باشگاه استقلال: اشتباهات داوری ادامه داشته باشد، انصراف می‌دهیم

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 71 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 32%
  • Publisher: 63%

لیگ_برتر | باشگاه_استقلال: اشتباهات داوری ادامه داشته باشد، انصراف می‌دهیم

ایران اخبار, ایران سرفصلها

در چارچوب بازی معوقه از هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران، روز گذشته تیم‌های فولاد و استقلال به مصاف هم رفتند که عملکرد پر بحث سیدمهدی سیدعلی داور این مسابقه در نتیجه نهایی بازی موثر بود.

در همین رابطه باشگاه استقلال بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کرد: بعد از حدود ۴ ماه تعطیلی مسابقات، روز گذشته میلیون‌ها علاقمند به فوتبال برای تماشای مصاف فولاد و استقلال لحظه شماری می‌کردند اما آنچه که آن‌ها از پای تصاویر بی کیفیت مشاهده کردند، یک داوری عصبی بود که تسلطی بر بازی نداشت و سوت‌های یک طرفه‌اش باعث برهم خوردن تعادل بازی شد.

در این بیانیه آمده است: هرچند در تصاویر تلویزیونی تصویر منجر به اخراج علی کریمی به صورت آهسته پخش نشد ولی در همان تصویر اولیه هم خطای بازیکن فولاد محرز بود و علی کریمی که به دنبال اضافه شدن به حمله استقلال بود، خواست تا دستان بازیکن فولاد را کنار بزند که با کارت قرمز سیدعلی مواجه شد. به عبارت ساده‌تر اگر داور مسابقه خطای بازیکن فولاد را می‌دید، علی کریمی اخراج نمی‌شد. در ادامه تصمیم غلط یا به تعبیر بسیاری از کارشناسان، اخراج سخت‌گیرانه کریمی را به دنبال داشت.

باشگاه استقلال ادامه داده است: این اتفاقات درحالی رخ داده که مشابه صحنه‌های رخ داده برای دو بازیکن و سرمربی استقلال برای سایر تیم‌ها هیچ‌گاه با چنین جریمه‌هایی همراه نبوده و ظاهرا استانداردهای دوگانه‌ای برای استقلال وجود دارد. اشتباهات داوری در این فصل بارها و بارها به استقلال لطمات جبران ناپذیری زده است.

در پایان این بیانیه خاطرنشان شده است: باشگاه استقلال روز شنبه طی نامه‌ای به فدراسیون فوتبال و کمیته داوران اعتراض جدی خود را بابت وضعیت داوری‌ها اعلام می‌کند و در صورت تداوم این اشتباهات و برخوردهای دوگانه نسبت به استقلال، از ادامه رقابت‌های لیگ برتر انصراف خواهد داد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

توضیحات وزارت نفت درباره رانت اطلاعاتی باشگاه نفت و نیرواداره کل روابط عمومی وزارت نفت در واکنش به انتشار گفت‌وگویی در موضوع رانت اطلاعاتی باشگاه نفت و نیرو توضیحاتی برای تنویر افکار عمومی ارائه داد و تأکید کرد: منتقدان عجول به گذشته خود رجوع کنند و به کارآمدی حافظه تاریخی ملت ایران اطمینان داشته باشند.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

حملات نژادپرستانه علیه مسلمانان در آمریکا ادامه دارد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اوکتای: تا زمان برقراری صلح و آرامش در لیبی به حمایت قاطعانه خود از برادران لیبیایی ادامه خواهیم داداوکتای: تا زمان برقراری صلح و آرامش در لیبی به حمایت قاطعانه خود از برادران لیبیایی ادامه خواهیم داد فواد اوکتای، معاون رئیس جمهور ترکیه: کسانی که تاکنون هیچ راه حلی (برای لیبی) ارائه نکرده‌اند، هنگامی که دولت مشروع این کشور شهرها را یکی پس از دیگری از اشغال کودتاچیان خارج کرده و ثبات در آنها حاکم می‌شود، شروع به داد و فریاد می‌کنند. اوکتای: موضع قاطعانه دولت وفاق ملی لیبی و حمایت کشورمان، تله آنهایی که درصدد بازی هستند را برهم زده است.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

فراخوان گوترش از اسرائيل برای انصراف از طرح الحاق کرانه باختری
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دلار را چند بخریم؟دلار را چند بخریم؟ امروز (چهارشنبه) صرافی‌های بانکی هر دلار آمریکار را به قیمت ۱۹ هزار و ۴۹۵ تومان می‌خرند و معادل ۱۹ هزار و ۵۹۵ تومان می‌فروشند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شعار مرگ بر آمریکا باید زنده نگه داشته شودآیت‌الله جنتی: *شعار مرگ بر آمریکا باید زنده نگه داشته شود *پایین کشیدن نمادهای آمریکایی پیام روشنی برای مردم آمریکا و دنیا دارد که دوران افول شیطان بزرگ فرارسیده *جهان به حقیقت چهره بزک شده آمریکا پی برده‌ است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »