بازگشت شب‌های رقص و موسیقی به بغداد

19/08/2019 08:09:00 ب.ظ

بازگشت شب‌های رقص و موسیقی به بغداد

عراق, داعش

بازگشت شب‌های رقص و موسیقی به بغداد

مصطفی اوسامه، جوانی بیست و یک ساله و یکی دیگر از حاضران در جشن جای این نوع کنسرت ها و به خصوص موسیقی و رقص الکترونیک را در برنامه های تلویزیونی کشورش خالی می بیند و می گوید از توصیف خوشحالی و بیان احساسات برای دیدن این نوع رویداد در کشورش عاجز است.

اجرای موسیقی هیپ هاپ توسط گروه موسیقی «ترایب آف مونسترز» Tribe of Monsters از دیگر برنامه های این رویداد بود. حاضران در این جشن با اجرای این گروه و همراه با رقص نورها و انتشار دودهای تزئینی سعی کردند انرژی خود را حسابی تخلیه کنند.در این گزارش آمده است که علاوه بر جوانان پرشور که اغلب فضای رویداد را اشغال کرده و در نزدیکی سِن اصلی مشغول به رقص و شادمانی بودند شمار زیادی از زنان و خانواده ها نیز در این مراسم دیده می شدند که برای برخی از آنها جایگاه ویژه تدارک دیده شده بود.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

اعتراض‌های گسترده و سرکوب شدید در ایران؛ شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان دعوت به اعتصاب کرد

صدا و سیمای جمهوری اسلامی می‌گوید در اعتراضات یک هفته گذشته تاکنون و بر اساس آمار غیررسمی دست‌کم ۴۱ نفر جان خود را از دست داده‌اند. ادامه مطلب >>

انفجار در هتلی در غرب کابل مراسم عروسی را به خاک و خون کشیدنصرت رحیمی، سخنگوی وزارت داخله/کشور افغانستان در صفحه توییترش نوشته که این حمله دقایقی پیش در حوزه ششم امنیتی کابل در داخل 'هتل شهر دوبی' رخ داده است. شاهدان عینی به بی‌بی‌سی گفته‌اند که یک بمبگذار انتحاری مواد منفجره خود را در داخل سالن عروسی منفجر کرده.

شمار قربانيان انفجار در مراسم عروسی در کابل به 63 کشته و 182 زخمی رسيدوزارت امور داخله افغانستان بامداد یکشنبه 18 اوت تایید کرد، در نتیجه حمله مرگبار انتحاری شامگاه شنبه

موسسه «آغوش باز»: به دلیل شرایط اضطراری در کشتی نمی توانیم به اسپانیا برویمدولت اسپانیا با انتشار بیانیه ای اعلام کرده بود که پدرو سانچز، نخست وزیر این کشور به دنبال مخالفت ایتالیا و با در نظر گرفتن «وضعیت اضطراری» در کشتی «آغوش باز» تصمیم به پذیرش آن در بندر جنوبی آلخسیراس گرفته است

در پی حمله خونین در کابل؛ مراسم جشن استقلال افغانستان به تعویق افتاددبیرخانه برگزاری برنامه‌های صدمین سال استقلال افغانستان یکشنبه 18 اوت اعلام کرد که در پی حمله خونین

نماینده آمریکا در امور افغانستان حمله داعش به یک مراسم عروسی در کابل را محکوم کردنماینده آمریکا در امور افغانستان حمله داعش به یک مراسم عروسی در كابل را محکوم کرد زلمی خلیل‌زاد در توئیتی نوشت: «ما داعش و حمله فجیع دیروز به یک تالار عروسی کابل را، که ده‌ها خانواده بی‌گناه افغان را کشت ... محکوم می‌کنیم.»

تماس تلفن ثابت به ثابت در سراسر کشور در عید غدیر رایگان استتماس تلفن ثابت به ثابت در سراسر کشور در عید غدیر رایگان است شرکت مخابرات ایران تماس تلفن ثابت به ثابت در سراسر کشور در عید غدیر خم را رایگان اعلام کرد.

شرکت Riot Gear تاکنون جشن های شبانه مشابهی را به مناسبت های گوناگون در عراق برپا کرده اما این فستیوال تابستانی نمایش خودرو و موتورسیکلت که با رقص، کنسرت و موسیقی الکترونیک همراه بود نخستین نمونه است که به روی عموم باز شد.Image caption امدادگران مجروحان را به مراکز درمانی کابل منتقل کردند گزارش‌ها از وقوع انفجاری در داخل یک سالن عروسی در غرب کابل پایتخت افغانستان حکایت دارد.در صالون عروسی در شهر کابل 63 نفر کشته و 182 نفر دیگر زخمی شدند.وزارت کشور فرانسه نیز روز یکشنبه اعلام کرد که این کشور آماده پذیرش ۴۰ تن از پناهجویان حاضر در کشتی «آغوش باز» است.

اجرای موسیقی هیپ هاپ توسط گروه موسیقی «ترایب آف مونسترز» Tribe of Monsters از دیگر برنامه های این رویداد بود. حاضران در این جشن با اجرای این گروه و همراه با رقص نورها و انتشار دودهای تزئینی سعی کردند انرژی خود را حسابی تخلیه کنند. شاهدان عینی به بی‌بی‌سی گفته‌اند که یک بمبگذار انتحاری مواد منفجره خود را در داخل سالن عروسی منفجر کرده. در این گزارش آمده است که علاوه بر جوانان پرشور که اغلب فضای رویداد را اشغال کرده و در نزدیکی سِن اصلی مشغول به رقص و شادمانی بودند شمار زیادی از زنان و خانواده ها نیز در این مراسم دیده می شدند که برای برخی از آنها جایگاه ویژه تدارک دیده شده بود. برخی از رسانه ها گزارش دادند این حمله در امتداد جاده فیض محمد کاتب در غرب شهر کابل رخ داده که منطقه ای عمدتاً شیعه نشین است. هم‌رسانی این مطلب: . آقای رحیمی که در صفحه توییتر خود اخبار مربوط به این انفجار را منعکس می‌کند گفته مجروحان به بیمارستانی در کابل منتقل شده‌اند.