بازداشت ۹ نفر در پی کشته شدن فرمانده گروهان مرزی کرند در گلستان

05/10/1399 05:15:00 ب.ظ

نیروی انتظامی استان گلستان از کشته شدن «نبی‌الله خطیری»، فرمانده گروهان مرزی «کرند»، طی یک درگیری و با ضربات چاقو خبر داد. بر اساس اطلاعات منتشرشده، ۹ نفر در پی کشته شدن این فرمانده مرزی شناسایی و بازداشت شدند. اخبار_ایران گلستان

به گزارش فارس ، این اتفاق بامداد جمعه پنجم دی ۱۳۹۹ در منطقه مرزی اترک استان گلستان رخ داد و علاوه بر فرمانده گروهان مرزی کرند، دو سرباز نیز مجروح و به درمانگاه منتقل شدند.

این تیم مرزبانی پس از دریافت گزارش از توزیع مشروبات الکلی و مواد مخدر در منطقه، با دستور قضایی برای اجرای ماموریت به سفره‌خانه روستای مرزی اعزام شدند که پس از ورود ماموران به سفره‌خانه، ۹ نفر از «اراذل و اوباش» با ماموران درگیر شدند که در این جریان، فرمانده این تیم با ضربه چاقو کشته شد.

براساس این گزارش، ضارب اصلی از اراذل و اوباش سابقه‌دار و تحت تعقیب قضایی بوده که در پرونده سابقه «درگیری مسلحانه، ایجاد رعب و وحشت، زورگیری، نزاع و درگیری و بر هم زدن آرامش عمومی» را داشته است. «هادی هاشمیان»، رییس‌کل دادگستری استان گلستان نیز در این باره گفته است: «پرونده با جدیت دنبال خواهد شد و براساس قانون، متهمان مجازات و به سزای اعمالشان خواهند رسید.»

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>