موزه, رم, فرهنگ

موزه, رم

بازگشایی موزه‌های رم، شهر جاودانی

تصاویری از بازگشایی موزه‌های رم؛ شهر جاودانی

19/05/2020 09:20:00 ب.ظ

تصاویری از بازگشایی موزه ‌های رم؛ شهر جاودانی

بازدیدکنندگان باید ابتدا بدن خود را در برابر دستگاه تب‌سنج قرار داده و ضمن ضد عفونی کردن دست‌ها با ماسک وارد موزه شوند.

ادامه مطلب: euronews فارسی »

ویدئوی گربه غول‌ پیکر سه‌بعدی در توکیو

رهگذارن با شگفتی و کنجکاوی به حرکات این گربه خبره شده و از آن عکس و فیلم می‌گیرند.

اقا پستوناشو سانسور کن

شرایط بازگشایی خوابگاه‌ها و ارائه غذا به دانشجویان اعلام شدتهران- ایرنا- رییس سازمان امور دانشجویان با اشاره به بازگشایی خوابگاه‌ها از ۱۷ خردادماه گفت:‌ مصوبه حضور دانشجویان در دانشگاه‌ها به تایید ستاد ملی مقابله با کرونا رسیده است و مراکز آموزش عالی باید با برنامه‌ریزی از این امکان و اختیار به ارائه خدمات در خصوص بازگشایی خوابگاه‌ها و ارائه غذا به دانشجویان استفاده کنند.

۱۰ توصیه فدراسیون کوهنوردی درباره بازگشایی مجدد قرارگاه‌ها و پناهگاه‌های کوهستانیفدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی با توجه به بازگشایی دوباره سالن‌ها و پناهگاه‌های کوهستانی کشور، سیاست‌های جدیدی را در پیش گرفته و از کوهنوردان درخواست کرده که مواردی را رعایت کنند.

ابلاغ دستورالعمل و زمان بازگشایی تمرینات تیم‌های فوتبال/ آغاز لیگ برتر از 29 خرداد با بازی معوقه- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم - Tasnimدستور العمل و زمان بازگشایی تمرینات تیم‌های فوتبال در رده‌های مختلف لیگ از سوی رئیس سازمان لیگ ابلاغ شد.

مسجدالاقصی پس از عید فطر بازگشایی می‌شودشورای اوقاف اسلامی قدس از بازگشایی مسجدالاقصی پس از عید فطر خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

بازگشایی طاق بستان پس از شیوع کرونا - کرمانشاهبازگشایی طاق بستان پس از شیوع کرونا - کرمانشاه

شرکت دیزنی بخشی از مرکز خرید خود در «دنیای والت دیزنی» را بازگشایی می‌کند🔺شرکت دیزنی بخشی از مرکز خرید خود در «دنیای والت دیزنی» را بازگشایی می‌کند ⚡️ شرکت والت دیزنی اعلام کرد بخشی از مرکز خرید و سرگرمی «دیزنی اسپرینگ» خود در مجموعه تفریحی «دنیای والت دیزنی» فلوریدا را از روز چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت باز خواهد کرد.