهش روزانه کرونا در اروپای مرکزی؛ اسلواکی بالاترین رقم را ثبت کرداسلواکی پس از شیوع اولیه ویروس کرونا توانسته بود مانع شیوع این ویروس شود به گونه‌ای که تعداد مبتلایان انگشت شمار بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اسکلت ۲۰۰ ماموت ۲۰ هزار ساله در مکزیک از زمین در آمداین کشف در مکزیک احتمالا به یافتن راز انقراض ماموت‌ها کمک خواهد کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »