بازیگر سینما و افسر پلیس افغانستان در حمله افراد مسلح زخمی شد

04/06/1399 05:00 ب.ظ

صبا سحر، بازیگر سینما و افسر پلیس افغانستان در حمله افراد مسلح در کابل پایتخت این کشور زخمی شد. 25.08.

25.08.

2020 استانبول/ خلیل سلحشور/ خبرگزاری آناتولی فردوس فرامرز، سخنگوی پلیس کابل امروز سه‌شنبه اعلام کرد: افراد مسلح ناشناس در ناحیه هشتم در منطقه کارته نو شهر، صبا سحر، فیلمساز، بازیگر سینما و از افسران پلیس زن در شهر کابل را هدف حمله قرار داده‌اند.

وی افزود: این بازیگر و دو نفر از همکارانش نیز در این حادثه زخمی و به بیمارستان منتقل شدند. اعضای خانواده این هنرمند سینما هم اعلام کردند که او بامداد امروز هنگامی که از خانه به سوی محل کارش می‌رفت در منطقه کارته نو شهر کابل، هدف تیراندازی قرار گرفته و زخمی شده است. محافظ و راننده‌اش نیز در این حمله زخمی شده‌اند.

تحقیقات درباره این حادثه آغاز شده و هنوز فرد یا گروهی مسئو‌لیت این حمله را برعهده نگرفته است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

منوچهر طیاب درگذشت- اخبار سینما و تئاتر - اخبار فرهنگی تسنیم - Tasnimمنوچهر_طیاب درگذشت طیاب کارگردان، مستندساز و دوست نزدیک خسرو سینایی تنها چند روز پس از درگذشت دوست قدیمی خود در وین اتریش جا به جان آفرین تسلیم کرد

حمله انتحاری به قرارگاه کماندوهای ارتش در بلخ، یک کشته و ۴۱ زخمی بجا گذاشت - BBC News فارسیمقام‌ها در ولایت بلخ در شمال افغانستان تایید کرده‌اند که در انفجار انتحاری با یک خودرو باربری بمبگذاری شده در ولسوالی بلخ، یک سرباز کماندوی ارتش کشته، شش سرباز و ۳۵ غیر نظامی زخمی شده‌اند. این حمله بر یک قرارگاه کماندوهای ارتش انجام شده و خانه‌های زیادی را نیز در اطراف آن تخریب کرده است. گروه طالبان مسئولیت این حمله را بدوش گرفته است.

دو پلیس افغان در درگیری با طالبان کشته شدندطی درگیری نیروهای امنیتی افغانستان و شبه نظامیان طالبان در جنوب این کشور دو پلیس کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی

نیویورک پست: ایران در حمله به کنسولگری آمریکا در بنغازی نقش داشته استروزنامه نیویورک پست در گزارشی از وجود اسنادی مبنی بر نقش مستقیم و مادی جمهوری اسلامی ایران در حمله به کنسولگری آمریکا در بنغازی در ۱۱ سپتامبر سال ۲۰۱۲ که جان چهار آمریکایی را نیز گرفت، خبر داده است

تیراندازی پلیس به مردی سیاهپوست در ویسکانسین، اعلام منع رفت و آمد شبانه در شهر کنوشا - BBC News فارسیدر شهر کنوشا در ایالت ویسکانسین آمریکا مقررات اضطراری منع آمد و شد شبانه اعلام شده است. این تصمیم بعد از آن گرفته شد که یک‌شنبه‌ شب صدها نفر در اعتراض به شلیک پلیس به مردی سیاهپوست، مقابل مقر پلیس تجمع کرده و خودروهایی را به آتش کشیدند و پلیس از گاز اشک‌آور برای متفرق کردن آنها استفاده کرد.

تظاهرات در ویسکانسن آمریکا در پی شلیک پلیس به یک مرد سیاه‌پوست غیرمسلح - BBC News فارسیپس از آن که شلیک پلیس به یک مرد سیاه‌پوست در شهر کنوشا ایالت ویسکانسن به اعتراضات شبانه در برابر مقر فرماندهی پلیس و آتش زدن چند خودرو انجامید، مقام‌ها در این ناحیه مقررات منع آمد و شد شبانه وضع کرده اند اما معترضان فریاد می‌زنند که 'عقب نخواهند نشست'. مردی که پلیس از پشت به او چند بار شلیک کرده در بیمارستان بستری و حالش وخیم است.

صبا سحر، بازیگر سینما و افسر پلیس افغانستان در حمله افراد مسلح در کابل پایتخت این کشور زخمی شد.

25.08.2020

استانبول/ خلیل سلحشور/ خبرگزاری آناتولی

فردوس فرامرز، سخنگوی پلیس کابل امروز سه‌شنبه اعلام کرد: افراد مسلح ناشناس در ناحیه هشتم در منطقه کارته نو شهر، صبا سحر، فیلمساز، بازیگر سینما و از افسران پلیس زن در شهر کابل را هدف حمله قرار داده‌اند.

وی افزود: این بازیگر و دو نفر از همکارانش نیز در این حادثه زخمی و به بیمارستان منتقل شدند.

اعضای خانواده این هنرمند سینما هم اعلام کردند که او بامداد امروز هنگامی که از خانه به سوی محل کارش می‌رفت در منطقه کارته نو شهر کابل، هدف تیراندازی قرار گرفته و زخمی شده است. محافظ و راننده‌اش نیز در این حمله زخمی شده‌اند.

تحقیقات درباره این حادثه آغاز شده و هنوز فرد یا گروهی مسئو‌لیت این حمله را برعهده نگرفته است.

صبا سحر ضمن فعالیت در عرصه تئاتر و سینما، به عنوان افسر نیروی‌ پلیس در کابل نیز کار می‌کند.