باشگاه چلسی به دلیل تعرض‌های جنسی مربی سابق عذرخواهی کرد

باشگاه چلسی به دلیل تعرض‌های جنسی مربی سابق عذرخواهی کرد

07/08/2019 04:35:00 ب.ظ

باشگاه چلسی به دلیل تعرض‌های جنسی مربی سابق عذرخواهی کرد

باشگاه چلسی، بابت تعرض‌هایی که توسط ادی هیث، مربی سابق این باشگاه در دهه 70 اتفاق افتاده بود،

بر اساس گزارش آس، باشگاه چلسی، به دلیل متهم شدن ادی هیث، مدیر استعدادیابی این باشگاه در دهه 70 به تعرض جنسی به بازیکنان زیر 18 سال، عذرخواهی کرد.این باشگاه در این باره توضیح داد: «مسئولیت این موضوع را قبول می‌کنیم. تلاش ما برای بازبینی به این خاطر بود که سیاه‌ترین بخش تاریخ باشگاه شفاف سازی شود تا یاد بگیریم و به محافظت از بازیکنانمان در آینده کمک کنیم. نمی‌خواهیم هیچ موضوعی در رابطه با تعرض پنهان بماند.»

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد توضیحات دفتر رییس‌جمهوری در پی برخی شایعات درباره دیدار اخیر هیات دولت با رهبر معظم انقلاب یک نماینده مجلس: اشاره خامنه‌ای باعث شد طرح صیانت از فضای مجازی جدی شود

باشگاه چلسی گزارشی بیش از 200 صفحه درباره تحقیقاتش منتشر کرد که از دو سال و نیم پیش در رابطه با این موضوع آغاز شده بود. هیث، کارمند باشگاه به تعرض در چند سال متهم شد. از 23 پرونده اغلب قربانیان با تعرض‌های جنسی در یک مکان خصوصی و با خشونت روبرو شده بودند.

در این تحقیقات اعلام شد، در رابطه با مدیر یا مسئولی که متوجه جرم‌های هیث شده موردی دیده نشده است. ادامه مطلب: العربیہ فارسی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

جریمه 1.7 میلیون دلاری شرکت آمریکایی به اتهام نقض تحریم‌های ایرانجریمه ۱.۷ میلیون دلاری شرکت آمریکایی به اتهام نقض تحریم‌های ایران وزارت خزانه‌داری آمریکا سایت خود اعلام کرد که شرکت آمریکایی پاکار (PACCAR) مبلغ ۱.۷ میلیون دلار را به دلیل نقض تحریم‌های اعمال شده علیه ایران جریمه پرداخت می‌کند.

گرانترین خرید مدافع فوتبال توسط منچستریونایتد رقم خوردباشگاه منچستریونایتد 5 آگست رسما اعلام کرد که هری مگوایر مدافع لسترسیتی را به رقم 80 میلیون پوند

ورود مربی سابق والیبال ایران به آمریکا ممنوع شدممنوعیت ورود سرمربی آرژانتینی به آمریکا بخاطر حضور در ایران سرمربی تیم ملی والیبال بانوان آرژانتین: چون در ایران و عراق حضور داشتم آمریکا به من اجازه ورود نداد. sinavaliollah چندسوژه توهم_آزادی حقوق_بشر_امریکایی ManotoNews manototv bbcpersian badigard_nistam radiojibi

فرود پرتنش هواپیمای بریتیش ایرویز به دلیل انتشار دود در کابینیک هواپیمای مسافربری متعلق به خطوط هوایی بریتیش ایرویز روز ۵ اوت به دلیل نشر دود در کابین مجبور به فرود اضطراری در شهر والنسیا اسپانیا شد.

پلیس اسرائیل معاون وزیر بهداشت را در پرونده کودک‌ آزاری متهم کردپلیس اسرائیل روز سه‌شنبه ۶ اوت به قوه قضاییه این کشور توصیه کرد که برای یاکوف لیتزمن، معاون وزیر بهداشت اسرائیل، به دلیل تلاش برای جلوگیری از استرداد زنی متهم به پدوفیلیا (میل جنسی به کودکان) به استرالیا پرونده اتهامی باز شود.

ارتباط با حزب الله شهروند لبنانی را به لیست تحریم‌های آمریکا افزودوزارت خزانه داری آمریکا روز سه شنبه تحریم‌هایی را علیه یک شهروند لبنانی به نام فادی سرحان را به دلیل