بازداشت و ضرب و شتم معلمان حامیِ سخنگوی کانون فرهنگیان گیلان

21/12/1400 12:57:00 ب.ظ

تجمع معلمان در رودسر برای حمایت از عزیز قاسم‌زاده، سخنگوی کانون فرهنگیان گیلان، در روز شنبه، ۲۱ اسفند، با دخالت پلیس و نیروهای امنیتی به خشونت کشیده شد.

تجمع معلمان در رودسر برای حمایت از عزیز قاسم‌زاده، سخنگوی کانون فرهنگیان گیلان، در روز شنبه، ۲۱ اسفند، با دخالت پلیس و نیروهای امنیتی به خشونت کشیده شد. نسخه چاپی همزمان با برگزاری دادگاه رسیدگی به اتهامات عزیز قاسم‌زاده، سخنگوی کانون فرهنگیان گیلان،...

نسخه چاپی همزمان با برگزاری دادگاه رسیدگی به اتهامات عزیز قاسم‌زاده، سخنگوی کانون فرهنگیان گیلان، در روز شنبه، ۲۱ اسفند، تجمع معلمان در رودسر که قرار بود با هدف حمایت از این فعال صنفی برگزار شود، با دخالت پلیس و نیروهای امنیتی به خشونت کشیده شد.

به گزارش «شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان ایران»، نیروهای امنیتی همچنین با «هتک حرمت» و «خشونت»، مانع از همراهی اعضای خانواده آقای قاسم‌زاده در زمان ورود او به دادگاه شدند. بر اساس این گزارش، نیروهای امنیتی مادر این فعال صنفی را با خشونت هل داده و به زمین انداخته‌اند و تلفن همراه برادر او را ضبط و یکی از بستگان آن‌ها به نام امیرحسین آقاجان‌پور را بازداشت کرده‌اند.

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »

تشکیل کمیته حقیقت یاب حقوق بشری سیاه بود

محمد صدر: اتهام همکاری ایران با روسیه در جنگ اوکراین، شرایط نا امیدکننده ای را در سیاست خارجی کشور ایجاد کرده است. این اتهام علاوه بر ایجاد ایستایی در مذاکرات احیای برجام، با ادعاهایی نظیر اعلان جنگ ایران علیه اروپا و ناتو نیز همراه بوده گفت‌وگو کامل را اینجا بخوانید: https://www.sharghdaily.com/fa/tiny/news-873529 @sharghdaily sharghdaily.com ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

سخنگوی وزارت‌خارجه: در مراحل پایانی مذاکرات قرارداریمند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده می‌گوید که در مراحل پایانی مذاکرات توافق هسته‌ای ایران قرار داریم. آقای پرایس روز پنجشنبه ۱۹ اسفند، در کنفرانس خبری خود با اشاره به اینکه در مذاکرات هسته‌ای با ایران، مسائل اندکی باقی مانده است، گفت: «ما در مراحل پایانی مذاکراتی هستیم که حدود یازده ماه... 🌄 اسرائیلی‌ها حدود ۸۰ ساله زن و بچه و پیرمرد و صغیر و کبیر فلسطینی‌ها رو می‌کشند، حالا اومدن برای مردم اوکراین دعا می‌کنند! 👤 seyed hadi hoseiny🎗 🇮🇷به کانال توییترـمقاومت بپیوندید: 🌄 افول آمریکا یعنی ؛ برای دوستانت هیچ پشتوانه ی محکمی نیستی حتی اونا هم میدونن هیچی نیستی و دیگه دلشونو بهت خوش نمیکنن و البته افول آمریکا یعنی اینکه ؛ رفقات و متحدین ت اینا باشن ! یه مشت بی غیرت 👤 حنین 🇮🇷به کانال توییترـمقاومت بپیوندید:

اردوغان: دیروز اولین تماس در سطح بالا بین روسیه و اوکراین در آنتالیا انجام شداردوغان: دیروز اولین تماس در سطح بالا بین روسیه و اوکراین در آنتالیا انجام شد اردوغان: اگر غرب سال 2014 در جریان اشغال کریمه صدای خود را بلند می‌کرد، آیا با تصویر (جنگ روسیه و اوکراین) امروز روبرو می‌شدیم؟ اردوغان: امیدمان این است که (در جنگ روسیه و اوکراین) اعتدال و عقل سلیم حاکم شده و سلاح‌ها هر چه زودتر خاموش شوند. اردوغان: ایجاد یک ساختار_جدید_امنیتی_جهانی حافظ صلح که به جای خدمت به منافع 5 کشور در خدمت همه بشریت باشد، الزامی است.

آمادگی‌ها در وان برای میزبانی از گردشگران ایرانی در «جشنواره خرید وان»آمادگی‌ها برای میزبانی از گردشگران ایرانی در ایام «جشنواره خرید وان» در عید نوروز ادامه دارد. - خبرگزاری آناتولی

معاون رئیس‌جمهوری آمریکا خواستار تحقیقات بین‌المللی در مورد حملات روسیه در اوکراین شدرئیس‌جمهوری لهستان نیز با اشاره به حملات روسیه به مدارس و ساختمان‌های مسکونی و غیرنظامی گفت برای او کاملا روشن است که روسیه در اوکراین مرتکب جنایات جنگی شده است. نه که امریکا تو ویتنام و افغانستان و عراق و یمن کم ساختمان مسکونی و غیر نظامی زد ؟؟؟

آیا در هر ۵ دقیقه یک کودک در یمن جان می‌دهد؟زنده بمونه چه غلطی میخواد بکنه ؟

چرا سریال «خادم ملت» در جهان پربیننده اما در ایران ممنوع شد؟در روزهایی که حمله ویرانگر روسیه به اوکراین ادامه دارد، بسیاری کنجکاوانه سراغ سریال اوکراینی «خادم ملت» با بازی زلنسکی رفته‌اند و تکه‌هایی از آن در شبکه‌های اجتماعی بازنشر شده است.