بازگشت به وین برای از سرگیری مذاکرات؛ اروپا: فوریت بیشتر و بیشتر احساس می‌شود

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بازگشت به وین برای از سرگیری مذاکرات؛ اروپا: فوریت بیشتر و بیشتر احساس می‌شود جزئیات بیشتر🔽

مذاکره‌کنندگان برای احیای توافق هسته‌ای ایران روز پنجشنبه ۹ دسامبر در وین دیدار کردند تا دور جدیدی از از گفت‌وگوها در این هفته آغاز شود.

انریکه مورا، نماینده اتحادیه اروپا در این مذاکرات به خبرنگاران گفت که پس از «مشاوره‌های مفید در پایتخت‌ها» مذاکره‌کنندگان با عزم جدیدی برای کار سخت بازگشتند. این شروع مجدد هفتمین دور مذاکرات پس از بهار گذشته بود. مذاکرات در آوریل آغاز شد و در ژوئن گذشته به دلیل انتخاب رئیس جمهوری جدید ایران به حالت تعلیق درآمده بود تا اینکه بار دیگر از تاریخ ۲۹ نوامبر از سر گرفته شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

و لابد ۲۲ بهمن تحریم‌ها لغو می شوند

بی نتیجست!مثل بقیه ی مذاکراتشون...

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هشدار بریتانیا: مذاکرات کنونی آخرین فرصت ایران برای بازگشت به «برجام» استیک روز پیش از سرگیری دور هفتم مذاکرات هسته‌ای وین، لیز تراس، وزیر‌ خارجه بریتانیا از ایران خواست تا به توافق هسته‌ای موسوم به «برجام» دوباره ملحق شده و
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا به دلیل «نقض حقوق بشر» تحریم هایی را علیه ایران اعمال کردآمریکا روز سه‌شنبه ۷ دسامبر و در بحبوحه از سرگیری مذاکرات هسته‌ای در وین برای احیای برجام، تحریم‌هایی را علیه ایران اعمال کرد. We love you America 😄 حالا كه ملت به روز سياه نشستند بزار اين جلادان آدم كش پفيوز آخوند تخم حروم عرب زاده هم تخم امريكا را بخورند
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مذاکرات وین ظهر پنجشنبه از سر گرفته می‌شودمذاکرات وین ظهر امروز از سر گرفته می‌شود در ادامه مذاکرات ایران و ۱+۴ که هشتم آذر پس از سه ماه در وین از سر گرفته شد، هشتمین دور مذاکرات احیای برجام در سطح معاونان وزیران امور خارجه، ظهر‌ امروز در هتل کوبورگ برگزار می‌شود پنجمین پنجشنبه ..... بر پدرت لعنت بیشرف پنجشنبه ها هر هفته هرایرانی بگه لعنت_برپدرش بخونید کپی کنید ریت کنید لعنت بفرستید . لعنت بفرستید ریت کنید تا تو تایملاینها امروز بالا بمونه یک روز بعد از تحریم مجدد افراد جدید توسط امریکا دور جدید مذاکرات اغاز شد اینا اسکلان؟؟؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تماس تلفنی بورل با عبداللهیان و دیدار مورا با گروسی همزمان با از سر گیری مذاکرات ویندر بحبوحه تلاش کشورها برای احیای برجام، مدیرمسئول روزنامه کیهان خواستار بسته شدن تنگه هرمز «به روی تمامی کشتی‌های نفتکش و حتی کشتی‌های حامل کالای تجاری و تسلیحاتی» در پاسخ به خطراتی شد که به گفته او منافع ملی ایران را تهدید می‌کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

احتمال صدور قطعنامه شورای امنیت علیه ایران در صورت شکست مذاکرات ویندر صورت شکست مذاکرات وین برای احیای توافق هسته‌ای 2015 موسوم به «برجام»، شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی قصد دارد قطعنامه‌ای علیه ایران صادر کند که قسمت پنجم مثلث سی آی ای را اینجا ببینید 👇 ✔️سرزمین کورش را باید به کورش داد سانسور_ری_استارت_تاوان_دارد نقشه_جدید_خاورمیانه_را_ما_کشیدیم 🔴قسمت_ششم؛ ✔️ مانیفست RestartLeader سید_محمد_حسینی برنامه_اتمی_ایران موشکهای_بالستیک (قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت ملل متحدکه توسط آخوندها نقض شده است ) دخالتهای_منطقه‌ای_ایران العربیة_فارسی : احتمال صدور قطعنامه شورای امنیت علیه ایران در صورت شکست مذاکرات_وین احتمال صدور قطعنامه شورای امنیت علیه ایران در صورت شکست مذاکرات_وین ایالات_متحده و تروئیکای_اروپایی در پایان مذاکرات دور قبل ایران را به «زیاده‌خواهی» و «عدم جدیت» در مذاکرات متهم کردند .
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

نخستین سفر ولیعهد سعودی به دوحه پس از احیای روابط؛ بازار قطر برای عربستان چقدر ارزش دارد؟محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان روز چهارشنبه و در ادامه سفر دوره‌ای خود به کشورهای حاشیه خلیج فارس برای نخستین بار پس از قطع روابط دوکشور در چهار سال پیش وارد دوحه شد و مورد استقبال شیخ تمیم بن حمد آل ثانی، امیر قطر، قرار گرفت. 🍆🍆
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »