باشگاه چلسی به دلیل تعرض‌های جنسی مربی سابق عذرخواهی کرد

07/08/2019 04:35:00 ب.ظ

باشگاه چلسی به دلیل تعرض‌های جنسی مربی سابق عذرخواهی کرد

باشگاه چلسی به دلیل تعرض‌های جنسی مربی سابق عذرخواهی کرد

باشگاه چلسی، بابت تعرض‌هایی که توسط ادی هیث، مربی سابق این باشگاه در دهه 70 اتفاق افتاده بود،

بر اساس گزارش آس، باشگاه چلسی، به دلیل متهم شدن ادی هیث، مدیر استعدادیابی این باشگاه در دهه 70 به تعرض جنسی به بازیکنان زیر 18 سال، عذرخواهی کرد.این باشگاه در این باره توضیح داد: «مسئولیت این موضوع را قبول می‌کنیم. تلاش ما برای بازبینی به این خاطر بود که سیاه‌ترین بخش تاریخ باشگاه شفاف سازی شود تا یاد بگیریم و به محافظت از بازیکنانمان در آینده کمک کنیم. نمی‌خواهیم هیچ موضوعی در رابطه با تعرض پنهان بماند.»

باشگاه چلسی گزارشی بیش از 200 صفحه درباره تحقیقاتش منتشر کرد که از دو سال و نیم پیش در رابطه با این موضوع آغاز شده بود. هیث، کارمند باشگاه به تعرض در چند سال متهم شد. از 23 پرونده اغلب قربانیان با تعرض‌های جنسی در یک مکان خصوصی و با خشونت روبرو شده بودند.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

سیل و ویرانی در نتیجه طوفان ایان در فلوریدا

طوفان ویرانگر ایان منطقه فورت مایرز ایالت فلوریدا را درنوردید و بسیاری از خیابان‌های این منطقه دچار آب‌گرفتگی شدند. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

جریمه 1.7 میلیون دلاری شرکت آمریکایی به اتهام نقض تحریم‌های ایرانجریمه ۱.۷ میلیون دلاری شرکت آمریکایی به اتهام نقض تحریم‌های ایران وزارت خزانه‌داری آمریکا سایت خود اعلام کرد که شرکت آمریکایی پاکار (PACCAR) مبلغ ۱.۷ میلیون دلار را به دلیل نقض تحریم‌های اعمال شده علیه ایران جریمه پرداخت می‌کند.

گرانترین خرید مدافع فوتبال توسط منچستریونایتد رقم خوردباشگاه منچستریونایتد 5 آگست رسما اعلام کرد که هری مگوایر مدافع لسترسیتی را به رقم 80 میلیون پوند

ورود مربی سابق والیبال ایران به آمریکا ممنوع شدممنوعیت ورود سرمربی آرژانتینی به آمریکا بخاطر حضور در ایران سرمربی تیم ملی والیبال بانوان آرژانتین: چون در ایران و عراق حضور داشتم آمریکا به من اجازه ورود نداد. sinavaliollah چندسوژه توهم_آزادی حقوق_بشر_امریکایی ManotoNews manototv bbcpersian badigard_nistam radiojibi

فرود پرتنش هواپیمای بریتیش ایرویز به دلیل انتشار دود در کابینیک هواپیمای مسافربری متعلق به خطوط هوایی بریتیش ایرویز روز ۵ اوت به دلیل نشر دود در کابین مجبور به فرود اضطراری در شهر والنسیا اسپانیا شد.

پلیس اسرائیل معاون وزیر بهداشت را در پرونده کودک‌ آزاری متهم کردپلیس اسرائیل روز سه‌شنبه ۶ اوت به قوه قضاییه این کشور توصیه کرد که برای یاکوف لیتزمن، معاون وزیر بهداشت اسرائیل، به دلیل تلاش برای جلوگیری از استرداد زنی متهم به پدوفیلیا (میل جنسی به کودکان) به استرالیا پرونده اتهامی باز شود.

ارتباط با حزب الله شهروند لبنانی را به لیست تحریم‌های آمریکا افزودوزارت خزانه داری آمریکا روز سه شنبه تحریم‌هایی را علیه یک شهروند لبنانی به نام فادی سرحان را به دلیل

عذرخواهی کرد.به گزارش ایسنا وزارت خزانه‌داری آمریکا سایت خود اعلام کرد که شرکت آمریکایی پاکار (PACCAR) مبلغ 1.جذب کرده است.به گزارش ایسنا و به نقل از سایت world of volley، تیم ملی والیبال بانوان آرژانتین یکی از شانس‌های خود برای حضور در بازی‌های المپیک را در مسابقات لوئیزیانای آمریکا از دست داد که یکی از دلایل اصلی این موضوع عدم حضور سرمربی آژانتین در کنار ملی‌پوشان این کشور بود.

بر اساس گزارش آس، باشگاه چلسی، به دلیل متهم شدن ادی هیث، مدیر استعدادیابی این باشگاه در دهه 70 به تعرض جنسی به بازیکنان زیر 18 سال، عذرخواهی کرد. این باشگاه در این باره توضیح داد: «مسئولیت این موضوع را قبول می‌کنیم. وزارت خزانه‌داری همچنین اعلام کرد: این شرکت مستقر در واشنگتن موافقت کرده است برای 63 مورد نقض آشکار تحریم‌ها علیه ایران در مدت زمان بین اکتبر 2013 تا فوریه 2015 جریمه‌ای بالغ بر 1. تلاش ما برای بازبینی به این خاطر بود که سیاه‌ترین بخش تاریخ باشگاه شفاف سازی شود تا یاد بگیریم و به محافظت از بازیکنانمان در آینده کمک کنیم. دلیخت، لاپورته، مندی و واکر هم در رده‌های بعدی قرار گرفته‌اند. نمی‌خواهیم هیچ موضوعی در رابطه با تعرض پنهان بماند. آمریکا مدعی شده است که شرکت PACCAR ظاهرا 63 وسیله نقلیه را از طریق یک شرکت تابعه در هلند به مشتریانی در اروپا تحویل داده و مطلع بوده که ایران، مصرف کننده نهایی این محصولات است.» باشگاه چلسی گزارشی بیش از 200 صفحه درباره تحقیقاتش منتشر کرد که از دو سال و نیم پیش در رابطه با این موضوع آغاز شده بود. در نهایت گفتند چون به ایران و عراق سفر کرده‌ام باید بیشتر منتظر بمانم.

هیث، کارمند باشگاه به تعرض در چند سال متهم شد.4 میلیون دلار بوده است. از 23 پرونده اغلب قربانیان با تعرض‌های جنسی در یک مکان خصوصی و با خشونت روبرو شده بودند. در این تحقیقات اعلام شد، در رابطه با مدیر یا مسئولی که متوجه جرم‌های هیث شده موردی دیده نشده است. دولت آمریکا پیش از این نیز بانک‌ها و شرکت‌های متعددی را در نقاط مختلف جهان به اتهام زیر پا گذاشتن تحریم‌های واشنگتن علیه تهران جریمه کرده است. در عین حال، بازیکنان زیادی به خاطر هیث باشگاه را ترک کردند یا فوتبال را کنار گذاشتند. هیث پیش از مرگش که در اوائل دهه 80 روی داد، توسط پلیس بازجویی نشد. انتهای پیام.

.