بازگشت دلار به مدار صعود؛ طلا به اوج ۱۰ روز گذشته رسید

12/06/1398 05:41:00 ب.ظ

بازگشت دلار به مدار صعود؛ طلا به اوج ۱۰ روز گذشته رسید این گزارش را بخوانید 🔽

تنها یک روز پس از نزول دسته جمعی قیمت‌ها در بازار ارز و طلای تهران و با آغاز معاملات روز سه‌شنبه، روند صعودی نرخ‌ها بار دیگر بر این بازار حاکم شد. در پی این اقدام بانک مرکزی، بهای دلار در بازار آزاد تهران نیز پیشروی خود به سمت ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان را آغاز کرد. همزمان در در بازار جهانی نیز نرخ برابری یورو در برابر دلار آمریکا ۳۲ صدم درصد کاهش یافت و به ۱.۰۹۴۲ رسید.

بر همین اساس، نرخ فروش یورو در بازار ایران نیز به حدود ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان نزدیک شد.

بازار طلا و سکه تهران نیز روز سه‌شنبه تحت تاثیر افزایش همزمان قیمت جهانی طلا و رشد نرخ دلار، شاهد جهش ۲۵ هزار تومانی بهای هر قطعه تمام سکه طلا به ۴ میلیون و ۱۲۵ هزار تومان بود. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز روز سه‌شنبه از مرز ۴۱۳ هزار تومان گذشت و به بالاترین رقم در ۱۰ روز گذشته رسید.

هر اونس طلا نیز در جریان معاملات روز سه‌شنبه بازار جهانی با ۳ دلار و ۴۰ سنت گران شد و به هزار و ۵۳۲ دلار رسید.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

صالحی امیری: ملایی علاقه‌مند به بازگشت است/ برای هر سناریویی برنامه داریمرییس کمیته ملی المپیک: رییس فدراسیون جهانی جودو می‌خواهد به هر قیمت به ورزش و جودوی ایران ضربه بزند چهار نامه اعتراضی به IOC ارسال کردیم برای سناریوهای مختلف برنامه‌ریزی داریم پیغام‌های ملایی حاکی از این است می‌خواهد برگردد باخت ملایی ، باخت طبیعی بود

حرکت معکوس دلار آزاد و رسمی؛ نیم‌نگاه بازار ارز به مذاکرات پاریسهمزمان با ادامه صعود نرخ رسمی فروش دلار آمریکا در سامانه سنا، نرخ ارز در بازار آزاد تهران طی معاملات روز یک‌شنبه سیر نزولی به خود گرفت.

درخواست وزارت بهداشت از دستگاه‌های امنیتی و قضایی برای ورود به بازار ناصرخسرورییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت در واکنش به گزارشی درباره فروش داروهای کمیاب در بازار سیاه ناصر خسرو، بر لزوم ورود دستگاه‌های انتظامی، امنیتی و قضایی به این موضوع و پاک شدن چهره پایتخت از این بازار ۳۰ - ۴۰ ساله تاکید کرد.

علاقه روز افزون ایرانیان به شهر وان ترکیهگردشگران ایرانی در 8 ماه نخست امسال نیز شهر وان را به عنوان یکی از مراکز تفریح و گردشگری خود در ترکیه انتخاب کردند. - خبرگزاری آناتولی

ورود 600 پناهجوی غیرقانونی به یونان در یک روز؛ یونان پناهجویان را اخراج می‌کندورود 600 پناهجوی غیرقانونی به یونان در یک روز؛ یونان پناهجویان را اخراج می‌کند بسته شدن مرزهای یونان پس از ورود موجی از پناهجویان افغان

دومین کارت زرد مجلس به وزیر اقتصاد در یک روزدومین کارت زرد مجلس به وزیر اقتصاد در یک روز فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی در جلسه علنی امروز مجلس دومین کارت زرد خود را از نمایندگان دریافت کرد.