بازگشت رئیس جمهور فرانسه به زندگی عادی پس از بهبود از بیماری کرونا | DW | 24.12.2020

04/10/1399 06:45 ب.ظ

کاخ الیزه پنجشنبه ۲۴ دسامبر اعلام کرد که امانوئل مکرون، رئيس جمهور فرانسه، از بیماری کووید۱۹ بهبود یافته و دیگر هیچ علایمی از ویروس کرونا نشان نمی‌دهد.

امانوئل مکرون از بیماری کووید۱۹ کاملا بهبود یافته و از قرنطینه بیرون آمده است. فرانسه با محدودیت‌هایی کمتر خود را برای جشن‌های سال نو میلادی آماده می‌کند. کارشناسان نسبت به آغاز موج سوم کرونا هشدار می‌دهند. رئیس جمهور ۴۲ ساله به دنبال دریافت تست مثبت کرونا یک هفته در کاخ شکاری لا لنترن، واقع در جنب ورسای به قرنطینه رفت و در انزوای کامل قرار گرفت.

رئیس جمهور ۴۲ ساله به دنبال دریافت تست مثبت کرونا یک هفته در کاخ شکاری لا لنترن، واقع در جنب ورسای به قرنطینه رفت و در انزوای کامل قرار گرفت.

ادامه مطلب:
dw_persian »

قدردانی رئیس جمهور از کمک و امدادرسانی به زلزله زدگان سی سخترئیس جمهور از تلاش های انجام شده برای خدمت به مردم زلزله زده در استان کهگیلویه و بویر احمد و همه کسانی که در سرمای سخت زمستان برای کمک رسانی شتافتند، قدردانی کرد.

جایگاه گوایدو برای اتحادیه اروپا از «رئیس جمهور ونزوئلا» به «طرف برتر گفتگو» رسیداتحادیه اروپا با انتشار یک بیانیه اعلام کرد دیگر خوان گوایدو را به عنوان رئیس جمهور موقت ونزوئلا برسمیت نمی شناسد. آمریکا و بریتانیا همچنان این رهبر مخالفان را رئیس جمهوری ونزوئلا می شمارند. اینا واقعا اخرش هستن این دولتهای اروپایی بی وجود مغرور و بی عرضه هستن...کاش یه ترامپی بود که یه خورده خودشون رو جمع کنن وقتى 'امام بايدن' آمد! BenWeinthal جای کار داره.اینطور نیست؟

رئیس جمهور چاد جان خود را بر اثر اصابت گلوله در منطقه درگیری از دست دادرئیس‌جمهور چاد جان خود را بر اثر اصابت گلوله در منطقه درگیری از دست داد

گزارش معاون اول رئیس جمهور از سفر به استان سیستان و بلوچستان ارائه شددر جلسه هیات دولت به ریاست دکتر روحانی؛ گزارش معاون اول رئیس‌جمهوری از سفر به سیستان و بلوچستان ارائه شد تصمیمات تازه برای رفع مشکلات و توسعه سیستان و بلوچستان اصلاح آیین‌نامه حمایت از شرکت‌های نوپا تصویب اساسنامه نمونه صندوق‌های پژوهش و فناوری اولا خنگ بازی درنیارید امار کرونا کمتر با عادی سازی دوباره بیشترش نکنید کرونا تموم نشده که هنوز هست و ماهم دست خالی بدون واکسنیم دوما میدونیم همه عادی سازیاتون برا بهمن و 22بهمنه و از اول اسفند باز امار بیشتر میشه که این کار اسمش خیانته یکم ادم بشید دوما ملاحظه کردم که دولت و وزرا و ریسشون فاقد مغز هستند عقل و شعور ندارید لذا فقط بخاطر مردم ایران تصمیم گرفتم راهکارهایی بدم و برای ایران شما هم عمل کنید شما خنگتر از اونی هستید که مشکلات و کمتر کنید چرا که تا امروز نتونستین بنابر این از این به بعد به دستورات من عمل کنید

زن افغان نگران‌تر از همه از بازگشت طالبان به قدرت«با بازگشتن طالبان جامعه زیرورو و ویران می‌شود، زنان به خفا فرستاده می‌شوند و برای بیرون آمدن از خانه باید روبند بزنند.» چقدر چموشید شماها نه طالبان واقعیت افغانستان است نه سپاه و طویله علمیه قم ، واقعیت ایران ! هرکس خود را مسلمان می‌داند، باید حکم اسلامی را بپذیرد! طالبان و القاعده و حکومت اسلامی ایران و... واقعیت شعور اسلامی هستند، اما شاگردان تنبل اسلامی که اندکی از آیه‌های مکی می‌دانند و آیه‌های مدنی که اصل+ برنامه+ قوانین اسلام در آن ذکر شده است را نخواندەاند!

هشدار سناتور گراهام در مورد پیآمدهای استیضاح رئیس جمهوری بعد از خروج از قدرتلیندسی گراهام سناتور جمهوری خواه در مورد تلاش دموکرات ها برای برکناری دونالد ترامپ پس از پایان دوره