بازداشت ۳ عضو جمعیت امام علی(ع) ربطی به تشکل مردم‌نهاد آن‌ها ندارد

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی قوه قضائیه گفت: بازداشت سه نفر از اعضای جمعیت امام علی ربطی به سازمان و تشکل مردم نهاد آن‌ها ندارد، آن‌ها در مظان اتهاماتی قرار گرفتند که مربوط به شخص آنها است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به سوالی درباره خبر بازداشت سه نفر از اعضای جمعیت امام علی، گفت: اینکه در این موضوع افرادی بازداشت شدند را تایید می‌کنیم اما باید در اینجا تاکید کنم که بازداشت این افراد ربطی به سازمان و تشکل مردم نهاد آن‌ها ندارد، آن‌ها در مظان اتهاماتی قرار گرفتند که مربوط به شخص آنها است. درخصوص هر فردی اگر او متهم به اتهاماتی باشد و دلایلی هم وجود داشته باشد ما وظیفه ورود، رسیدگی و پیگیری داریم.

وی ادامه داد: اما بارها اعلام کردیم که در اکثر موارد فرد و شخص مورد پیگیری است نه شغل یا سازمان، مثلا در موردی می‌گویند برای یک دانشجو حکم صادر شد، در این مورد دانشجو بودن مدنظر ما نیست بلکه اتهام شخص است که مورد نظر است. در خصوص موضوع سوال هم مجددا عرض می‌کنم که بازداشت سه نفر از وابستگان به این جمعیت درست است اما موضوع ربطی به جمعیت ندارد، بلکه اتهامات مرتبط با شخص آن‌ها است اما درخصوص نوع و موضوع اتهام با توجه به محدودیت‌های قانونی توضیحات بیشتر امکان‌پذیر نیست.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ادامه اعتراضات به قانون امنیتی جدید در هنگ کنگ؛ دست‌کم ۵۳ معترض بازداشت شدندادامه اعتراضات به قانون امنیتی جدید در هنگ کنگ؛ دست‌کم ۵۳ معترض بازداشت شدند به گزارش رویترز، پلیس هنگ‌ کنگ در صفحه فیسبوک خود اعلام کرد که ۵۳ نفر را در اعتراضات روز یکشنبه ۸ تیرماه به اتهام اجتماع غیرقانونی بازداشت کرده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

محکومیت زم به اعدام/ بازداشت حسن رعیت/ ۵ سال حبس برای فریبا عادلخواهسخنگوی قوه قضائیه: *مستنداتی پلیس بین‌الملل فرستاده از تصویر جنازه‌ای که منتسب به منصوری است وحسب ظاهر خود فرد است *باید DNA جسد بیاید و با بستگان انطباق داده شود *آن زمان ما اعلام می‌کنیم که او هست یا نه *در زمینه اینکه خودکشی بوده یا دیگرکشی،ابهام هست
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جوان زندانی در زندان بانه به علت ضربه مغزی به کُما رفت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ترامپ: کسی درباره حمله کذایی به نیروهایمان در افغانستان به من اطلاعی نداده استدونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در واکنش به گزارش اخیر روزنامه نیویورک تایمز درباره قتل نظامیان آمریکایی با تحریک روسیه در افغانستان، آن را تکذیب کرد و گفت که کسی به او درباره این ادعا اطلاعی نداده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شمار قربانیان به کرونا در انگلستان به 43550 نفر افزایش یافت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بازنویسی تاریخ جنگ جهانی دوم به نفع روسیه و به قلم ولادیمیر پوتین
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »