بازگشت سه صیاد بلوچ گروگان گرفته شده توسط دزدان دریایی سومالی به کشور

31/05/1399 01:38 ب.ظ

سه صیاد بلوچ که از سوی دزدان دریایی سومالی گروگان گرفته شده بودند، دقایقی پیش وارد فرودگاه امام خمینی (ره) شدند

سه صیاد بلوچ که از سوی دزدان دریایی سومالی گروگان گرفته شده بودند، دقایقی پیش وارد فرودگاه امام خمینی (ره) شدند. عبدالله نوحانی، ابراهیم بلوچ نیا و جمال الدین دهباری سه صیاد آزاد شده هستند و این افراد آخرین گروه از صیادان در بند دزدان دریایی سومالی هستند که آزاد شده و به کشور منتقل شده اند.

عبدالله نوحانی، ابراهیم بلوچ نیا و جمال الدین دهباری سه صیاد آزاد شده هستند و این افراد آخرین گروه از صیادان در بند دزدان دریایی سومالی هستند که آزاد شده و به کشور منتقل شده اند.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

سه فیلم ایرانی در فهرست ۱۰۰ فیلم برتر غیرهالیوودی تاریخ سینماجدیدترین اخبار دانشگاهی،علمی،فن آوری،ورزشی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی ایران و سایر مناطق جهان را در خبرگزاری ایسنا بخوانید | isna.ir, isna.news, isnanews.com, isnanews.ir, isnanews, isna.org.ir, isna news agency

استمداد نمایندگان از روسای قوای سه گانه برای پایان دادن به وزارت زنگنه

عمیق تر شدن بحران اقتصادی در ایران؛ قیمت مسکن طی سه سال ۵ برابر شده استعمیق تر شدن بحران اقتصادی در ایران؛ قیمت مسکن طی سه سال ۵ برابر شده است همزمان با وخیم‌تر شدن بحران اقتصادی ایران، روند رشد قیمت مسکن در آن کشور موجب شده است که نرخ هر متر آپارتمان در تهران طی سه سال گذشته، پنج برابر شود.

ترافیک روان در جاده های کشور/ مه گرفتگی و کاهش دید در سه استانرئیس مرکز اطلاعات و پلیس راهور ناجا با اشاره به ترافیک روان در محورهای کشور، به تشریح وضعیت جوی جاده ها پرداخت.

آمریکا به سه پیمان حقوقی و مالی با هنگ کنگ پایان می دهدآمریکا به سه پیمان حقوقی و مالی با هنگ کنگ پایان می دهد دولت ترامپ سه توافقنامه دو جانبه با هنگ کنگ را به تعلیق درآورده یا پایان داده است. این تازه ترین واکنش واشنگتن به قانون امنیت ملی جدیدی است که پکن بر آن شهر نیمه خودگردان تحمیل کرده است.

آزادی سه اسیر ایرانی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج)آزادی سه اسیر ایرانی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) وزارت اطلاعات از آزادی سه تن از هموطنان بلوچ که از سال ۹۴ به دست دزدان دریایی در سومالی اسیر بودند، توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) خبر داد.

به گزارش ایسنا، این صیادان بلوچ که از سال ۹۴ به دست دزدان دریایی در سومالی اسیر شده بودند، با همت سربازان گمنام امام زمان (عج) و با همکاری وزارت امورخارجه و نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آزاد شدند.

عبدالله نوحانی، ابراهیم بلوچ نیا و جمال الدین دهباری سه صیاد آزاد شده هستند و این افراد آخرین گروه از صیادان در بند دزدان دریایی سومالی هستند که آزاد شده و به کشور منتقل شده اند.

این سه صیاد به همراه ۱۷ همکار همراه شان در دو لنج از کنارک و چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان برای صید ماهی حرکت کردند و ۲۰ فروردین ۹۴ در بند دزدان دریایی سومالی اسیر شدند.