بازداشت وزیر اندونزیایی به اتهام دریافت رشوه از محل بودجه کرونا

16/09/1399 06:46 ب.ظ

بازداشت وزیر اندونزیایی به اتهام دریافت رشوه از محل بودجه کرونا بیشتر بخوانید🔽

وزیر امور اجتماعی اندونزی روز یکشنبه ۶ دسامبر (۱۶ آذر) به اتهام دریافت ۱.۲ میلیون دلار رشوه در رابطه با کمک‌های غذایی به مبتلایان به بیماری کووید-۱۹ بازداشت شد. مقامات می‌گویند وی این پول را از دو پیمانکار تعیین شده برای تامین بسته‌های غذایی دریافت کرده و قرار بوده در ازای بسته شدن قرارداد با این دو نفر، برای هر بسته ۱۰ هزار روپیه (معادل ۰.۷۱ دلار) رشوه دریافت کند.

آقای باتوبارا روز یکشنبه خود را در مقر آژانس مبارزه با فساد اداری تسلیم کرد. وی دومین وزیر دولت جوکو ویدودو، رئیس‌جمهور، است که در هفته‌های اخیر در ارتباط با فساد دستگیر می‌شود. امتناع‌کنندگان از زدن ماسک در اندونزی قبرکن قربانیان کرونا شدند

رئیس‌جمهور اندونزی پس از بازداشت وزیر اجتماعی این کشور با اعلام اینکه هیچ مقام فاسدی مصونیت نخواهد داشت گفت: «این پول متعلق به مردم است... این مبلغی است که نیاز داریم تا در زمان همه‌گیری کرونا اقتصاد ملی‌مان را احیا کنیم.» headtopics.com

اقتصاد اندونزی، که بزرگترین اقتصاد آسیای جنوب شرقی به شمار می‌رود، به شدت تحت تاثیر همه‌گیری کرونا قرار گرفته و دولت تلاش می‌کند با برنامه‌های کمکی همچون توزیع بسته‌های غذایی میان نیازمندان از آسیب بیشتر جلوگیری کند.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

بازداشت یک شهروند کرمانشاهی به اتهام توهین به «ساحت مقام شامخ قاسم سلیمانی»می‌ری می‌بینی بدبخت کتلت لقمه کرده بوده با خودش برده بود سر کار.

بازداشت یک شهروند به اتهام توهین به مقدسات در فضای مجازی

یک تبعه خارجی در پردیس به اتهام توهین به مقدسات بازداشت شدشهروند خارجی یعنی چی؟ شهروند یعنی دارای تابعیت کشور و در این صورت دیگه خارجی محسوب نمیشه!

بازداشت یک شهروند به اتهام توهین به مقدسات در بهبهان

بازداشت ۳ نفر به اتهام ضرب و شتم ماموران امر به معروف در کاشاندمشون گرم فضول های زندگی مردم را تنبیه کنیم این مامورین که عکسشون را گذاشتند کردنی هستند نه زدنی!!!

عیسی کلانتری به اتهام توهین به خمینی به زندان محکوم شدبنویس بابت چی وحکم کاملش محکومیتش دوسال گورش گم میکنه ۴ماه ولی خورده ده بگو دیه