بازگشت هیدروژنی ایرباس غول‌پیکر ۳۸۰

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مجلۀ هوافضا: ایرباس ۳۸۰ با موتور هیدروژنی، کپیِ چینی موشک اسپیس‌ایکس و عکس‌های جذاب مریخ‌نوردِ «کنجکاوی» موضوعات این شماره از مجلۀ هوافضا هستند.

ایرباس ۳۸۰ با موتور هیدروژنی، کپیِ چینی موشک اسپیس‌ایکس و عکس‌های جذاب مریخ‌نوردِ «کنجکاوی» موضوعات این شماره از مجلۀ هوافضا هستند.آخرین ایرباس ۳۸۰ چندی پیش ساخته شد و تولید این هواپیمای غول‌پیکر که بزرگ‌ترین هواپیمای مسافربری جهان است، برای همیشه متوقف شد. حالا ایرباس آزمایش روی نمونه هیدروژنی این هواپیما را آغاز کرده است.

این پروژه کمک می کند تا ایرباس بتواند در سال ۲۰۳۵ هواپیماهای هیدروژنی بسازد؛ هواپیماهایی که آلودگی آن‌ها صفر خواهد بود. A380 MSN1 نام هواپیمایی است که قرار است بستر این آزمایش بزرگ در صنعت هوانوردی باشد و موفقیت این پروژه صنعت هوانوردی را دچار تحول خواهد کرد. این موشک‌ها قرار است با سوخت مایع متان و دو مرحله‌ای باشند و قسمت اصلی موشک پس از عملیات دوباره به زمین بازگردد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 13. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اولیانوف: منتظر بازگشت باقری به وین برای نهایی کردن توافق هستیمنماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین از رایزنی شرکای برجام(بدون ایران) با هیات مذاکره‌کننده آمریکا در مذاکرات وین خبر داد. باقری‌ منتظره روسیه تو اوکراین شکست بخوره و دمشو بزاره رو کولش گویی پوتین میخواهد با کارت ایران به غرب فشار بیاورد. ننگ بر وطن فروشان نوکر روسیه در ایران فعلا رفته گل بچینه البته از باغ ارباب پوتین
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پایان دور اول مذاکرات اوکراین - روسیهپایان دور اول مذاکرات اوکراین - روسیه دفتر ریاست جمهوری اوکراین از پایان دور اول مذاکرات نمایندگان اوکراین و روسیه در گومل بلاروس و بازگشت نمایندگان به پایتخت‌هایشان خبر داد اوکراین داشته زندگی خودش میکرده روسیه بخاطر انزوای بجا مانده از شوروی سابق دچار زایل شدن عقل مثل شوروی شده بود حمله کرد به اوکراین !! شوروی سابق هم آلاسکا را بخاطر کم شدن عقلشان فروخت به آمریکائیها !! نظام کمونیستی عقل را کم میکنه !! شوروی سابق هم حمله کرد به افغانستان !!!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بازگشت باقری به وین؛ برای توافق یا پافشاری بر 'خطوط قرمز'؟ | DW | 28.02.2022سخنگوی وزارت خارجه ایران گفت، علی باقری به وین بازگشته است تا اعلام کند جمهوری اسلامی از 'خطوط قرمز' خود عبور نمی‌کند و بهتر است طرف‌‌های غربی مذاکرات را 'کش' ندهند. اروپا و آمریکا نیز هشدار مشابهی به ایران داده‌اند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ارتش روسیه بزرگترین هواپیمای باری جهان را منهدم کرد | DW | 28.02.2022سنگین‌ترین هواپیمای باری جهان، معروف به مریا در نتیجه یورش نیروهای ارتش روسیه به شدت آسیب دید و منهدم شد. تنها یک نمونه از این هواپیمای غول‌پیکر وجود دارد که می‌تواند حداکثر ٢٥٠ تن بار را حمل کند. لعنت بهتون، من عاشق این هواپیما بودم... داشت و می توانست. نویسنده این خبر یه فاجعه واقعی در جامعه انسانیه
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »