بازی ایران و اکوادور لغو شد

02/03/1401 07:41 ق.ظ

بازی ایران و اکوادور لغو شد حمید استیلی از لغو بازی تدارکاتی دوم تیم ملی ایران مقابل اکوادور خبر داد و گفت که جایگزین این دیدار یعنی دیدار با سنگال هم نهایی نشد.

حمید استیلی از لغو بازی تدارکاتی دوم تیم ملی ایران مقابل اکوادور خبر داد و گفت که جایگزین این دیدار یعنی دیدار با سنگال هم نهایی نشد. مدیر تیم ملی فوتبال ایران پیش از این گفته بود که اگر این دیدار لغو شد، رایزنی‌هایی با تیم ملی سنگال انجام خواهد شد تا این تیم برای بازی جایگزین راهی تهران شود اما این دیدار هم به علت برنامه سنگال، قهرمان آفریقا امکان پذیر نیست.

مدیر تیم ملی فوتبال ایران پیش از این گفته بود که اگر این دیدار لغو شد، رایزنی‌هایی با تیم ملی سنگال انجام خواهد شد تا این تیم برای بازی جایگزین راهی تهران شود اما این دیدار هم به علت برنامه سنگال، قهرمان آفریقا امکان پذیر نیست.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

استیلی دنبال کسب موقعیت چپاول بیشتر! حکومت وحشت زده از آبروریزی بیشتردر جهان! فکر کنم چند صباحی دیگر حکومت تمام ورزش هارا حتی در داخل بدون تماشاچی برگزار کنه!! وحشت حکومت از مردم که تنهاباضرب وشتم وزندان واعدام وکورکردن مردم عادی، آنرا مخفی می کند! تاکی؟! قشنگ نیست حتی کشورهای آفریقایی هم حاضر نیستند با تیم جمهوری اسلامی بازی کنن. چارش اینه یکم به تیم مقابل از اون دلارهای مفت مردم ایران بدهید شاید راضی شوند شماها که بلدید

بیانیه کنگره ایرانیان کانادا در حمایت از بازی دوستانه با ایرانهیات مدیره «کنگره ایرانیان کانادا»، نسبت به برگزاری دیدار دوستانه تیم‌های ملی ایران و کانادا واکنش نشان داده و آن را تلاشی برای دوستی بیشتر میان شهروندان دو کشور دانسته است. فوتبال_ایران ورزشی هواپیمای_اوکراینی برای دوستی بیشتر میان شهروندان دو کشور لطفا شهروندان کشورکانادا از اعتراضات مردم ایران حمایت کنند. نه وسط فلاکت مردم ایران در استادیوم کشورشون قر بدهند

هیات فوتبال تبریز: پرسپولیس درخواست ادامه بازی را قبول نکردهیات فوتبال تبریز: پرسپولیس درخواست ادامه بازی را قبول نکرد رئیس هیات فوتبال آذربایجان شرقی می‌گوید یک ربع تا ۲۰ دقیقه بعد از توقف بازی، داور مسابقه از پرسپولیسی‌ها درخواست کرد به بازی با تراکتور ادامه دهند اما تیم مهمان نپذیرفت

دادستان تبریز: برخی عوامل اخلال در بازی پرسپولیس و تراکتور دستگیر شدند - BBC News فارسیبه گفته دادستان تبریز، «برخی از عوامل اصلی تحریک‌کننده و اخلال در نظم» بازی تیم‌های تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس تهران دستگیر شده‌اند. در روز پنج‌شنبه، ۲۹ اردیبهشت، بازی دو تیم تراکتورسازی و پرسپولیس در چارچوب رقابت‌های هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال ایران، به دلیل نبود امنیت کافی برای بازیکنان نیمه‌تمام ماند.

لجاجت اصلاح‌طلبان بر یک خبر دروغ/ "تصمیم سخت" بگیرید و با اعصاب مردم بازی نکنید- اخبار اقتصاد ایران - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnimلجاجت اصلاح‌طلبان بر یک خبر دروغ؛ با اعصاب مردم بازی نکنید در حالی که خبر دروغ «تصمیم سخت و ارتباط آن با مسئله بنزین» از روز گذشته تاکنون چندین بار رسماً توسط دولت تکذیب شده است، ولی برخی رسانه‌های اصلاح‌طلب همچنان بر این خبر دروغ لجاجت می‌کنند با توجه ب تجارب ،هر چه بیشتر تکذیب بشه احتمال اجرائی شدنش بیشتر نیشه اصلاح طلب اصول گرا دیگه تموم ماجرا لعنت برهمشون

وزیر خارجه آمریکا بر «مقابله با تهدیدهای ایران» تاکید کرد🔺وزیر خارجه آمریکا بر «مقابله با تهدیدهای ایران» تاکید کرد ▪️آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا، و معاونش وندی شرمن روز شنبه در واشنگتن با شاهزاده خالد بن سلمان آل سعود، معاون وزیر دفاع عربستان سعودی، دیدار کردند. ⬇️ بیشتر بخوانید: عربستان،اگرروابط،باایران،بتدنه،برقرارکنه،که مشگل دارن فعلا،نیمی ازآنچه که ازنظردنیا،ایران،رادرمنطقه،منشاتنش،نمودبرطرف شده وآرامش همواره احرازمیشود،اگررابطه حسنه باعربستان،پیداکندوان،واژه آخر یا بهتربگویم،خانواده،ای مشخص،ازقوم عرب بنام ال سعود،را نمیدانم،چرادرایران،نمیپسندندنمیدان

اسرائیل 'مواضع ایران' در نزدیکی دمشق را هدف حمله موشکی قرار داد | DW | 21.05.2022حمله موشکی اسرائیل به مواضعی در نزدیکی دمشق سه کشته بر جای گذاشت. دیده‌بان حقوق بشر سوریه می‌گوید، هدف این حملات اسرائیل مواضع جمهوری اسلامی و انبارهای اسلحه در نزدیکی دمشق بوده است.

به گزارش ایسنا، حمید استیلی، مدیر تیم ملی فوتبال ایران که چندین روز قبل از توافق با فدراسیون فوتبال اکوادور برای انجام بازی دوستانه میان تیم ملی دو کشور در کانادا خبر داده بود، امشب اعلام کرد که این دیدار به علت فراهم نشدن شرایط میزبانی در کانادا و نبود ورزشگاه لغو شده است.

مدیر تیم ملی فوتبال ایران پیش از این گفته بود که اگر این دیدار لغو شد، رایزنی‌هایی با تیم ملی سنگال انجام خواهد شد تا این تیم برای بازی جایگزین راهی تهران شود اما این دیدار هم به علت برنامه سنگال، قهرمان آفریقا امکان پذیر نیست.

تیم ملی ایران تاکنون فقط یک بازی تدارکاتی هماهنگ شده در پنجره بازی‌های ملی دارد که روز ۱۶ خرداد در ونکوور کانادا انجام خواهد شد.