بازگشایی مرزهای ایتالیا و واهمه وزیرخارجه از «جذامی شدن» کشور

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 59%

بازگشایی مرزهای ایتالیا و واهمه وزیرخارجه از «جذامی شدن» کشور ویروس_کرونا کووید_۱۹ جزئیات بیشتر🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

ایتالیا روز چهارشنبه در تلاش برای نجات صنعت گردشگری خود، مرزهایش را بروی مسافران اروپایی گشود. با اینحال به نظر نمی رسد که مانند قبل از شیوع ویروس کرونا، شهروندان کشورهای همسایه ایتالیا قصد بازدید از این کشور را داشته باشند.ایتالیا اولین کشور اروپایی بود که با بحران شیوع ویروس کرونا دست و پنجه نرم کرد. مقامات این کشور از همان روزهای اول ماه مارس مرزهای کشور را بروی ورود خارجی‌ها بستند.

ایتالیا در اولین گام برای بازگشایی مرزهای خود سه فرودگاه رم، ناپل و میلان را برای پروازهای خارجی آماده کرده است. همچنین گفته می شود که اتریش هم مرزهای خود را با تمام همسایگان به جز ایتالیا از پانزدهم ژوئن بازخواهدکرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

کرونا مرد

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سازمان ملل از موافقت طرف‌های درگیر در لیبی برای از سرگیری مذاکرات خبر داد🔺سازمان ملل از موافقت طرف‌های درگیر در لیبی برای از سرگیری مذاکرات خبر داد ⚡️نمایندگی سازمان_ملل متحد در لیبی با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که گروه‌های درگیر در لیبی موافقت کردند تا مذاکرات مربوط به آتش‌بس را از سر بگیرند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ملکه ۹۴ ساله بریتانیا سوار بر اسب بعد از ۷۵ روز از قرنطینه در آمدملکه ۹۴ ساله بریتانیا سوار بر اسب بعد از ۷۵ روز از قرنطینه در آمد ملکه بریتانیا حتی برای اولین بار روز تولد خود را که در ۲۱ ماه آوریل است، بی سر و صدا در قرنطینه و از طریق تماس ویدیوی با اعضای خانواده اش جشن گرفت. ننگ بر انگلیس ،اشوبگر ان ضد ایرانی ،درود بر ایران وایران دوستان جاوید_شاهزاده_رضا_پهلوی رضاشاه_روحت_شاد جاوید_شاه 💙💙💙💙😂💙👑💙💙💙💙💙👑👑💙💙💙💙💙👑💙💙💙👑 چقد خوشحال شدم از این خبر!!!! واقعا منتظر همچین لحظه ای بودم! کی سواره ملکه شده؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

رونمایی از اختلافات اقتصادی مجلس و دولت؛ آیا منازعه در پیش است؟PTahavori یه سال با آبروریزی بی حد در سطح بین الملل در راهه
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آنچه باید در مورد تعلیق و تشکیل کمیته انتقالی از سوی فیفا بدانیم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بازگشایی ترکیه در دوران پساکرونا؛ بازار بزرگ استانبول کارش را از سر گرفت🎥 بازگشایی ترکیه در دوران پساکرونا؛ بازار بزرگ استانبول کارش را از سر گرفت بیشتر بخوانید: اینطوری که بازگشایی کردند فاتحه عجب خوش به ریش مسعولین
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

زیباکلام: در سوریه به رژیمی کمک کرده‌ایم که بخش وسیعی از مردمش با آن مخالف هستندصادق زیباکلام، استاد دانشگاه ایرانی تاکید کرد 'ما در سوریه به رژیمی کمک کرده‌ایم که بخش وسیعی از مردمش با آن مخالف هستند'. - خبرگزاری آناتولی دمت گرم اردوغان خاک تو سرت روحانی ۹۹درصد مردمش زیبا کلام ضد تورک وطرفدار پ.ک.ک است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »