بازی‌های المپیک زمستانی؛ عاطفه احمدی به عنوان نماینده اسکی آلپاین ایران مسافر پکن شد

24/10/1400 07:29:00 ب.ظ

ملی‌پوش اسکی ایران قرار است در رقابت‌های بخش زنان مادهِ مارپیچ کوچک شرکت کند. جزئیات بیشتر🔽

ملی‌پوش اسکی ایران قرار است در رقابت‌های بخش زنان مادهِ مارپیچ کوچک شرکت کند. عاطفه احمدی، اسکی‌باز زن ایرانی با کسب امتیاز‌ لازم برای شرکت در بازی‌های المپیک زمستانی مسافر پکن...

عاطفه احمدی، اسکی‌باز زن ایرانی با کسب امتیاز‌ لازم برای شرکت در بازی‌های المپیک زمستانی مسافر پکن شد. این ملی‌پوش اسکی ایران در رقابت‌های انتخابی بازی‌های المپیک زمستانی در رشته مارپیچ کوچک امتیاز جهانی لازم برای شرکت در این تورنمنت موسوم به پوئن فیز را بدست آورد.

خانم احمدی بدین ترتیب به عنوان نماینده تیم اسکی آلپاین ایران در بخش زنان رقابت‌هایِ مارپیچ کوچک در بازی‌های المپیک زمستانی پکن شرکت خواهد کرد. تیم اسکی آلپاین ایران که در بخش مارپیچ بازی‌های المپیک زمستانی پکن شرکت خواهد کرد همچنین قرار است درپایان رقابت‌های انتخابی نماینده خود را در بخش مردان نیز بشناسد.

در گزارش رسانه‌های داخلی آمده است که سید ستار صید پیش‌تر در رشته اسکی صحرانوردی به عنوان نماینده ایران در حضور خواهد یافت.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

جای خالی عاشقانه‌ها | علی دهقان

... گاهی اوقات ساده بودن بهترین اتفاقی است که می‌شود به آن تکیه داد و با خیالی آسوده هر چه در درون می‌چرخد، کلمه کرد و در هوا رهایش ساخت. امروز و اینجا که نامش نوشته‌ای برای روزهای پایانی سال، یا روزهای نخستین یک سال جدید است، می‌خواهم این‌گونه باشم. مثلا فارغ از همه بگومگوهایی که در روزهای متعدد چنگی شد و بر صورت‌مان نشست، بنویسم که وقتی به عقب نگاه می‌کنم مخدوش‌ترین صورت، چهره سیاست است. شاید ساده‌تر هم بگویم بهتر باشد. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

ایران بار دیگر حق رای خود را در مجمع عمومی سازمان ملل از دست دادنام کشورهایی همچون ونزوئلا، سودان، آنتیگوآ و باربودا، کنگو، گینه، پاپوئا گینه نو و وانواتو هم در کنار اعضایی که حق رای خود را در مجمع عمومی سازمان ملل متحد از دست داده‌اند دیده می‌شود.

اسرائیل شبکه‌ای از جاسوسان جمهوری اسلامی ایران را متلاشی کرد | DW | 12.01.2022بر اساس گزارش شاباک اعضای گروهی از جاسوسان جمهوری اسلامی ایران که در خاک اسرائیل فعالیت می‌کردند، دستگیر شده‌اند. گفته شده است اعضای این گروه تلاش داشتند از جمله در سازمان اطلاعات ارتش اسرائیل نفوذ کنند.

ایران حق رأی خود در سازمان ملل را به‌دلیل عدم پرداخت بدهی‌هایش از دست دادخردادماه امسال نیز ایران حق رأی خود در سازمان ملل را به دلیل پرداخت نکردن حق عضویتش برای مدتی از دست داد. سازمان ملل دقیقاااآااا چه کاری میکنه؟؟؟ دهن سرویسا حق عضویت سازمان ملل رو هم نمیدن

«مجوز ویژه» آمریکا به کره جنوبی برای انتقال ده‌ها میلیون دلار پول به ایرانوزارت خارجه کره‌جنوبی روز چهارشنبه اعلام کرد آمریکا به دولت این کشور مجوز داده تا غرامت معوقه یک شرکت ماشین‌سازی ایرانی به مبلغ دست‌کم ۶۳ میلیون دلار را بپردازد. پول خورد میفرستی 7 میلیارد رو بده تف تو شانسمون

حق رای ایران در سازمان ملل تعلیق شد

واکنش سخنگوی وزارت امور خارجه به تعلیق حق رأی ایران در سازمان مللسخنگوی وزارت امورخارجه در خصوص تعلیق حق رای جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد اظهار کرد:جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از اعضای پایه گذار و فعال سازمان ملل، خود را متعهد به پرداخت کامل و به موقع حق عضویت در سازمان ملل متحد و دیگر سازمانها و آژانسهای بین المللی می داندو متاسفانه برای دومین سال پیاپی و به دلیل تحریم های ظالمانه و غیرقانونی آمریکا پرداخت های کشورمان با مشکل مواجه شده است.