بازگشت محدودیت‌های کرونایی به استان خوزستان

10/05/2020 12:52:00 ب.ظ

بازگشت محدودیت‌های #کرونایی به استان #خوزستان

کرونایی, خوزستان

بازگشت محدودیت‌های کرونایی به استان خوزستان

استاندار خوزستان اعلام کرد 9 شهر به دلیل اوج گیری بیماری کووید-19 تا پایان هفته تعطیل شدند. - خبرگزاری آناتولی

10.05.2020استانبول/ خبرگزاری آناتولیغلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان اعلام کرد تا پايان هفته در شهرستان‌هاي باوي، هويزه، اهواز، حميديه، هنديجان، دزفول، شوشتر، كارون و مسجدسليمان تعطيل اعلام می‌شود و محدوديت‌هاي رفت و آمد بين مناطق مختلف شهر ايجاد مي‌شود.

به گزارش سایت اطلاع رسانی استانداری خوزستان، وی افزود: روز جمعه مجدد شرايط مورد بررسي قرار مي‌گيرد و براي ادامه تعطيلي و يا بازگشت به شرايط عادي تصميم‌گيري مي‌شود.بر اساس این تصمیم تمامی ادارات، بانک ها و مشاغل غیر ضروری در این شهرها تعطیل شدند.گفتنی است، ایرج حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت ایران روز گذشته (9 ماه می) با ابراز نگرانی از افزایش شدید ابتلا به کرونا در خوزستان گفت که روند شیوع در این استان صعودی است و همزمان از مردم خوزستان خواست که به فاصله‌گذاری اجتماعی توجه بیشتری کنند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

بازگشت ایرلاین‌ها به حالت عادی ۵ سال طول می‌کشد !بازگشت ایرلاین‌ها به حالت عادی ۵ سال طول می‌کشد! مدیر ارشد اجرایی شرکت هواپیماسازی بوئینگ به تازگی در خصوص آینده صنعت هوایی در جهان ابراز امیدواری و خاطر نشان کرد که رشد ترافیک هوایی ایرلاین‌ها حدود پنج سال به طول خواهد انجامید. بکیرم

عضو ستاد کرونا تهران: بیماری در حال بازگشت به نقطه اوج است

افزایش نگران کننده شمار مبتلایان به کرونا در خوزستان | DW | 09.05.2020معاون کل وزارت بهداشت از روند صعودی آمار مبتلایان به کرونا در استان خوزستان خبر داد. رییس مجمع نمایندگان این استان نیز با اشاره به ضعف زیر ساخت‌های بهداشتی خوزستان ، اوضاع دشت آزادگان، هویزه و امیدیه را نگران‌کننده خواند.

کاظمی خطاب به سفیر آمریکا: عراق مبدا تجاوز به کشورهای همسایه نیستمصطفی کاظمی، نخست وزیر جدید عراق پس از تشکیل نخستین جلسه کابینه خود با سفرای ایالات متحده و ایران در این کشور دیدار کرد. هر پستی بذاری سرویست میکنم لعنت به همتون بایدن چی گفت؟ O. Zhuravlev,chief of Russian Center for Reconciliation of the conflicting sides in Syria said: 13 US military convoys comprised of more than 80 armored vehicles&more than 300 trucks with weapons been redeployed fm Iraq to Syria since beginning of year(till Feb.18).tass_agency

پیام تبریک اردوغان به پوتین به مناسبت روز پیروزیرئیس جمهور ترکیه طی پیامی به همتای روس خود، روز پیروزی را به پوتین تبریک گفت. - خبرگزاری آناتولی

