بازگشایی دفتر نمایندگی ایران در عربستان سعودی تکذیب شد

22/09/1400 02:12 ب.ظ

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ایران خبرهای منتشر شده در خصوص بازگشایی دفتر نمایندگی این کشور در عربستان سعودی را تکذیب کرد. - خبرگزاری آناتولی

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ایران خبرهای منتشر شده در خصوص بازگشایی دفتر نمایندگی این کشور در عربستان سعودی را تکذیب کرد.محمود عباس‌زاده مشکینی، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ایران گفت: بازگشایی دفتر نمایندگی ایران در عربستان سعودی صحت ندارد و این موضوع در دستور کار جلسه کمیسون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نبوده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، وی گفت‌وگو‌های دو کشور در حوزه کارشناسی و مقدماتی را در حال انجام عنوان کرد و ادامه داد: این مقدمات باید طی شود و سپس وارد گفت‌وگوی رسمی بین دو کشور بشویم. وی افزود: بازگشایی دفتر نمایندگی ایران باید در گفت‌وگو‌های رسمی مطرح شود و سپس مورد توافق قرار بگیرد که ما هنوز به مرحله گفت گو‌های رسمی نرسیده‌ایم.

ادامه مطلب:
aa_persian »

دست‌کم ۱ کشته و ۱۳ زخمی در پی تیراندازی در یک مراسم آیینی در تگزاسدرست در زمانی که شرکت کنندگان در این شب‌زنده‌داری، بالن‌های نورانی را به آسمان می‌فرستادند، خودرویی به آنها نزدیک می‌شود و سرنشین آن شروع به تیراندازی می‌کند. بسیار غم انگیز است.

انتخاب عجیب دفتر امور مشترک؛ نایب رییس نجات غریق در کارگروه خودروهای تاریخی!انتخاب عجیب دفتر امور مشترک؛ نایب رییس نجات غریق در کارگروه خودروهای تاریخی! در اقدامی عجیب از سوی دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها، نایب رییس فدراسیون نجات غریق به عنوان عضو کارگروه صیانت از خودروهای تاریخی منصوب شد. میتونم بپرسم کجاش عجیب طرف شش کلاس سواد داره ریس جمهوره! No matter where the good things are, Muslims will be united again, and regain their lost status. The whole world will witness and respect the true beauty of Islam. A divine dream of Qasim in 2015. Could he be the future Imam Al Mahdi? مشاور امنیت ملی امارات مدل جمزباندی اومد ایران یه هفته بعد بنت رفت امارات چه پیامی از ایران به اسرائیل داده شد؟ پشت پرده ایران تسلیم اسرائیل شد؟! عرازشه بلندتر ضجه بزنید

افزایش شمار قربانیان گردباد در آمریکا؛ تایید مرگ هشت کارگر یک کارخانه شمع‌سازی در کنتاکیخبرنگاران حاضر در محل میزان خسارات گردباد در شهر میفیلد را بسیار گسترده و غیرقابل توصیف عنوان کرده و برخی از آنها نیز گفته‌اند خسارات به حدی است که گویا شهر از روی نقشه حذف شده است. 🕯

جانباختن دو تن در پی وقوع انفجار ساختمان در قلعه مرغیسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از جان باختن دو نفر در پی وقوع انفجار شدید در یک ساختمان در قلعه مرغی خبر داد.

تظاهرات گسترده در ترکیه در اعتراض به تورم و سقوط ارزش لیر | DW | 12.12.2021هزاران نفر در استانبول و آنکارا برای اعتراض به ادامه افزایش تورم و کاهش ارزش پول ملی ترکیه به خیابان‌ها آمدند. منتقدان سیاست‌های حزب حاکم را عامل این وضعیت می‌دانند اما اردوغان بر ادامه آنها پافشاری می‌کند. SHIBA shibaswap shibainu leash shibabone shibacoin Oshiverse Shibarium shiba مردم ایران چرا خاموشید ارزش پول ایرانی همین روز ها بصفر خواهد رسید، بمردم ترکیه نگاه کنید برای برای پائین آمدن پولشان چه می‌کند حس وطن پرستی این ملت کجا رفته؟

انفجار یک بمب در یک مدرسه ارتدوکس در روسیه چندین زخمی برجای گذاشتعامل حمله یک نوجوان ۱۸ ساله و از دانش‌ آموزان همان مدرسه بود. به‌گفته پلیس روسیه وی خودش را منفجر کرده اما کشته نشده است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ایران خبرهای منتشر شده در خصوص بازگشایی دفتر نمایندگی این کشور در عربستان سعودی را تکذیب کرد.محمود عباس‌زاده مشکینی، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ایران گفت: بازگشایی دفتر نمایندگی ایران در عربستان سعودی صحت ندارد و این موضوع در دستور کار جلسه کمیسون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نبوده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، وی گفت‌وگو‌های دو کشور در حوزه کارشناسی و مقدماتی را در حال انجام عنوان کرد و ادامه داد: این مقدمات باید طی شود و سپس وارد گفت‌وگوی رسمی بین دو کشور بشویم.

وی افزود: بازگشایی دفتر نمایندگی ایران باید در گفت‌وگو‌های رسمی مطرح شود و سپس مورد توافق قرار بگیرد که ما هنوز به مرحله گفت گو‌های رسمی نرسیده‌ایم.

گفتنی است، اخباری منتشر شده بود که در جلسه اخیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس مطرح شده تا چند روز دیگر در جده عربستان سعودی دفتر نمایندگی ایران بازگشایی شود تا کار‌های دیپلماتیک ایران را پیگیری کند.