بازپرس پرونده برادران شیری: اگر ناراضی هستید از این مملکت بروید

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 63%

در پی مراجعه خانواده «داوود شیری» و «ایوب شیری»، به دادسرای عمومی و انقلاب تبریز برای پیگیری دلایل بازداشت این دو فعال مدنی، بازپرس پرونده در واکنش به اعتراض این خانواده گفته است: «اگر از شرایط موجود ناراضی هستید از این مملکت بروید.» اخبار_ایران

ایران اخبار, ایران سرفصلها

در پی مراجعه خانواده «داوود شیری» و «ایوب شیری»، به شعبه ۱۶ بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب تبریز برای پیگیری دلایل بازداشت این دو فعال مدنی، بازپرس پرونده در واکنش به اعتراض این خانواده، خطاب به آن‌ها گفته است: «اگر از شرایط موجود ناراضی هستید از این مملکت بروید.»

«داوود شیری» و «ایوب شیری»، روز پنج‌شنبه ۲۹اردیبهشت۱۴۰۱، توسط ماموران امنیتی در تبریز بازداشت و به بازداشتگاه وزارت اطلاعات این شهر منتقل شدند. کماکان از دلایل بازداشت این شهروندان اطلاعی در دست نیست.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

کسی که باید بره این مزدور های خامنه ای هستن نه مردم‌شریف و وطن پرست ایران

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هیات دولت ایران فردا را در سراسر این کشور عزای عمومی اعلام کردهیات دولت ایران به احترام جان باختگان حادثه ریزش ساختمان در آبادان فردا را در سراسر این کشور عزای عمومی اعلام کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

"فرصت‌سوزی" استراتژی سیاه جریان نفوذ مقابل اجرای "قانون جوانی جمعیت"/ هنوز هیچ آیین‌نامه‌ای برای اجرای این قانون نوشته نشده!- اخبار پزشکی - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnimفرصت‌سوزی، استراتژی جریان نفوذ مقابل «جوانی جمعیت» اکبری پدر پزشکی جامعه‌نگر ایران: برای اینکه این مشکل را حل کنیم باید مسئله ازدواج را حل کنیم در شرایطی که ۳۰ درصد دختران کشور، مجرد هستند و ازدواج نمی‌کنند باید روی مسئله ازدواج کار کنیم کاهش_جمعیت گرانی هاو دقدقه های مردم را برطرف کنید مشکلات همه حل میشوند. یک سوال: فرض کنید که برنامه ی افزایش جمعیت موفق شد و ایران در 20 تا 30 سال آینده جمعیتی جوان مشابه آنچه از دهه 70 تا الان شاهد آن هستیم داشت. برنامه ریزان حاکمیت در 30 سال گذشته از این جمعیت جوان چه استفاده ای کرده اند که حالا بخواهیم چشم به جمعیت جوان ِ آینده بدوزیم؟ ریدید م ج ها. جمع کنید یزید.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

سعید روستایی جایزه جشنواره کن را به مردم آبادان تقدیم کردسعید روستایی، کارگردان فیلم «برادران_لیلا» پس از دریافت جایزه فدراسیون بین المللی منتقدان فیلم (فیپرشی) در جشنواره فیلم کن، آن را به مردم داغدیده آبادان تقدیم کرد. اطلاع_رسانی چه عجب بابا!!!😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫 بالاخره از شرم و خجالت اون دوگرم زبون رو به جا چرخوندن !!!(كلى اين مدت مردم بهشون تقلب رسوندن)
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اسنپ از مدیران خارجی‌ خود در ایران رونمایی کرد«محمود فوز» و «ایاد الکسار»، مدیرعامل و بنیان‌گذار گروه اسنپ که مدیر دفتر منطقه‌ای «راکت اینترنت» در خاورمیانه هستند، با هدف شرکت در مراسم رونمایی از گزارش عملکرد این گروه در سال ۱۴۰۰ به ایران سفر کرده‌اند. اطلاع_رسانی beehnam
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

روند آواربرداری در متروپل کُند نیسترییس جمعیت هلال احمر کشورمان درباره ابراز نارضایتی تعدادی از افراد از کُند بودن عملیات آواربرداری و نجات در متروپل آبادان گفت: این نظر مردم داغدار است که حق هم دارند اما با توجه به تجربه حوادثی همچون ساختمان پلاسکو با قاطعیت می‌توان گفت که روند این عملیات کُند نبوده و برعکس از سرعت بالاتری هم برخوردار است کما اینکه تعداد مصدومان و فوتی‌هایی که از زیر آوار خارج کرده‌ایم بیانگر این مهم است و اگر موانع و محدودیت‌هایی در این عملیات نداشتیم، می‌توانستیم با سرعت بیشتری هم پیش برویم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کمیسر حقوق بشر سازمان ملل در 'دام تبلیغاتی چین' | DW | 29.05.2022میشل باچله، کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد از سفرش به چین دفاع کرده و گفته است، این اولین سفر یک کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل به این کشور از ۱۷ سال پیش به این طرف بود. در این مدت 17 سال سازمان کفری ملل کجا بود تا ظلم چینایی های وحشی را در حق مسلمانان مظلوم بررسی کند حالا که سیاست خارجی آمریکا بسوی مهار چین تغییر کرده میخواهند با استفاده از قضیه اویغور ها بالای چین فشار بیاورند و قطعآ پای حقوق بشر دخیل نبست بلکه منافع آمریکایی مهم است!!! چین کمونیست در حال نسل کشی است و اروپا هم در سکوت خفت بار و مصرف کننده محصولات کمونیستها
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »