بازداشت فردی در روسیه که گمان می‌رود 'جانی ولگا' باشد - BBC News فارسی

12/09/1399 07:49 ق.ظ

بازداشت فردی در روسیه که گمان می‌رود 'جانی ولگا' باشد

کارآگاهان در روسیه مردی را به ظن سرقت از ۲۶ زن سالمند و قتل آنها بین سال های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ در بخشی از مرکز روسیه دستگیر کرده اند. تاکنون اظهار نظری از آقای تاگیروف یا به نمایندگی از سوی او منتشر نشده است. پلیس روز سه شنبه گفت که مظنون تحت بازجویی است و اطلاعاتی درباره تحقیقات مورد نظر آنها ارائه می کند.

کمیته تحقیقات جنایی روسیه (اس کی) که همتای روسی اف‌بی‌آی آمریکاست، در بیانیه ای گفت که بازداشت آقای تاگیروف محصول تحقیقات پزشکی قانونی و تحلیل بیولوژیکی بود که نشان می دهد جنایات علیه زنان به دست یک نفر انجام شده است.

همچنین ادعا می شود که "الگوی" برخی رفتارهای فرد قاتل با رفتار مظنون تحت بازداشت سازگاری دارد، و "اس کی" در پی "تلاشی مجدانه و منظم" تصمیم به بازداشت او گرفت. ادعا می شود آقای تاگیروف، که به گفته بازرسان در شهر کازان روسیه زندگی می کند، با جا زدن خود به عنوان کارمند تاسیسات آب و برق به خانه قربانیان دسترسی می یافت و بعد با بند لباس یا کابل برق آنها را خفه می کرد.

پلیس سال پیش، بعد از بی نتیجه ماندن جستجوهای چند ساله، جایزه ای سه میلیون روبلی (۳۰ هزار پوندی) برای اطلاتی که به دستگیری "جانی ولگا" منجر شود ارائه کرده بود.

ادامه مطلب:
bbcpersian »

جانی سینز هم دستگیر کنید

فردی که می‌گوید «امام» است، در قم بازداشت شداز کجا میدونن داره دروغ میگه؟شاید واقعا امام باشه😜

فردی ۷۰ ساله به جرم حیوان‌‌آزاری در بوکان بازداشت شدبعد از ۷۰ سال هم آدم نشد ای جانی وحشی!

رئیس پلیس تهران: فردی با جلیقه انتحاری بازداشت شده استرئیس پلیس پایتخت ایران از بازداشت یک فرد با جلیقه انتحاری و انواع سلاح در یکی از عوارضی‌های تهران خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

اعدام فردی در کره شمالی به خاطر زیر پا گذاشتن محدودیت‌های کروناییمنابع آگاه اعلام کردند که کره شمالی فردی دست به اعدام در ملا عام فردی زد که محدودیت‌های کرونایی را زیر پا گذاشته بود.

دستگیری فردی به اتهام «اخلالگری» در نظام ارزی ایرانجانشین فرمانده انتظامی تهران از دستگیری فردی به اتهام «اخلالگری» در نظام ارزی توسط ماموران پلیس امنیت اقتصادی با تخلفی به ارزش 132 میلیارد تومان خبر داد. - خبرگزاری آناتولی