بازگشت دلار به مدار صعود؛ طلا به اوج ۱۰ روز گذشته رسید

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

بازگشت دلار به مدار صعود؛ طلا به اوج ۱۰ روز گذشته رسید این گزارش را بخوانید 🔽

بانک مرکزی ایران کاملا در رفتاری کاملا معکوس با روز دوشنبه، نرخ عرضه دلار در معاملات روز سه‌شنبه سامانه سنا را ۱۵۰ تومان افزایش داد و به ۱۱ هزار و ۴۰۰ تومان بازگرداند.

در پی این اقدام بانک مرکزی، بهای دلار در بازار آزاد تهران نیز پیشروی خود به سمت ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان را آغاز کرد. همزمان در در بازار جهانی نیز نرخ برابری یورو در برابر دلار آمریکا ۳۲ صدم درصد کاهش یافت و به ۱.۰۹۴۲ رسید. بر همین اساس، نرخ فروش یورو در بازار ایران نیز به حدود ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان نزدیک شد.

بازار طلا و سکه تهران نیز روز سه‌شنبه تحت تاثیر افزایش همزمان قیمت جهانی طلا و رشد نرخ دلار، شاهد جهش ۲۵ هزار تومانی بهای هر قطعه تمام سکه طلا به ۴ میلیون و ۱۲۵ هزار تومان بود. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز روز سه‌شنبه از مرز ۴۱۳ هزار تومان گذشت و به بالاترین رقم در ۱۰ روز گذشته رسید. هر اونس طلا نیز در جریان معاملات روز سه‌شنبه بازار جهانی با ۳ دلار و ۴۰ سنت گران شد و به هزار و ۵۳۲ دلار رسید.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

صالحی امیری: ملایی علاقه‌مند به بازگشت است/ برای هر سناریویی برنامه داریمرییس کمیته ملی المپیک: رییس فدراسیون جهانی جودو می‌خواهد به هر قیمت به ورزش و جودوی ایران ضربه بزند چهار نامه اعتراضی به IOC ارسال کردیم برای سناریوهای مختلف برنامه‌ریزی داریم پیغام‌های ملایی حاکی از این است می‌خواهد برگردد باخت ملایی ، باخت طبیعی بود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حرکت معکوس دلار آزاد و رسمی؛ نیم‌نگاه بازار ارز به مذاکرات پاریسهمزمان با ادامه صعود نرخ رسمی فروش دلار آمریکا در سامانه سنا، نرخ ارز در بازار آزاد تهران طی معاملات روز یک‌شنبه سیر نزولی به خود گرفت.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

درخواست وزارت بهداشت از دستگاه‌های امنیتی و قضایی برای ورود به بازار ناصرخسرورییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت در واکنش به گزارشی درباره فروش داروهای کمیاب در بازار سیاه ناصر خسرو، بر لزوم ورود دستگاه‌های انتظامی، امنیتی و قضایی به این موضوع و پاک شدن چهره پایتخت از این بازار ۳۰ - ۴۰ ساله تاکید کرد.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

علاقه روز افزون ایرانیان به شهر وان ترکیهگردشگران ایرانی در 8 ماه نخست امسال نیز شهر وان را به عنوان یکی از مراکز تفریح و گردشگری خود در ترکیه انتخاب کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ورود 600 پناهجوی غیرقانونی به یونان در یک روز؛ یونان پناهجویان را اخراج می‌کندورود 600 پناهجوی غیرقانونی به یونان در یک روز؛ یونان پناهجویان را اخراج می‌کند بسته شدن مرزهای یونان پس از ورود موجی از پناهجویان افغان
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

دومین کارت زرد مجلس به وزیر اقتصاد در یک روزدومین کارت زرد مجلس به وزیر اقتصاد در یک روز فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی در جلسه علنی امروز مجلس دومین کارت زرد خود را از نمایندگان دریافت کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »