بازگشت لوکاکو به اینترمیلان؛ آقای رکورددار وارد می‌شود | DW | 22.06.2022

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 77 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 34%
  • Publisher: 63%

روملو لوکاکو که کمتر از یک سال پیش با قراردادی ۱۱۳ میلیون یورویی راهی چلسی شد، بعد از یک فصل ناموفق در این تیم بار دیگر به تیم پیشین خود، اینتر میلان بازگشت.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

باشگاه اینترمیلان برای بازگرداندن قرضی لوکاکو به این تیم با مبلغ ۸ میلیون یورو به علاوه پاداش، با چلسی به توافق رسید تا این مهاجم بلژیکی بعد از یک فصل دوری به تیم پیشین خود، اینتر بازگردد. او برای انجام این جابجایی کاهش قابل توجهی از دستمزدش را پذیرفته است.

سایت"ترنسفرمارکت" پس از تایید این انتقال، در گزارشی اعلام کرد که لوکاکو حالا به یک بازیکن رکورددار تبدیل شده است. این بازیکن بلژیکی از ابتدای مسیر حرفه‌ای‌اش در فوتبال، ۳۳۳.۵ میلیون یورو به دست آورده است؛ رقمی بالاتر از هر فوتبالیست دیگری.لوکاکو که در سالهای ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۱ برای اینتر بازی می‌کرد، پیش از آن با قراردادی ۷۴ میلیون یورویی از منچستر به این تیم آمد. این در حالی بود که منچستری‌ها نیز برای به خدمت گرفتن او از اورتون ۸۴ میلیون یورو هزینه کرده بودند.

در واقع شروع مسیر حرفه‌ای لوکاکو در سال ۲۰۱۱ با انتقالی ۱۵ میلیون یورویی از آر.اس.سی اندرلخت به چلسی بود. پس از انتقال قرضی او به وست بروم در سال ۲۰۱۲ و سپس به اورتون در سال ۲۰۱۳،لوکاکو در تابستان ۲۰۲۱ و بعد از قهرمانی همراه اینتر، با رقم قراردادی که رومن آبرامویچ، مالک روسی پیشین چلسی برای به خدمت گرفتن او پرداخت، به عنوان گران‌ترین بازیکن تاریخ این باشگاه راهی لندن شد.

با این حال اوضاع برای لوکاکو آن طور که انتظار می‌رفت، خوب پیش نرفت و تنها چند ماه پس از ورودش به این تیم، در مصاحبه با"اسکای اسپورت ایتالیا"، گفت که اگرچه از نظر جسمی اوضاعش حتی بهتر از دوران حضور در اینتر است اما از حضور در لندن راضی و خوشحال نیست. او گفت که از ته قلبش امیدوار است روزی دوباره به جوزپه‌مه‌آتزا برگردد.

چند روز بعد، سرمربی چلسی در مصاحبه‌ای اعلام کرد که لوکاکو بابت حرف‌هایش عذرخواهی کرده و همین مهم باعث شد تا او بار دیگر به ترکیب چلسی بازگردد اما رکورددار گلزنی برای تیم ملی بلژیک، نتوانست انتظارات را برآورده کند و فصل ناموفقی را با چلسی پشت سر گذاشت. او در مجموع ۲۶ بازی که در ترکیب تیمش به زمین رفت تنها ۸ گل به ثمر رساند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

چه طور برای کسی که بنا بگفته ی خودش پیام تبریک علی خامنه ای و حسن روحانی او را خوشحال کرد و شاید آن لحظه ای که خبر تبریک را شنید یکی از بهترین لحظات زندگی اش بوده است اجازه ی زندگی در دویچستان بعنوان پناهجو ممکن است؟ کیمیا_علیزاده نه_بفریبکاری پناهندگی

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شگفتی برای توکیو از ۶ هزار کیلومتر دورتر؛ یک شهروند از بلژیک شهردار ناحیه شدیک خانم ۴۷ ساله ژاپنی که ده‌ها سال از عمر خود را ساکن بلژیک بوده است به عنوان شهردار یکی از نواحی توکیو انتخاب شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

انصاری‌فرد در رادار یک تیم هندی- اخبار فوتبال جهان - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnimکریم_انصاری‌فرد در رادار یک تیم هندی مطابق گزارش رسانه‌های یونانی، مهاجم باتجربه تیم ملی ایران در لیست مازاد سرمربی آاِک آتن قرار گرفته و به‌زودی از این تیم جدا خواهد شد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

دو وزير دولت موقت اسرائیل می‌گویند از بازگشت نتانیاهو به قدرت جلوگیری خواهند کردآویگدور لیبرمن در کنفرانس موسسه دمکراسی در اورشلیم (بیت‌المقدس) گفت: «موضوع اصلی انتخابات آتی جلوگیری از بازگشت نتانیاهو به قدرت است». کص زنش
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

بازداشت یک دانشجوی خوزستانی پس از احضار به دادگاهمجید_خادمی، متهم سیاسی امروز چهارشنبه ۱ تیرماه، پس از حضور در شعبه یکم دادگاه انقلاب بندرماهشهر توسط نیروهای امنیتی بازداشت شد. جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات وی به همراه مهران قره باغی امروز در این شعبه برگزار شد. اخبار_ایران حقوق_بشر
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تصویر تازه هابل از درخشش ستاره‌های یک خوشه کروی در عمق کهکشان راه شیریتلسکوپ فضایی هابل تصویری پرستاره مخابره کرده که خوشه‌ کروی Terzan 9 (ترزان ۹) را در صورت فلکی قوس (کمان) و در نزدیکی مرکز کهکشان راه شیری نشان می‌دهد. ابزارهای ساخت انسان جلوه های با شکوه هستی را برای ما به ارمغان می آورد.این عظمت را آنقدر باید برای انسان قابل فهم و ملموس بکنیم.تا آدمی ضمیرش گسترش یابد و آنقدر بزرگ شود.تا صفات ناپسندش بکلی محو شود.و زمین، جوامع بشری در صلح و دوستی و با عشق بهم دیگر و طبیعت زندگی کنند خبرهای کذب ودروغ برای عوام فریبی.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

معاون مرکز اسلامی هامبورگ: برای جلوگیری از اخراج از آلمان وکیل گرفته‌ایمسلیمان موسوی‌فر، روحانی ایرانی و معاون مرکز اسلامی هامبورگ می‌گوید اقدامات خود را برای مقابله با حکم اخراجش از آلمان آغاز خواهد کرد. بازم آدم های خوبی بودن ک تا این موقع نگهت داشتن این تازه شروع کاره حتی سایر مراکز اسلامی در آلمان هم از ترسشون مرکز اسلامی هامبورگ یا همان لانه جاسوسی و تروریستی جمهوری اسلامی را بایکوت کرده اند. سیاست مماشات با این کپکها از سوی دولت آلمان بشدت تحت انتقاد افکار عمومی این کشوره. زنده باد مینا احدی و اکس مسلمی ها و همه آتئیستها دفع زباله
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »