بازگشت استراماچونی آن‌هم بدون خرید خارجی!؟

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

شایعه‌ای که تحقق آن غیرممکن است بازگشت استراماچونی آن‌هم بدون خرید خارجی!؟

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایلنا، سفر ناگهانی احمد سعادتمند به ایتالیا برای گرفتن تخفیف و توافق با او آن‌هم در آستانه دربی باعث شد تا شایعه شود که مدیر‌عامل استقلال به دنبال بازگرداندن آندره آ استراماچونی به نیمکت است.موضوعی که سعادتمند و اعضای هیات مدیره آن را تکذیب کردند. در کنار شایعه بازگشت مرد ایتالیایی، اظهارنظری که از قول هوشنگ نصیرزاده عضو هیات رئیسه سازمان لیگ درباره مجاز بودن بازگشت مربیان و بازیکنان خارجی دارای پرونده به‌شرط کمتر بودن مبلغ قرارداد از غرامت تعیین‌شده مطرح شد به این موضوع دامن زد.

موضوع بعدی درباره شرط بازگشت مربیانی مانند استراماچونی است که باید کمتر از مبلغ غرامتشان باشد. این در شرایطی است که استراماچونی مربی نیست که طلبش را ببخشد. او پس از کنار گذاشته شدن از سرمربیگری اسپارتا پراگ چک یک‌فصل بیرون نشست تا غرامت کاملش را از این باشگاه دریافت کند. تردیدی وجود ندارد که طلب و مبلغی که از استقلالی‌ها طلب دارد را با یک قرارداد کمتر و حتی برابر عوض نخواهد کرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فوری: بسته پیشنهادی سعادتمند به استراماچونی لو رفتمدیرعامل باشگاه استقلال تهران در سفر به ایتالیا پیشنهاد همکاری جدید را به سرمربی ایتالیایی پیشنهاد داده بود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ادعای سایت ایتالیایی: سعادتمند به دنبال بازگرداندن استراماچونی‌ادعای سایت ایتالیایی: سعادتمند به دنبال بازگرداندن استراماچونی یک رسانه ایتالیایی ادعا کرد که کادر مدیریتی باشگاه استقلال در تلاش است تا آندره‌آ استراماچونی را به این تیم بازگرداند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

خوزستان به وضعیت هشدار کرونا بازگشتسرپرست معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از قرار گرفتن مجدد خوزستان در وضعیت هشدار خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

قبرس به فروش «ویزای طلایی» اروپا به مجرمان و افراد فاسد متهم شدنام رحمان رحمانی، رئیس مجلس افغانستان نیز در گزارش الجزیره دیده می‌شود که پاسپورت اروپایی‌ را نه فقط برای خودش بلکه برای همسره و سه دخترش خریداری کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اردوغان: ترکیه حاضر به دادن هیچ امتیازی به یونان نیست | DW | 26.08.2020رئیس جمهوری ترکیه با تاکید بر مواضع قاطع کشورش در تنش با یونان بر سر اکتشاف گاز دریای مدیترانه گفت که حاضر به 'گذشتن از حق خود ' نیست. همزمان مانور سه روزه نظامی یونان، فرانسه، ایتالیا و قبرس در مدیترانه آغاز شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

امید و تردید نسبت به اهداف سفر رافائل گروسی به ایران
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »