بازگشایی حضوری مدارس و دانشگاه ها در ابتدای مهر ماه منتفی است

16/06/1400 04:41 ب.ظ

رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس: بازگشایی حضوری مدارس و دانشگاه ها در ابتدای مهر ماه منتفی است

رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با استناد به توضیحات وزرای وزیر علوم و بهداشت و سرپرست وزارت آموزش و پرورش در جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تاکید کرد: مدارس و دانشگاه ها در ابتدای مهرماه به صورت غیرحضوری خواهد بود.

به گزارش ایسنا، علیرضا منادی پس از جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس که امروز با محوریت بررسی بازگشایی مدارس و دانشگاه ها با حضور دو وزیر علوم و بهداشت و سرپرست وزارت آموزش و پرورش، برگزار شد، گفت: با توجه به توضیحاتی که متولیان هر سه حوزه مدارس، دانشگاه ها و سلامت کشور در نشست امروز کمیسیون ارائه دادند برداشت کمیسیون این است که مدارس و دانشگاه ها در ابتدای مهرماه به صورت غیرحضوری خواهد بود، البته طبق توضیحات وزیر علوم دانشجویان مقطع دکتری و کارشناسی ارشد می توانند برای تکمیل طرح های پژوهشی خود در دانشگاه ها حضور داشته باشند.

وی با افزود: امیدواریم با تکمیل فرآیند واکسیناسیون بتوانیم آموزش حضوری را پیگیری کنیم تا افت تحصیلی ناشی از آموزش مجازی جبران شود، آموزش حضوری دانش آموزان به صورت تدریجی خواهد بود، امیدواریم با برنامه وزارت بهداشت واکسیناسیون ۱۵ میلیون دانش آموز، یک میلیون معلم، ۳.۵ میلیون دانشجو، ۸۰ هزار استاد دانشگاه و ۱۸۰ هزار دانشجوی دانشگاه های علوم پزشکی تکمیل شود و حوزه آموزش بار دیگر به صورت کاملا حضوری تداوم داشته باشد.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

اعلام آمادگی آموزش و پرورش برای اختصاص ۵۹ مرکز برای واکسیناسیون در تهرانفرمانده عملیات ستاد مقابله با کرونا استان تهران از اعلام آمادگی آموزش و پرورش برای اختصاص ۵۹ مرکز جهت واکسیناسیون در تهران خبر داد.

کرونا در ایران: از کمبود دارو و واکسن تا کشمکش برای بازگشایی مدارسدرحالی‌ که ایران از آغاز همه‌گیری کرونا، این روزها شاهد بیشترین آمار مرگ‌ومیر است، بهرام عین‌اللهی، وزیر بهداشت ایران از احتمال بازگشایی دانشگاه‌ها تا

دست‌کم ۱۳ پلیس عراقی در حمله مسلحانه داعش در کرکوک کشته شدند | DW | 05.09.2021جهادگرایان داعش در حمله به یک ایست بازرسی در نزدیکی کرکوک دست‌کم ۱۳ مامور پلیس عراق را کشتند. دولت عراق سال ۲۰۱۷ از شکست کامل گروه تروریستی داعش در این کشور خبر داد اما نگرانی درباره ظهور مجدد آنها هنوز وجود دارد. جهادگرایان دیگر چه صیغه یست؟ همین که رهبر و افراد داعش خود شان مجاهد و عمل شانرا جهاد می نامند کافی نیست ؟ جاهلین هیچوقت تمام بشو نیستن در خاورمیانه تا کشورهای مثل انگلستان از جهل سود میبرن

بازوی رسانه‌ای جبهه مقاومت در نبرد با طالبان در پنجشیر کشته شداحمد مسعود پس از تحولات روز یکشنبه به نوعی مذاکره با طالبان پذیرفته و تاکید کرده که در صورت توقف حملات از سوی طرف مقابل حاضر به پذیرفتن درخواست شورای علمای افغانستان جهت پایان دادن به جنگ است. Breaking: Pakistani Air Force is actively bombarding Panjshir blindly & without any consideration to human rights violations! The world, POTUS UN, must stop this. The world must hold Pakistan accountable! جبهه مقاومت صدها بازوی رسانه‌یی دارد International terrorism (Taliban/Al Qaeda) is committing genocide tonight in Panjshir & the world is watching & observing.Saadi was wrong when he said “Human beings are like parts of a body/created from the same essence/when one part is in pain/ the others cannot remain in peace”

خبرنگار یورونیوز در کابل از تیراندازی شدید در جریان راهپیمایی ضد طالبان خبر دادگروهی از شهروندان افغان، شامل شمار زیادی از زنان روز سه‌شنبه ۱۶ شهریور (سنبله) علیه طالبان در کابل، پایتخت این کشور راهپیمایی کرده و شعار دادند. زنده باد افغانستان ... زنده باد مقاومت پنجشیر .. مرگ بر پاکستان تروریست پرور ! StopTaliban

قاآنی در جلسه غیرعلنی مجلس: با طالبان در تماسیمکونتو بچسب خفاش