باز شدن مساجد ۱۳۲ شهرستان و مدارس در مناطق 'کم خطر' در ایران | DW | 03.05.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

حسن روحانی در جلسه ستاد مقابله با کرونا از باز شدن مساجد ۱۳۲ شهرستان خبر داد. او همچنین گفت که مدارس 'مناطق کم‌خطر' نیز کار خود را شروع می‌کنند. مراکز ورزشی و برخی از صنوف حتی در مناطق 'قرمز' هم بازگشایی خواهند شد.

حسن روحانی در جلسه ستاد مقابله با کرونا از باز شدن مساجد ۱۳۲ شهرستان خبر داد. او همچنین گفت که مدارس"مناطق کم‌خطر" نیز کار خود را شروع می‌کنند. مراکز ورزشی و برخی از صنوف حتی در مناطق"قرمز" هم بازگشایی خواهند شد.

بنا به گزارش ایسنا از جمله تصمیمات جلسه روز یکشنبه بازگشایی برخی از صنوف نظیر آرایشگاه‌ها و مراکز ورزشی به صوت پلکانی"حتی در مناطق قرمز" است. تصمیم دولت مبنی بر از سرگیری فعالیت مساجد، صنوف و مدارس به ویژه موجب حیرت کسانی شده که از نزدیک با وضعیت بیماران کرونایی و بیمارستان‌ها سر و کار دارند و معتقدند هنوز هیچ تضمینی برای ایمنی مردم در برابر کرونا وجود ندارد.

انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران نیز از توقف برگزاری مراسم مذهبی در مسجد ارگ تهران خبر داد و علی ربیعی، سخنگوی دولت تاکید کرد تنها نهادی که می‌تواند در مورد بازگشایی اماکن مذهبی تصمیم بگیرد وزارت بهداشت است و افرادی که"تریبون‌های رسمی دستشان هست" بهتر است"اجازه دهند کارگروه‌های ذیربط با فراغ بال و با آرامش" در این مورد تصمیم بگیرند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خود پدر سوخته اش برای افتتاح و استفاده و یا بازرسی سرزده به کدوم یکی از اینجا ها می ره !؟!؟!؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ویروس‌کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در ایران ۶۳ و در افغانستان ۴ قربانی گرفتشمار قربانیان ویروس جدید کرونا در ایران با مرگ ۶۳ نفر دیگر در ۲۴ ساعت گذشته به ۶ هزار و ۹۱ نفر تا روز جمعه یک مه (۱۲ اردیبهشت/ثور) افزایش یافت. از سوی دیگر در افغانستان نیز در مدت مشابه چهار نفر به‌خاطر ابتلا به کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند و شمار قربانیان این ویروس در این کشور به ۶۸ نفر رسید. این آمار برای عمه ات خوبه! آمار ندید سنگین ترید. آمار ایران ضربدر ۱۰
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در جهان؛ بازداشت کارگران در ترکیه و جان باختن ۵۵ روزنامه‌نگار در ۲۳ کشوردر حالی که شیوع ویروس کرونا در جهان مانع برگزاری مراسم گسترده روز جهانی کارگر شد، برخی کارگران و اتحادیه‌ها تلاش کردند که این روز را با شیوه‌های دیگری مثل حضور در بالکن خانه‌ها یا به صورت مجازی در اینترنت جشن بگیرند.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

وقوع انفجار در یک انبار مهمات در حمص سوریه چندین زخمی بر جا گذاشتدولت سوریه این انفجارها را ناشی از «خطای انسانی هنگام انتقال برخی از مهمات» توصیف کرده اما دیده‌بان حقوق بشر سوریه می‌گوید احتمالا حمله موشکس اسرائیل عامل این انفجارها بوده است. 🎥تصاویری از انفجار در انبار مهمات یک پایگاه نظامی در حمص سوریه 💢دیده‌بان حقوق بشر سوریه می‌گوید که «گمان می‌رود این انفجار‌ها ناشی از یک حمله موشکی از سوی اسرائیل روی داده باشد.» جزئیات بیشتر: ۲
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کاهش آمار قربانیان کرونا در ایران؛ ثبت موارد جدید در افغانستان و تاجیکستانآخرین داده‌ها درباره وضعیت شیوع ویروس جدید کرونا در ایران، افغانستان و تاجیکستان را در این مطلب بخوانید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

استقرار پنج هزار مامور پلیس آلمان در روز جهانی کارگر در برلین
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پرچم فاطمیون و داعش در یک قاب؛ نگرانی از ایجاد جنگ داخلی در افغانستانis Russian bring terrorism and Khamenei and Christianity خامنه ای شیطان ویک ادم کش است ازاوفاصله بگیرید او تحریک می کند ومسیحیت جنگ راه می اندازد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »