بازرسان سازمان ملل حملات سوریه و روسیه به ادلب را «جنایت جنگی» دانستند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 51%

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش رویترز، بازرسان سازمان ملل متحد روز سه شنبه با انتشار گزارشی اعلام کردند که حملات مرگبار هواپیماهای روسی و سوری به بیمارستان‌هاجنایت جنگی است. آنها همچنین حملات گروه‌های موسوم به «جنگجویان جهادی» را محکوم کردند.

گزارش سازمان ملل می‌گوید که اقدام نیروهای حامی دولت سوریه در بمباران بدون تبعیض (بمباران بدون این که میان نظامیان و غیرنظامیان فرق قائل شوند) این مناطق پیش از آتش‌بس ماه مارس باعث شد که صدها نفر کشته شوند و حدود یک میلیون غیرنظامی منطقه را ترک کنند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پاپ فرانسیس تلاش‌های شورای امنیت سازمان ملل متحد برای برقراری آتش‌بس در جهان را ستود🔺پاپ فرانسیس تلاش‌های شورای_امنیت سازمان ملل متحد برای برقراری آتش‌بس در جهان را ستود ⚡️پاپ فرانسیس از شورای امنیت سازمان_ملل متحد به خاطر تلاش‌های آن نهاد در وضع آتش‌بس در سراسر جهان، با هدف مقابله با همه‌گیری جهانی کرونا، تقدیر و تشکر کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ارائه خدمت به افرادی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند، ممنوع استمعاون مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، ضمن تشریح مصوبات ستاد ملی کرونا اعلام کرد، خدمت دهنده موظف است از ارائه خدمت به افرادی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند، خودداری کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

'موساد طرح چند حمله ایران به سفارت‌خانه‌های اسرائیل را خنثی کرده است' | DW | 07.07.2020یک شبکه تلویزیونی در اسرائیل گزارش داده که موساد طرح حملاتی از سوی ایران به سفارتخانه‌های اسرائیل در چندین کشور اروپایی و دیگر مناطق دنیا را خنثی کرده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اگر واکسن کرونا تولید شود با همکاری سازمان بهداشت جهانی آن را وارد می‌کنیم/ مازنداران دوباره در وضعیت هشدار قرار دارد/ وضعیت بیمارستان‌های نوشهر مانند روزهای ابتدایی شیوع کرونا استیک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: درحال حاضر ساخت واکسن کرونا در حد ادعا است و تا زمان تایید نهایی زمان زیادی مانده است اما اگر واکسن کرونا تولید شود با همکاری سازمان بهداشت جهانی آن را وارد می‌کنیم
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

انتقاد از سازمان جهانی بهداشت بابت اطلاع‌رسانی «دیر و ناقص» پیرامون کروناسازمان جهانی بهداشت به دلیل عملکردش در قبال شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان و بابت اطلاع‌رسانی «دیر و ناقص» با واکنش‌های مختلف مواجه است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ هشدار مدیرعامل سازمان بهشت‌زهرا درباره بازگشت پیک کرونا در تهران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »