باشگاه چلسی به دلیل تعرض‌های جنسی مربی سابق عذرخواهی کرد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

باشگاه چلسی، بابت تعرض‌هایی که توسط ادی هیث، مربی سابق این باشگاه در دهه 70 اتفاق افتاده بود،

ایران اخبار, ایران سرفصلها

بر اساس گزارش آس، باشگاه چلسی، به دلیل متهم شدن ادی هیث، مدیر استعدادیابی این باشگاه در دهه 70 به تعرض جنسی به بازیکنان زیر 18 سال، عذرخواهی کرد.

این باشگاه در این باره توضیح داد: «مسئولیت این موضوع را قبول می‌کنیم. تلاش ما برای بازبینی به این خاطر بود که سیاه‌ترین بخش تاریخ باشگاه شفاف سازی شود تا یاد بگیریم و به محافظت از بازیکنانمان در آینده کمک کنیم. نمی‌خواهیم هیچ موضوعی در رابطه با تعرض پنهان بماند.» باشگاه چلسی گزارشی بیش از 200 صفحه درباره تحقیقاتش منتشر کرد که از دو سال و نیم پیش در رابطه با این موضوع آغاز شده بود. هیث، کارمند باشگاه به تعرض در چند سال متهم شد. از 23 پرونده اغلب قربانیان با تعرض‌های جنسی در یک مکان خصوصی و با خشونت روبرو شده بودند.در عین حال، بازیکنان زیادی به خاطر هیث باشگاه را ترک کردند یا فوتبال را کنار گذاشتند. هیث پیش از مرگش که در اوائل دهه 80 روی داد، توسط پلیس بازجویی نشد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جریمه 1.7 میلیون دلاری شرکت آمریکایی به اتهام نقض تحریم‌های ایرانجریمه ۱.۷ میلیون دلاری شرکت آمریکایی به اتهام نقض تحریم‌های ایران وزارت خزانه‌داری آمریکا سایت خود اعلام کرد که شرکت آمریکایی پاکار (PACCAR) مبلغ ۱.۷ میلیون دلار را به دلیل نقض تحریم‌های اعمال شده علیه ایران جریمه پرداخت می‌کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

گرانترین خرید مدافع فوتبال توسط منچستریونایتد رقم خوردباشگاه منچستریونایتد 5 آگست رسما اعلام کرد که هری مگوایر مدافع لسترسیتی را به رقم 80 میلیون پوند
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ورود مربی سابق والیبال ایران به آمریکا ممنوع شدممنوعیت ورود سرمربی آرژانتینی به آمریکا بخاطر حضور در ایران سرمربی تیم ملی والیبال بانوان آرژانتین: چون در ایران و عراق حضور داشتم آمریکا به من اجازه ورود نداد. sinavaliollah چندسوژه توهم_آزادی حقوق_بشر_امریکایی ManotoNews manototv bbcpersian badigard_nistam radiojibi
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فرود پرتنش هواپیمای بریتیش ایرویز به دلیل انتشار دود در کابینیک هواپیمای مسافربری متعلق به خطوط هوایی بریتیش ایرویز روز ۵ اوت به دلیل نشر دود در کابین مجبور به فرود اضطراری در شهر والنسیا اسپانیا شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پلیس اسرائیل معاون وزیر بهداشت را در پرونده کودک‌ آزاری متهم کردپلیس اسرائیل روز سه‌شنبه ۶ اوت به قوه قضاییه این کشور توصیه کرد که برای یاکوف لیتزمن، معاون وزیر بهداشت اسرائیل، به دلیل تلاش برای جلوگیری از استرداد زنی متهم به پدوفیلیا (میل جنسی به کودکان) به استرالیا پرونده اتهامی باز شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ارتباط با حزب الله شهروند لبنانی را به لیست تحریم‌های آمریکا افزودوزارت خزانه داری آمریکا روز سه شنبه تحریم‌هایی را علیه یک شهروند لبنانی به نام فادی سرحان را به دلیل
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »