بازدید معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران از خبرگزاری آناتولی

09/11/1399 06:36 ب.ظ

بازدید معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران از خبرگزاری آناتولی محمد خدادادی ترکیه

محمد خدادی معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران از خبرگزاری آناتولی در آنکارا بازدید کرد. - خبرگزاری آناتولی 28.01.2021 آنکارا/خبرگزاری آناتولی محمد خدادی، معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران که به ترکیه سفر کرده است، از ساختمان مرکزی خبرگزاری آناتولی در آنکارا بازدید کرد.

❮ محمد خدادادی، معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران که به ترکیه سفر کرده است، از ساختمان مرکزی خبرگزاری آناتولی در آنکارا بازدید کرد. ( Erçin Ertürk - خبرگزاری آناتولی )

شنول کازانجی، مدیرعامل و متین موتان‌اوغلو سردبیر خبر خبرگزاری آناتولی در دیدار با خدادادی و هیئت همراه وی درباره روابط ایران و ترکیه در حوزه خبر و رسانه گفت‌وگو کردند. معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران با تاکید بر لزوم افزایش نقش خبرگزاری‌های دو کشور در شناسایی فرهنگ ایران و ترکیه، گفت: ایران و ترکیه طی قرن‌ها دارای روابط نزدیکی با یکدیگر بوده اند. ترکیه و ایران کشورهای برادر هستند.

شنول کازانجی، مدیرعامل خبرگزاری آناتولی نیز در این دیدار با تشکر از محمد خدادادی به دلیل شرکت در مراسم افتتاح دفتر این خبرگزاری در تهران، بر اهمیت خبرگزاری‌ها بر گسترش روابط دو کشور تاکید کرد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

ایران 306 محکوم افغانستانی را به کشورشان منتقل کردمعاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری ایران از انتقال 306 محکوم افغانستانی به کشورشان خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

صفایی‌فراهانی: ترکیه 400 درصد نسبت به ایران جلو رفته استمعاون پیشین وزیر اقتصاد و نماینده اسبق مجلس ایران اعلام کرد ترکیه 400 درصد نسبت به ایران جلو رفته است. - خبرگزاری آناتولی با این اوضاع که مردم دارند خون گریه می کنند به گفته حزب مخالف هر روز به تعداد کانتینر گردها برای یک لقمه نان اضافه میشود صفایی فراهانی پانترکِ و ما برای مقابله با آن گروهای فاشیستی فاذری ها و مکتب ایرانشهری را تاسیس کرده ایم.

وزیر ارشاد: کرونا ضربه بزرگی به اقتصاد تئاتر زدبازدید وزیر ارشاد از جشنواره تئاتر فجر، تقدیم اجراها به یکی از شهدای مدافع سلامت و... از جمله خبرهای این رویداد است. شیره انگور را خورد وگفت,, شیرین است چشم نخوری وزیر تو بگو کرونا به اقتصاد کجا و چه بخشش ضربه بزرگی نزد فقط یکی نام ببر با رسم شکل غیر تئاتر بیست دقیقه وقت داری کتاب باز از معاون وزیر هم میتونی کمک بگیری اصلا تو میدونی تئاتر چی هست؟

رزم حسینی: عدم رقابت و انحصاری بودن آفت مهم صنعت خودروی ایران هستندوزیر صنعت، معدن و تجارت ایران از عدم رقابت و انحصاری بودن بازار خودرو در این کشور انتقاد کرد. - خبرگزاری آناتولی

عراقچی: نشست بعدی کمیسیون مشترک برجام در وین برگزار می‌شودمعاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران از برگزاری نشست بعدی کمیسیون برجام در وین خبر داد. - خبرگزاری آناتولی این نشستها نباید انجام شود که باعث ایرانفروشی از بیخ و بن میشود!!!....