شمار مبتلایان به کرونا در تاجیکستان به 612 نفر رسید

استاندار خوزستان اعلام کرد 9 شهر به دلیل اوج گیری بیماری کووید-19 تا پایان هفته تعطیل شدند.به گزارش ایسنا، دیوید کالهون، مدیر ارشد اجرایی شرکت هواپیماسازی بوئینگ به تازگی در گفت وگو با گزارشگر فاکس نیوز خاطر نشان کرده است که انتظار می‌رود شرکت‌های هواپیمایی قادر خواهند بود با عبور از بحران پاندمی کرونا به تدریج به حالت عادی بازگردند که این کار احتمالاً تا پنج سال آینده به طول خواهد انجامید.معاون برنامه ریزی ستاد فرماندهی عملیات مدیریت کرونا در تهران اعلام کرد پروتکل های بهداشتی غیرقابل اجراست و بیماری در بسیاری از شهرها در حال بازگشت به نقطه اوج است.ایرج حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت، روز شنبه ۲۰ اردیبهشت (نهم ماه مه) با ابراز نگرانی از افزایش شدید ابتلا به کرونا در خوزستان گفت که روند شیوع در این استان صعودی است و همزمان از مردم خوزستان خواست که به فاصله‌گذاری اجتماعی توجه بیشتری کنند.

10.05. همزمان با شروع گسترده و شیوع ویروس کرونا در کشورهای مختلف جهان بسیاری از ایرلاین ها به منظور جلوگیری از انتشار بیشترین ویروس و همچنین حفظ سلامت و بهداشت جامعه، پروازهای خود به مناطق گسترده‌ای از جهان که هم اکنون با کرونا به شدت درگیرند، را تا اطلاع ثانوی لغو کرده و به حالت تعلیق درآورده اند.2020 استانبول/ خبرگزاری آناتولی غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان اعلام کرد تا پايان هفته در شهرستان‌هاي باوي، هويزه، اهواز، حميديه، هنديجان، دزفول، شوشتر، كارون و مسجدسليمان تعطيل اعلام می‌شود و محدوديت‌هاي رفت و آمد بين مناطق مختلف شهر ايجاد مي‌شود.2020 استانبول/ خبرگزاری آناتولی علی ماهر، معاون برنامه ریزی ستاد فرماندهی عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران در یک گفت و گوی رادیویی گفت: بسیاری مردم علی رغم هشدارها این بیماری را نادیده گرفته اند و آمار در بسیاری شهرها در حال بازگشت به نقطه اوج است. به گزارش سایت اطلاع رسانی استانداری خوزستان، وی افزود: روز جمعه مجدد شرايط مورد بررسي قرار مي‌گيرد و براي ادامه تعطيلي و يا بازگشت به شرايط عادي تصميم‌گيري مي‌شود. بسیاری از هواپیماها نیز هم اکنون در فرودگاه های بزرگ و پر تردد جهان زمین گیر شده اند. بر اساس این تصمیم تمامی ادارات، بانک ها و مشاغل غیر ضروری در این شهرها تعطیل شدند. حریرچی در کنترل کرونا تهران را"پاشته آشیل" دولت نامید با این‌حال گفت"اهواز دومین شهر کشور از نظر میزان حاشیه‌نشین محسوب می‌شود و در حال حاضر تمرکز موارد افزایش بیماری در خوزستان هم در اهواز است که حتما باید تدابیر مناسبی برایش چیده شود".

گفتنی است، ایرج حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت ایران روز گذشته (9 ماه می) با ابراز نگرانی از افزایش شدید ابتلا به کرونا در خوزستان گفت که روند شیوع در این استان صعودی است و همزمان از مردم خوزستان خواست که به فاصله‌گذاری اجتماعی توجه بیشتری کنند. کارشناسان سازمان هوانوردی بین المللی غیرنظامی ایکائو (ICAO) و سازمان حمل و نقل هوایی یاتا (IATA) نیز با انتشار گزارش های مفصل، در خصوص ضرر و زیان های مالی گسترده شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان تحت تاثیر شروع ویروس کرونا به شدت ابراز نگرانی کرده بودند. ماهر با اشاره به اینکه وضعیت فعلی به هیچ وجه مطلوب نیست گفت: کاهش هزار نفر بستری به کمتر از 300 مورد در روز، ناشی از قرنطینه، سخت گیری‌ها و رعایت مردم بود که تا 23 فروردین ادامه داشت. ایرج حریرچی گفت، گرچه اپیدمی در خوزستان نسبت به سایر استان‌ها دیرتر آغاز شده اما اکنون شاهد اوج‌گیری و تشدید کرونا در این استان‌ هستیم. .