بازدید تمام‌برهنه با ماسک از نمایشگاه لویی دوفونس در پاریس

24/06/1399 09:30 ب.ظ

بازدید تمام‌برهنه با ماسک از نمایشگاه لویی دوفونس در پاریس بیشتر بخوانید🔽

اعضای انجمن طبیعت‌باوران پاریس خواسته با این کار با خاطرهٔ کمدین نامدار فرانسوی شوخی کنند.

طبیعت‌باوری یا برهنه‌گرایی به‌ویژه در سا‌ل‌های آغازین قرن بیستم گسترش یافت..ترامپ ممکن است تیک‌تاک را در آمریکا ممنوع کند.وزیر امور خارجه آمریکا در راستای مذاکرات صلح افغانستان در قطر با رهبران طالبان دیدار کرد..13.09.2020.

.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

شراکت تیک تاک با اوراکل، توقف مذاکرات فروش با مایکروسافت - BBC News فارسیبه گزارش خبرگزاری رویترز، با توقف مذاکرات شرکت چینی بایت دنس با مایکروسافت، این شرکت بخشی از فعالیت های شبکه اجتماعی تیک تاک را در آمریکا به شرکت اوراکل واگذار می کند. در پی افزایش فشار دونالد ترامپ، رییس جمهوری ایالات متحده برای واگذاری شبکه اجتماعی تیک تاک به شرکت های آمریکایی، مذاکراتی میان بایت دنس که مالک تیک تاک است و مایکروسافت در جریان بود.

وزیر خارجه آمریکا با رهبران طالبان دیدار کردوزیر امور خارجه آمریکا در راستای مذاکرات صلح افغانستان در قطر با رهبران طالبان دیدار کرد. - خبرگزاری آناتولی

روحانی: بدون ارتباط با جهان زندگی سخت استروحانی: بدون ارتباط با جهان زندگی سخت است

سهامداران تازه‌وارد در مواجهه با ریزش بورس چه باید کنند؟تهران- ایرنا- بورس در ماه‌های اخیر به جذابترین محل سرمایه‌گذاری تبدیل شد و در نتیجه در مدتی کوتاه، میلیون‌ها سهامدار تازه‌وارد به امید کسب سودهای یک‌شبه و رویایی وارد آن شدند، اما ریزش و اصلاح شدید هفته‌های اخیر، این سهامداران نوپا را غافلگیر کرد.

واکنش فرماندهی ملی واحد برای مقاومت مردمی فلسطین به عادی‌سازی روابط با اسرائیل

واکنش نخست‌وزیر فلسطین به توافق‌نامه بحرین با اسرائیلنخست وزیر فلسطین توافق عادی‌سازی روابط با اسرائیل را ضربه‌ای به ستون فقرات عرب‌ها خواند. - خبرگزاری آناتولی